اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل فیروزه

ویژگی های مثبت مدل فیروزه برای این کاربری:

۱- ‏استفاده از الیاف تیولون هلند

۲-مقاومت مناسب در برابر تردد بالا (نه عالی)


ویژگی های منفی مدل فیروزه برای این کاربری:

۱- ضربه گیری پایین

۲-دیتکس (وزن نخ) پایین

چمن مصنوعی مدل یاس

چمن ورزشی در ویلای شخصی

چمن مصنوعی ورزشی چند منظوره می‌تواند فضای بیرونی ویلای تفریحی شما را به سمت ورزشی شدن ببرند تا همه چیز برای یک آخر هفته هیجان انگیز و سلامت و فراهم باشد. چمن‌های مصنوعی ورزشی چند منظوره این امکان را می‌دهند که چمن مصنوعی فوتبال ، والیبال و تنیس را یکجا داشته باشید و برای انجام این بازی‌ ها یک سطح همیشه آماده ایمن و بدون نیاز به نگهداری داشته باشید.

این پوشش‌های ورزشی سبز و نرم هستند و می‌توانند در کنار ایجاد فضای ورزشی امن و هیجان انگیز به گسترش فضای سبز ویلای شخصی  نیز کمک کنند. می‌توان انواع چمن مصنوعی ورزشی چند منظوره را بر روی سطوح هموار که شیب مناسبی برای خروج آب باران داشته باشد به اجرا درآورد. گروه اجرایی چمنزار با تجربه چندین ساله خود در این زمینه می‌تواند شما را برای ایجاد یک زمین ورزشی استاندارد در ویلای شخصی‌تان همراهی کند.

شماره تماس با شرکت چمنزار

 

چمن ورزشی در ویلای شخصی چمن مصنوعی ورزشی چند منظوره می‌تواند فضای بیرونی ویلای تفریحی شما را به سمت ورزشی شدن ببرند تا همه چیز برای یک آخر هفته هیجان انگیز و سلامت و فراهم باشد. چمن‌های مصنوعی ورزشی چند منظوره این امکان را می‌دهند که چمن مصنوعی فوتبال ، والیبال و تنیس را یکجا