اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل صدف

ویژگی های مثبت مدل دایمند برای این کاربری:

۱-استحکام

۲-زیبایی

۳-نور خورشید را بازتاب میدهد

۴-کمترین میزان پرتوی فرابنفش را جذب میکند

۵-دمای ۵۰ درجه سانتیگراد نیز نمیتواند باعث سُستی و تغییر شکل در الیاف شود.

چمن مصنوعی مدل دایمند


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: نیم لوزی نیم بیضی

مدرسه مفید به چمن مصنوعی دایمند خوش آمد گفت!

دبیرستان پسرانه مفید به عنوان میزبانی خدمتگزار، پذیرای دانش آموزان با استعداد و پُر انرژی می‌باشد. این مجتمع آموزشی جهت تامین فضای شاداب و مناسب برای ورزش و تفریح دانش آموزان،چمن مصنوعی دایمند را انتخاب کرد. دانش آموزان مقطع تحصیلی دبیرستان، در اوج دوران رشد و بلوغ قراردارند،به همین دلیل؛ از شور و هیجان و انرژی سرشاری برخوردارند.

شماره تماس با شرکت چمنزار

در مدارس پسرانه، بخش اعظم زمان دانش آموزان به انجام بازی فوتبال می گذرد که همین امر حساسیت و اهمیت انتخاب چمن مصنوعی را دوچندان می کند. برای مشاهده‌ی محصولات این بخش به چمن مصنوعی مدارس مراجعه کنید.

ویژگی ها چمن مصنوعی دایمند در مدرسه مفید

الیاف چمن مصنوعی دایمند در مدرسه مفید ، با توجه به دیتِکس ( وزن در مقیاس طول ) بالا، از استحکام بسیار بالایی برخوردار است؛ که همین امر باعث پایداری آن در برابر فشار می گردد. این الیاف پس از اِعمال نیرو و خم شدن،بلافاصله به حالت ایستای اولیه برمی‌گردد، درنتیجه؛از عمر مفید طولانی برخوردار است. از سوی دیگر، دارای پایداری بی‌مانندی در برابر برش و سایش می باشد. چمن دایمند به عنوان دوستی صمیمی، سالها همراه لحظات شاد دانش آموزان خواهد بود.

شرکت چمنزار، شرکتی تخصصی در زمینه نصب و راه اندازی زمین های ورزشی، زمین مدارس و فضاهای تفریحی

تمام تلاش شرکت چمنزار از رائه خدمات جلب رضایت مشتری می‌باشد. این شرکت تمام تلاش خود را کرده تا با راحت‌ترین روش بتوانید خرید خود را انجام دهید. برای این کار، می توانید از مشاوره های رایگان شرکت چمنزار بهره مند شوید و یا با شماره های ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۴۰ و ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۷۰ در تماس باشید.

مدرسه مفید به چمن مصنوعی دایمند خوش آمد گفت! دبیرستان پسرانه مفید به عنوان میزبانی خدمتگزار، پذیرای دانش آموزان با استعداد و پُر انرژی می‌باشد. این مجتمع آموزشی جهت تامین فضای شاداب و مناسب برای ورزش و تفریح دانش آموزان،چمن مصنوعی دایمند را انتخاب کرد. دانش آموزان مقطع تحصیلی دبیرستان، در اوج دوران رشد و بلوغ