چمن مصنوعی مدرسه پیام امام

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل پاپیروس

ویژگی های مثبت مدل پاپیروس برای این کاربری:

۱- تراکم مناسب

۲- قیمت رقابتی

۳- ظاهر زیبا

۴- استفاده از تکنولوژی بای کالر (الیاف دو رنگ)

۵- ساخت و تولید الیاف در داخل کشور


ویژگی های منفی مدل پاپیروس برای این کاربری:

۱- در زمان لمس الیاف حس پلاستیکی بودن بیشتری نسبت به رقبا منتقل می‌کند

۲- کاتینگ یا برش نهایی موجب له شدن الیاف در نقطه‌ی برش شده است

چمن مصنوعی پاپیروس


ارتفاع چمن: ۲۰ و ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: تخت با آوند مرکزی

کارفرمای پروژه: دانشگاه فنی و حرفه‌­ای کردکوی

محل اجرای پروژه: شهرستان کردکوی استان گلستان

متراژ پروژه: ۹۶۰ متر مربع

چمن پاپیروس در مدرسه پیام امام

پاپیروس تنها چمن مصنوعی بازار کشور است که در سال ۹۷ توانسته در تمامی کاربری‌های چمن مصنوعی به اجرا برسد که البته مدارس هم جزو این کاربری‌ها بوده است.

آیا چمن پاپیروس برای مدارس مناسب است؟

ابتدا باید گفت که چمن مصنوعی مدل پاپیروس برای کاربری‌های پرتردد مانند مدارس گزینه بادوامی نیست مگر این‌که یا مقطع آن مدرسه دبستان (دارای تردد سبک) باشد و یا این‌که چمن مصنوعی پاپیروس با متریال پرکننده به اجرا برسد که البته در صورت تزریق متریال پرکننده هم باز می‌توانند در برابر ترددهای بالا و همین‌طور شرایط گوناگون جوی بادوام و پایدار باشند.

در نهایت میخواهیم به مدیران مدارس تاکید کنیم که در این شرایط اقتصادی اگر تصمیم به اجرای چمن مصنوعی در حیاط مدرسه شان گرفتند سراغ محصولاتی بروند که استانداردهای لازم را برای مکانی پرتردد مانند مدرسه داشته باشد و یا این‌که اگر می‌خواهند بر اساس بودجه‌ای که دارند تصمیم بر خرید چمن مصنوعی بگیرند این را بدانند که چمن‌های ارزان و بی‌کیفیت گذشته امروز معادل قیمت یک چمن باکیفیت گذشته را گرفته است. این نمونه و مثال چمن مصنوعی مدل پاپیروس برای مدارس سبک یعنی همان دبستان‌ها که گفتیم مناسب است.

بنابراین این محصول برای دوره های آموزشی راهنمایی و دبیرستان مناسب اجرا نیست.

به جای چمن پاپیروس کدام محصول برای مدارس پرتردد (دبیرستان‌ها) مناسب است و کیفیت لازم را دارد؟!

چمن مصنوعی مدل سپیدار هم‌قیمت پاپیروس است اما به‌دلیل بهره بردن از الیاف فیبریلیت تنکاته هلند مقاومت کوبشی و سایشی بالائی دارد.

در اصل الیاف فیبریلبیت که با آن چند محصول با نام‌های صحرا، سپیدار، پردیس و مگنولیا تولید می‌شود در خودروهای امروزی هم وجود دارد که شما که شما مجبور به خرید یک اتومبیل چینی بی‌کیفیت با قیمت یک تویوتای با کیفیت در سال ۹۶ هستید.

گروه مدارس چمنزار آماده‌اند تا شما را برای انتخاب بهترین گزینه چمن مصنوعی برای حیاط مدرسه‌تان راهنمایی کنند و حتی ما می‌توانیم از حیاط مدرسه شما بازدید کنیم تا شرایط را برای یک اجرای بی‌نقص و با کیفیت فراهم آوریم.

چمن پاپیروس در مدرسه پیام امام پاپیروس تنها چمن مصنوعی بازار کشور است که در سال ۹۷ توانسته در تمامی کاربری‌های چمن مصنوعی به اجرا برسد که البته مدارس هم جزو این کاربری‌ها بوده است. آیا چمن پاپیروس برای مدارس مناسب است؟ ابتدا باید گفت که چمن مصنوعی مدل پاپیروس برای کاربری‌های پرتردد مانند مدارس