چمن مصنوعی مدرسه خانم قهرمانی

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل فیروزه

ویژگی های مثبت مدل فیروزه برای این کاربری:

۱-تراکم بالا

۲-الیاف فیبریلیت (که مقاومت بالایی در برابر کوبیده شدن دارند)

۳-رنگ سبز بسیار شاداب


ویژگی های منفی مدل فیروزه برای این کاربری:

۱-دیتکس (وزن الیاف) پایین

۲-زبری بالای چمن

۳-ارتفاع کم

پروژه مدرسه خانم قهرمانی


ارتفاع چمن: ۱۱ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه خانم قهرمانی

پروژه چمن مصنوعی مدرسه خانم قهرمانی یکی از پروژه های جذاب شرکت چمنزار است. در این پروژه از چمن مصنوعی فیروزه برای پوشش کف حیاط استفاده گردید و همین امر به جذابیت این پروژه افزود. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید در این پروژه نقاشی هایی بر روی دیوار به کار رفته اند و همین امر جذابیت بصری بسیار بالایی را به این پروژه بخشیده است. در واقع؛ رنگ سبز چمن مصنوعی سبب شده است تا نقاشی های جلوه زیادی پیدا کنند و این موضوع در محیط های آموزشی اهمیت بسیار زیادی دارد.

ویژگی های چمن مصنوعی فیروزه

اکنو ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چمن مصنوعی فیروز چه ویژگی هایی داشت که سبب شد در پروژه چمن مصنوعی مدرسه خانم قهرمانی به کار رود! یکی از مهمترین دلایلی که سبب شد این چمن برای فضای مدرسه انتخاب شود تراکم بسیار بالای آن بود. در نتیجه، دانش آموزان می توانند با خیال آسوده بر روی این چمن بازی کنند و این چمن آسیب نمی بیند.

البته باید بدانید بدانید ارتفاع برگ های چمن مصنوعی فیروزه ۱۱ میلی متر است و همین امر سبب می شود تا چمن مصنوعی ظاهر موکت پیدا کند. پیشنهاد می شود برای مدرسه ارتفاع الیاف چمن ۲۵ میلی متر باشد که ظاهر طبیعی به چمن ببخشد. اما هر چقدر ارتفاع الیاف چمن بیشتر باشد، به همان اندازه قیمت چمن نیز افزایش پیدا می کند. برای آشنایی با چمن های دیگر برای استفاده در مدارس می توانید به فروشگاه چمنزار سر بزنید!

آیا طول عمر چمن مصنوعی فیروزه بالاست؟

یکی از سوالاتی که صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه خانم قهرمانی پرسید در این مورد بود که آیا چمن مصنوعی فیروزه طول عمر بالایی دارد! پاسخ به این سوال مثبت است! چمن مصنوعی فیروزه از جمله چمن هایی است که سالیان زیادی در محیط قابل استفاده است. به طور متوسط طول عمر این چمن بین ۵ تا ۷ سال است واگر پروتکل های نگهداری از آن به خوبی رعایت شود، طول عمر آن به ۱۰ سال نیز می رسد.

پروتکل های نگهداری از چمن مصنوعی

شرکت چمنزار در زمان نصب و اجرای پروژه هایش پروتکل های مناسب برای نگهداری از چمن مصنوعی را به صورت رایگان در اختیار صاحبان پروژه ها قرار می دهد. این امر در پروژه چمن مصنوعی مدرسه خانم قهرمانی نیز اتفاق افتاد. پروتکل هایی که برای نگهداری از پروژه چمن مصنوعی مدرسه خانم قهرمانی پیشنهاد شد به صورت زیر هستند:

  • این چمن حداقل دو هفته یکبار باید شسته شود.
  • برای شستشو می توان سطح چمن را آبشوری کرد.
  • همچنین، برای شستشو می توان از دستگاه واتر جت استفاده کرد.
  • هر دو هفته یکبار سطح چمن مصنوعی باید فرچه بخورد.
  • برای اینکار باید از دستگاه فرچه زنی استفاده شود.
  • همچنین، می توان با استفاده از جارو تی بر خلاف الیاف چمن مصنوعی کشید.
  • در زمان بارش برف سطح چمن مصنوعی باید با کاور مخصوص پوشیده شود.
  • اگر سطح چمن با کاور پوشیده نشد، پس از اتمام برف باید سطح چمن پارو بخورد.

رعایت این پروتکل ها نقش بسیار مهمی در افزایش طول عمر و زیبایی چمن مصنوعی دارد و این موضوع در پروژه های مدارس بسیار مهم است.

رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه خانم قهرمانی

در پایان پروژه چمن مصنوعی مدرسه خانم قهرمانی، صاحب این پروژه از نحوه انجام کار رضایت داشت. شرکت چمنزار تمامی استانداردها را برای نصب چمن مصنوعی به کار می برد و همواره در تلاش است تا رضایت مشتریانش را به طور کامل بدست بیاورد. در این پروژه شرکت چمنزار توانست رضایت کامل مشتری را داشته باشد.

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه خانم قهرمانی پروژه چمن مصنوعی مدرسه خانم قهرمانی یکی از پروژه های جذاب شرکت چمنزار است. در این پروژه از چمن مصنوعی فیروزه برای پوشش کف حیاط استفاده گردید و همین امر به جذابیت این پروژه افزود. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید در این پروژه نقاشی