چمن مصنوعی ورزشی آرژانتینی دانشگاه فنی و حرفه‌­ای کردکوی

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل مونوفیلامنت

ویژگی های مثبت محصول:

۱- استفاده از الیاف تیولون هلند با دیتکس بالا و استفاده از تکنولوژی مینت

۲- دوام و طول عمر بالا

۳- امکان استفاده در پروژه­‌های سنگین مانند مدارس و زمین­‌های دو منظوره


ویژگی های منفی محصول:

این مدل از چمن‌های مصنوعی ثبات لغزشی کمتری به نسبت چمن‌های مصنوعی بافته شده با الیافت فیبریلیت دارند.‌

چمن مصنوعی مدل مونو فیلامنت


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: پلی­پروپین

وزن الیاف: ۱۲۵۰۰

کشور سازنده: الیاف هلندی تولید داخل

اجرای چمن مصنوعی در حیاط مدرسه مهرآیین

مشخصات فوق مربوط به اجرای چمن مصنوعی حیاط مدرسه مهرآیین که یک دبیرستان دخترانه است می­شود. این مشخصات یک چمن ورزشی چندمنظوره است که از آن برای ورزش­هائی چون فوتبال، والیبال و بسکتبال استفاده می­شود.

تفاوت این چمن مصنوعی با یک چمن صرفاً فوتبالی در همین­جا است که روی چمن­های فوتبالی نمی­توان این همه ورزش را انجام داد   چمنهای مصنوعی چند منظوره در کنار قابلیت ورزشی که دارند میتوانند به رشد و گسترش فضای سبز در حیاط مدرسه نیز کمک کنند این پوششهای سبز رنگ هم در غالب ورزشی و هم تزیینی بدون حساسیت و یا مواد الرژی زا هستند  همچنین چمن مصنوعی منوفیلامنت به متریال پرکننده گرانول نیاز ندارد . این محصول تاحدودی بی­نیاز به متریال پرکننده است. متریال­های پرکننده به چمن مصنوعی حجم می­دهند و باعث بالا رفتن انعطاف­پذیری آن می­شوند. اما چمن­های منوفیلامنت  چندمنظوره به واسطه تراکم بالائی که دارند و حجم پر الیافشان به خودی خود انعطاف­پذیری بالائی دارند. این موضوع باعث کاهش آلودگی و حساسیت درسطح حیاط مدرسه نیز می­شود. زیرا گرانول دانه­های مشکی رنگ گرما را جذب و از خود مواد عالی  مانند سرب و ازبست ساطع می­کند.

گارانتی چمن مونوفیلامنت

چمن مصنوعی منوفیلامنت دارای گارانتی سطح A می­باشد.

این سطح از گارانتی به چمن­های مصنوعی مقاوم در برابر ترددهای بالا (حیاط و مدارس) تعلق می­گیرد. در مجموع سه محصول هستند که این گارانتی را دارا می­باشند.

چمن مصنوعی مدل صحرا

چمن مصنوعی مدل سپیدار

چمن مصنوعی مدل منوفیلامنت

زمان گارانتی سطح A 3 الی ۵ ساله است که به پوسیدگی و تغییر رنگ الیاف مربوط می­شود.

در کنار این گارانتی سه سال خدمات پس از فروش نیز ارائه میشود که شامل بازدیدهای دوره­ای و عملیات بازیابی ظاهر چمن مصنوعی با دستگاه فرچه است .

این سومین شعبه مدارس مهر ایین بود که توسط گروه چمنزار در حیاطش چمن مصنوعی اجرا میشد  پروژه اول در دبستان پسرانه این مجموعه چمن مصنوعی مدل سپیدار اجرا شود. در پروژه دوم مدرسه دوره دوم دخترانه که آن مدرسه نیز چمن سپیدار اجرا شده و آخرین مدرسه هم همین دبیرستان دخترانه بود که تصاویرش را ملاحظه می­فرمایید.

گروه اجرای چمنزار توان اجرای چمن مصنوعی در تمامی نقاط کشور را دارد. می­توانید پروژه­های دیگر بین شرکت را در صفحات مختلف این سایت ملاحظه فرمایید.

اجرای چمن مصنوعی در حیاط مدرسه مهرآیین مشخصات فوق مربوط به اجرای چمن مصنوعی حیاط مدرسه مهرآیین که یک دبیرستان دخترانه است می­شود. این مشخصات یک چمن ورزشی چندمنظوره است که از آن برای ورزش­هائی چون فوتبال، والیبال و بسکتبال استفاده می­شود. تفاوت این چمن مصنوعی با یک چمن صرفاً فوتبالی در همین­جا است که