پروژه چمن مصنوعی ورزشی در مدرسه یافت آباد!

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی ارکیده

ویژگی های مثبت مدل زبرا برای این کاربری:

تراکم بالا

دوام زیاد

ضربه پذیری بالا

طول عمر بالا

قیمت مناسب

پروژه در مدرسه یافت آباد


محل پروژه: یافت آباد تهران

کارفرما پروژه: آقای شکوری

نصب و اجرای چمن مصنوعی ورزشی در مدرسه یافت آباد

چمن مصنوعی ورزشی در مدرسه یافت آباد یکی از پروژه هایی است که پس از اجرا بسیار زیبا و چشم نواز گردید. در این پروژه از چمن مصنوعی مدل سپیدار استفاده شد و خط های سفید رنگی که در آن مشاهده می کنید چمن مصنوعی بافت سفید است که با رنگ سبز ترکیب شده است. آقای مهندس شکوری که سازنده این مجموعه هستند خواهان بهترین مدل چمن برای مجموعه خود بودند و در پایان پس از مشاوره با متخصصان شرکت چمنزار چمن سپیدار به شیوه ای هنرمندانه در این پروژه به اجرا در آمد.

ویژگی های چمن مصنوعی سپیدار

چمن مصنوعی سپیدار ویژگی های خاص و منحصر به فردی دارد که سبب شد در پروژه چمن مصنوعی ورزشی در مدرسه یافت آباد انتخاب گردد. نام دیگری که به چمن مصنوعی سپیدار داده می شود چمن مصنوعی چند منظوره ورزشی است. مقاومت این چمن در برابر کوبش و فشار بسیار زیاد است. از دیگر ویژگی های چمن مصنوعی سپیدار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طول عمر این چمن بالاست.
  • این چمن قدرت ضربه گیری بالایی دارد.
  • تراکم این چمن زیاد است.
  • قیمت چمن مصنوعی سپیدار مناسب است.

تمام این ویژگی ها سبب شدند که صاحب پروژه چمن مصنوعی ورزشی در مدرسه یافت آباد، آقای شکوری، به خرید این چمن ترغیب شوند.

روش شستشو چمن مصنوعی ورزشی در مدرسه یافت آباد

یکی از سوالات صاحب پروژه چمن مصنوعی ورزشی در مدرسه یافت آباد در مورد روش شستشو این چمن بود. برای شستشو این چمن می توان آن را آبشوری کرد. همچنین، شرکت چمنزار استفاده از دستگاه واتر جت را پیشنهاد داد. این دستگاه آب و هوا را با هم ترکیب می کند و به صورت پودری بر روی سطح چمن می ریزد. توصیه می شود برای جلوگیری از آسیب به سطح چمن مصنوعی  این دستگاه در زاویه ۳۰ درجه با سطح زمین قرار گیرد.

پروتکل های نگهداری از چمن مصنوعی ورزشی در مدرسه یافت آباد

شرکت چمنزار در مشاوره هایش به صاحب پروژه چمن مصنوعی ورزشی در مدرسه یافت آباد اعلام کرد که باید پروتکل های نگهداری از چمن مصنوعی رعایت شود تا طول عمر آن  افزایش پیدا کند. این پروتکل ها به شرح زیر هستند:

  • در روزهایی که هوا بسیار گرم است باید در ساعات پایانی روز چمن مصنوعی آبپاشی شود تا گرمای ذخیره شده در میان الیاف آن خارج شود.
  • هفته ای یکبار سطح چمن مصنوعی باشد شسته شود.
  • ماهی یکبار سطح چمن مصنوعی باید فرچه بخورد ( برای خرید دستگاه فرچه زنی می توانید به فروشگاه چمنزار مراجعه کنید).

این موارد سبب می شوند که طول عمر چمن افزایش پیدا کند و این موضوع برای صاحب پروژه چمن مصنوعی ورزشی در مدرسه یافت آباد بسیار مهم بود.

گارانتی چمن مصنوعی

شرکت چمنزار به مشتریانش اهمیت زیادی می دهد و همواره تلاش می کند تا با ارائه خدمات مناسب آنها را راضی نگه دارد. یکی از کارهایی که شرکت چمنزار در این راستا انجام می دهد ارائه گارانتی به مشتریانش است. شرکت چمنزار به صاحب پروژه چمن مصنوعی ورزشی در مدرسه یافت آباد ۲۴ ماه گارانتی ارائه داد.

رضایت از پروژه چمن مصنوعی ورزشی در مدرسه یافت آباد

یکی از افتخارات بزرگ شرکت چمنزار این است که همواره مشتریانش رضایت زیادی از چمن ها و نحوه نصب آنها دارد. در پروژه چمن مصنوعی ورزشی در مدرسه یافت آباد، آقای شکوری نیز رضایت بسیار زیادی داشت و این موضوع برای شرکت چمنزار ارزشمند است. شما می توانید برای خرید، نصب و اجرای انواع چمن مصنوعی با متخصصان شرکت چمنزار ر ارتباط باشید.

نصب و اجرای چمن مصنوعی ورزشی در مدرسه یافت آباد چمن مصنوعی ورزشی در مدرسه یافت آباد یکی از پروژه هایی است که پس از اجرا بسیار زیبا و چشم نواز گردید. در این پروژه از چمن مصنوعی مدل سپیدار استفاده شد و خط های سفید رنگی که در آن مشاهده می کنید چمن مصنوعی