اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل دایمند

ویژگی های مثبت مدل ورنال برای این کاربری:

۱-استحکام

۲-زیبایی

۳-نور خورشید را بازتاب میدهد

۴-کمترین میزان پرتوی فرابنفش را جذب میکند

۵-دمای ۵۰ درجه سانتیگراد نیز نمیتواند باعث سُستی و تغییر شکل در الیاف شود.

چمن مصنوعی مدل دایمند


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: نیم لوزی نیم بیضی

اجرای چمن مصنوعی دایمند در جزیره کیش

مدرسه مبین خلیج فارس به عنوان یکی از مراکز آموزشی برتر در قلب جزیره زیبای کیش واقع شده است.  به دلیل قرارگیری جزیره کیش در منطقه ای با اقلیم گرم و کم بارش‌، زمین دارای پوشش گیاهی اندکی می‌باشد و به همین خاطر، ضرورت احداث فضای سبز در بسیاری از اماکن احساس می‌شود. توسعه و نگهداری چمن طبیعی در چنین شرایطی، دارای دشواری و هزینه های فراوانی می باشد ، به طوری که سرسخت ترین طرفداران چمن طبیعی هم از آن صرف نظر کرده و به چمن مصنوعی روی می آورند. تابش شدید آفتاب، گرما و رطوبت هوا درکنار تردد بالا، باعث کاهش عمر چمن مصنوعی می‌شود.

شماره تماس با شرکت چمنزار

شرکت چمنزار در انتخاب چمن در این پروژه به چه نکاتی توجه داشت؟

 چمن های مصنوعی می‌بایست از استانداردهای کیفی بالایی برخوردار باشند. با در نظر گرفتن این شرایط، کارشناسان گروه چمنزار، چمن مصنوعی دایمند را مناسب‌ترین گزینه برای اجرا در مدرسه مبین خلیج فارس تشخیص داده و مسئولین محترم مجموعه نیز با ارزیابی دقیق، چمن مصنوعی دایمند را انتخاب نمودند.
الیاف چمن دایمند از پیشرفته‌ترین و جدیدترین نسل فیلامنت‌های مورد استفاده در صنعت چمن مصنوعی می‌باشد که نور خورشید را بازتاب داده و کمترین میزان پرتوی فرابنفش را جذب می‌کند.

دمای ۵۰ درجه سانتیگراد نیز نمی‌تواند باعث سُستی و تغییر شکل در الیاف شود. چمن دایمند با داشتن دو ویژگی استحکام و زیبایی،به حق لایق و شایسته نام دایمند به معنای الماس می‌باشد; چمنی که در سال‌های آینده شریک لحظه های شیرین آینده سازان کشور ما خواهد بود.

شرکت چمنزار، شرکتی معتبر در زمینه راه اندازی زمین های ورزشی و تزیینی

شرکت چمنزار تجربه فراوانی در زمینه نصب و راه اندازی زمین های ورزشی و تزیینی دارد و  اطلاعات تخصصی را در خصوص هر گونه فضا در اختیار شما قرار می دهد. برای دریافت مشاوره های تخصصی و رایگان شرکت چمنزار می توانید با شماره های ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۴۰ و ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۷۰ در تماس باشید.

اجرای چمن مصنوعی دایمند در جزیره کیش مدرسه مبین خلیج فارس به عنوان یکی از مراکز آموزشی برتر در قلب جزیره زیبای کیش واقع شده است.  به دلیل قرارگیری جزیره کیش در منطقه ای با اقلیم گرم و کم بارش‌، زمین دارای پوشش گیاهی اندکی می‌باشد و به همین خاطر، ضرورت احداث فضای سبز در