چمن مصنوعی ورزشی آرژانتینی دانشگاه فنی و حرفه‌­ای کردکوی

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل سپیدار

ویژگی های مثبت مدل سپیدار برای این کاربری:

۱-‏ پایداری و مقاومت در برابر کوبیده شدن ‏

۲-مقاومت در برابر سرما و یخ زدگی ‏

چمن مصنوعی مدل سپیدار


ارتفاع چمن: ۲۰ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

کارفرمای پروژه: سرکار خانم براتی

محل اجرای پروژه: مدرسه خدائی زنجان

اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه شهید خدائی زنجان

پروژه چمن مصنوعی مدرسه شهید خدائی زنجان یکی از پروژه های بسیار مهم شرکت چمنزار است. زیرا در این پروژه قرار بود دانش آموزان مدرسه شهید خدایی بر روی زمین بازی کنند و با توجه به این موضوع که دانش آموزان قشر حساس جامعه هستند، باید تمامی شرایط به گونه ای پیش برود که به آینده آنها آسیبی وارد نشود. مدیریت پروژه، سرکار خانم براتی، با دلسوزی و پشتکار مثالی زدنی و تعهد به خدمت صادقانه قسمت عمده ای از اوقات کاری خود را وقت پیشرفت هر چه بیشتر این فضای آموزشی کرده اند. همت و اراده این مجموعه آموزشی در جهت افزایش رفاه و لذت دانش آموزان می تواند سرلوحه کار قرار گیرد. شرکت چمنزار مفتخر است که در سال ۱۳۹۶ برای تحقیق اهداف این مدیریت دلسوز و مهربان نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه شهید خدائی زنجان را بر عهده گرفت.

در پروژه چمن مصنوعی مدرسه شهید خدائی زنجان از چه چمنی استفاده شد؟

شاید اکنون که تصاویر پروژه چمن مصنوعی مدرسه شهید خدائی زنجان را نگاه می کنید و از زیبایی آن لذت می برید تمایل داشته باشید که اطلاعاتی را در مورد چمن مصنوعی استفاده شده در این پروژه داشته باشید. بهتر است بدانید که از چمن مصنوعی مدل سپیدار برای پوشش کف زمین در این پروژه استفاده شد. یکی از ویژگی های بسیار مهم چمن مصنوعی سپیدار تراکم بسیار بالای آن بود. در نتیجه دانش آموزان می توانند به خوبی بر روی این چمن بدوند و بازی کنند و هرگز چمن مصنوعی از بین نمی رود. از ویژگی های دیگر این چمن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طول عمر بالا
  • ضربه پذیری بالا
  • دوام زیاد
  • قیمت مناسب

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چمن مصنوعی سپیدار می توانید به فروشگاه چمن مصنوعی وارد شوید.

طول عمر چمن مصنوعی در این پروژه چقدر است؟

شاید بتوان گفت یکی از دغدغه های تمامی مدیرانی که می خواهند از چمن مصنوعی برای پوشش مدارس خود استفاده کنند در این باره است که طول عمر چمن مصنوعی چقدر است! صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه شهید خدائی زنجان نیز در مورد طول عمر این چمن سوال داشت! بهتر است بدانید که اگر پروتکل های نگهداری از چمن مصنوعی به خوبی صورت گیرد، طول عمر این چمن بین ۵ تا ۷ است. پس از این مدت می توان با ترمیم چمن مصنوعی طول عمر آن را تا ۳ سال دیگر افزایش داد و پس از ۱۰ سال چمن مصنوعی باید تعویض گردد.

روش شستشو چمن مصنوعی مدرسه شهید خدائی زنجان

سرکار خانم براتی در مورد نحوه تمیزی چمن مصنوعی مدرسه شهید خدائی زنجان بسیار نگران بودند. زیرا می گفتند می خواهند از سلامت دانش آموزانشان محافظت کنند. بهتر است بدانید که الیاف چمن مصنوعی از مواد آنتی باکتریال ساخته شده اند. در نتیجه هرگز آلودگی بر روی الیاف چمن مصنوعی رشد نمی کند. از طرف دیگر روش شستشو چمن مصنوعی بسیار ساده است. فرد مسئول می تواند با آبشویی چمن مصنوعی را تمیز کند. همچنین، استفاده از دستگاه واتر جت ساده ترین روش برای تمیز کردن چمن مصنوعی است.

رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه شهید خدائی زنجان

شرکت چمنزار در پایان توانست رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه شهید خدائی زنجان را بدست بیاورد و این یکی افتخارات این شرکت است. چمنزار تمامی استانداردها را در مورد روش نصب و اجرای این چمن به کار برد و تلاش کرد زمینی سبز و یکدست را به مشتری خود تحویل دهد. همچنین، این شرکت تمامی اطلاعات را برای افزایش طول عمر چمن مصنوعی رایگان در اختیار صاحب پروژه قرار داد.

اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه شهید خدائی زنجان پروژه چمن مصنوعی مدرسه شهید خدائی زنجان یکی از پروژه های بسیار مهم شرکت چمنزار است. زیرا در این پروژه قرار بود دانش آموزان مدرسه شهید خدایی بر روی زمین بازی کنند و با توجه به این موضوع که دانش آموزان قشر حساس جامعه هستند، باید تمامی