اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل صحرا

ویژگی های مثبت مدل صحرا برای این کاربری:

۱-‏‏ ضربه پذیری بسیار مناسب مدل صحرا

۲- دوام و طول عمر بالای این محصول

چمن مصنوعی صحرا


ارتفاع چمن: ۵۰ میلی متر

الیاف چمن: ۲۰

اجرای چمن مصنوعی صحرا پلاس در مدرسه رشد

زیبایی حیاط دبیرستان پسرانه رشد با اجرای چمن مصنوعی مدل صحرا پلاس تکمیل شد. این تصاویر زنده و سند گویای کیفیت بالای چمن مصنوعی مدل صحرا پلاس هستند که یکی از با کیفیترین چمن‌های مدرسه‌ای موجود در کشور می باشد زیرا که این چمن مصنوعی از الیاف پهن برگ و پرتو ده تنکاته هلند بافت شد و باور ما این است که این محصول به عنوان یک پوشش ورزشی چند منظوره که برای ورزش‌های فوتبال والیبال و تنیس ساخته شده می تواند تا ۷ سال عمر مفید و بدون دغدغه نگهداری داشته باشد.

چمن مصنوعی مدل صحرا

چمن مصنوعی مدل صحرا پلاس در حیاط مدرسه ایمنی بالائی را ایجاد می‌کند زیرا پس از پهن شدن بسیار نرم و انعطاف‌پذیر و در عین حال مقاوم است. الیاف فیبریلیت شده این محصول می‌توانند بسیاری از ضربات وارده را جذب و در سطح خود پراکنده کنند از این دو سلامتی جسم و بدن دانش آموزان روی این چمن مصنوعی ۱۰۰ درصد تضمین شده است. همانطور که گفته شده چمن مصنوعی مدل صحرا پلاس الیاف پهن برگ و پر توده دارد همین موضوع است که باعث می‌شود. این چمن مصنوعی پس از پهن شدن بسیار زیبا همانند یک محمل سبز جلوه کند و باعث خوشحالی دانش آموزان در هنگام ورود به حیاط مدرسه شان شود.

بسیاری از مدیران مدارس از زیبایی حیاط مدرسه شان لذت می برند اجرای چمن مصنوعی در مدرسه باعث می‌شود دانش آموزان و اولیای آنها به آن مدرسه توجه بیشتری داشته باشند و آن محیط آموزشی را برای فرزندان خود بپسندند. یکی از تعهدات شرکت چمن مصنوعی چمنزار به مدیران مدارس اجرای چمن مصنوعی با کیفیت و دارای قیمت مناسب است که آن را با بهترین شرایط پرداخت در اختیارشان قرار دهد. شرکن چمن مصنوعی چمنزار تا به حال برای حدود ۱۵۰ مدرسه در تهران و بیش از ۵۰۰ مدرسه در مجموع کل کشور چمن مصنوعی اجرا کرده و کیفیت تمامی اجراهای گذشته خود را تحت کنترل گارانتی خود در آورده است.

قیمت چمن مصنوعی مدل صحرا در حیاط مدرسه

چمن مصنوعی مدل صحرا با سرتیپ قیمتی به شکل زیر عرضه می شود:

تیپ ۱ – مدل صحرا  قیمت به اجرای کامل در حیاط مدرسه و بدون هزینه های جانبی هر مترمربع ۱/۵۵۰/۰۰۰ ریال

تیپ ۱ – چمن مصنوعی مدل صحرا برای دبستان‌ها و دوره اول متوسط دخترانه و پسرانه بسیار ایده آل می باشد.

تیپ دو – چمن مصنوعی مدل صحرا قیمت با اجرای کامل در حیاط مدرسه هر مترمربع ۲/۱۰۰/۰۰۰ ریال

این چمن مصنوعی کمی ارتفاع بیشتر و تراکم پرتری به نسبت دارد که به همین دلیل دارای شکل ظاهری سبزتر و الیاف انبوه‌تری می باشد.

و اما تیپ سوم چمن مصنوعی مدل صحرا پلاس نام دارد که قیمت آن با اجرای کامل هر مترمربع ۳/۱۰۰/۰۰۰ ریال می باشد این محصول در رده چمنهای مصنوعی بدون نیاز به متریال پر کننده قرار می‌گیرد و برای مدیران مدارسی که از متریال‌های پر کننده داخل چمن مصنوعی مانند سیلیس و گرانول کلافه شده اند بسیار ایده آل می‌باشد.

اجرای چمن مصنوعی صحرا پلاس در مدرسه رشد زیبایی حیاط دبیرستان پسرانه رشد با اجرای چمن مصنوعی مدل صحرا پلاس تکمیل شد. این تصاویر زنده و سند گویای کیفیت بالای چمن مصنوعی مدل صحرا پلاس هستند که یکی از با کیفیترین چمن‌های مدرسه‌ای موجود در کشور می باشد زیرا که این چمن مصنوعی از الیاف