اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل صحرا

ویژگی های مثبت مدل صحرا برای این کاربری:

۱-‏‏ ضربه پذیری بسیار مناسب مدل صحرا

۲- دوام و طول عمر بالای این محصول

چمن مصنوعی مدل صحرا


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

اجرای چمن مصنوعی مدل صحرا در مدرسه سما پردیس

این اجرا  یک روز قبل از بارش برف زمستان ۹۸ در شهر پردیس انجام شد به نحوی که وقتی گروه اجرای چمنزار برای روز دوم اجرا به این پروژه مراجعه کردند ابتدا مشغول به پارو کردن برف ها و پس از آن ادامه کار شدند.

چمن مصنوعی مدل صحرا در مدرسه سما پردیس یکی از محصولات بافته شده در کارخانه اسیا چمن به سفارش شرکت چمنزار برای استفاده در حیاط مدارس است که الیافی هلندی با مزایای بالائی برای اماکن پرتردد آموزشی دارد. دوام بالا در برابر تردد و زمان بهره‌­بری بلندمدت نقطه قوت‌های اصلی چمن صحرا هستند.

چگونه است که الیاف چمن مصنوعی مدل صحرا طول عمر بالائی دارند ؟!

الیاف ضخیم و فیبریل شده راز ماندگاری این محصول است به این معنی که الیاف این چمن مصنوعی به شکل­ برگ هایی در هم تنیده و به هم پیوسته هستند که در کنار هم شکل ظاهری مارپیچ گونه­ ای را تشکیل می‌دهند به همین سبب این محصول در کنار مزیت مقاومت در برابر کوبش انعطاف پذیری و برگشت­پذیری بالایی در الیافش دارد.

در کنار این باید گفت الیاف فیبریلیت شده یا همان فیبریلیت از اولین نسل های چمن مصنوعی ورزشی هستند که هنوز هم در بسیاری از کارخانه های تولید چمن  دنیا مخصوصاً در تایکر انگلیس که یکی از بزرگتر­ین تولیدگننده­‌های چمن مصنوعی در اروپا هست تولید می‌­شود. این کمپانی نیز چمن‌های مصنوعی بافته شده از الیاف فیبریلیت را در مدارس و زمین های ورزشی چند منظوره به اجرا در می آورد و آنها را با نظم و ترتیب خاص برای انجام ورزش های مختلف خط کشی می­کنند. همین شیوه اجرا در ایران نیز توسط شرکت چمنزار در حیاط مدارس انجام میشود.

رنگ چمن مصنوعی مدل صحرا در مدرسه سما پردیس

از چمن مصنوعی صحرا دو رنگ موجود است رنگ اصلی سبز و رنگ فرعی اخرایی که این دو می­توانند ترکیبی دلپذ­یر با هم به نمایش در آورند. معمولاً چمن مصنوعی اخرایی در حاشیه اجرا می­شود که آن به عنوان بخش دو­میدانی یا حاشیه جداکننده زمین فوتبال استفاد می­شود .

 خط­کشی­‌های زمین  بازی نیز به دو روش استفاده از رنگ و چمن امکان پذیر است که در صورت استفاده از رنگ این کار باید ماهی یک بار در حیاط مدارس تمدید شود.

قابل توجه این که چمن مصنوعی مدل صحرا در مدرسه سما پردیس و دیگر محصولاتی که در چمنزار به عنوان چمن مصنوعی ویژه مدارس معرفی میشود دارای گارانتی ۳ تا ۵ ساله هستند  که در این بین چمنهای مصنوعی مدل  منوفیلامنت، صحرا ، دایمند و سپیدار از گارانتی بالاتر و خدمات پس از فروش  سه ساله برخوردارند.

بخش فروش چمن مصنوعی حیاط مدارس با اولویت ارائه مشاوره‌­های فنی و معرفی بهترین محصول از لحاظ دوام و زمان بهره­‌بری طولانی آماده است تا با تسهیلات مخصوص مدیران مدارس در خدمت بخش آموزشی و ورزشی کشور باشد.

اجرای چمن مصنوعی مدل صحرا در مدرسه سما پردیس این اجرا  یک روز قبل از بارش برف زمستان ۹۸ در شهر پردیس انجام شد به نحوی که وقتی گروه اجرای چمنزار برای روز دوم اجرا به این پروژه مراجعه کردند ابتدا مشغول به پارو کردن برف ها و پس از آن ادامه کار شدند. چمن