چمن مصنوعی مدرسه دخترانه پالایشگاه آبادان

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل صحرا

ویژگی های مثبت مدل صحرا برای این کاربری:

۱-‏‏ ضربه پذیری بسیار مناسب مدل صحرا

۲- دوام و طول عمر بالای این محصول

https://chamanzar.com/wp-content/uploads/2018/10/sahra.jpg


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

اجرای چمن مصنوعی مدرسه دخترانه پالایشگاه آبادان و نکات جالب در این خصوص

چمنزار در سال ۹۷ پروژه‌های متعددی رو در شهر آبادان به خصوص در مجموعه پالایشگاه آبادان به اجرا درآورد که یکی از زیباترین اون‌ها اجرای چمن مصنوعی مدرسه دخترانه پالایشگاه آبادان بود. تو حیاط این مدرسه دیدیم که دختران دانش‌آموز به ورزش‌هایی مثل والیبال و بسکتبال خیلی اهمیت می‌دن و برعکس اشتیاقی به فوتبال نداشتن که البته خیلی طبیعیه. با این‌حال اونها نیاز به چمن مصنوعی داشتند که بتونن ازش استفاده چند منظوره ببرن اون هم با رعایت استانداردهای بازی‌هایی مثل والیبال و تنیس.

اجرای چمن مصنوعی چند منظوره دبیرستان دخترانه پالایشگاه آبادان

یکی از ویژه‌ترین چمن‌های مصنوعی چند منظوره ما که تا به امروز و در حدود ۱۵۰ مدرسه به اجرا رسیده چمن مصنوعی مدل صحرا هست که از الیاف فیبریلیت تنکاته هلند بافت شد. این چمن مصنوعی به نسبت یک چمن مصنوعی فوتبال دارای تراکمی بالاتر (تقریبا دوبرابر) و ارتفاع الیافی کوتاه‌تر (تقریبا نصف فوتبالی) و این که چرا این چمن‌های مصنوعی می‌تونند چند منظوره باشن هم به ساختار تولیدشون برمی‌گرده.

قابلیت برگشت‌پذیری مناسب توپ در چمن‌های مصنوعی چندمنظوره

توجه داشته باشید وقتی ارتفاع چمن مصنوعی کوتاه می‌شه و تراکم اون بالا می‌ره نرمی بیش از حد چمن مصنوعی تبدیل به انعطاف‌پذیری استاندارد برای انجام ورزش‌هایی مانند والیبال و بسکتبال می‌شه. اما در اینجا فقط یه چیزی کم داریم که اون هم قابلیت برگشت‌پذیری توپ‌های والیبال و بسکتبال بر روی زمین چندمنظوره هستند که ما این رو با تزریق متریال پرکننده سیلیس به وجود آوردیم. یعنی شما در هنگام انجام این دو ورزش بر روی چمن‌های مصنوعی چندمنظوره شاهد بلوکه شدن توپ توسط چمن مصنوعی و کندی برگشت توپ نخواهید بود.

چمن مصنوعی در مدرسه دخترانه پالایشگاه آبادان

حجم تزریق متریال پرکننده سیلیس در هر متر چمن مصنوعی دومنظوره بین ۷ تا ۱۰ کیلوگرم هست که اگر قرار باشه ورزش تنیس هم بر روی چمن انجام بشه این حجم باید به ۱۲ کیلو در هر متر برسه. درنهایت امیدواریم از مشاهده تصاویر مربوط به پروژه چمن مصنوعی مدرسه دخترانه پالایشگاه آبادان لذت برده باشید.

اجرای چمن مصنوعی مدرسه دخترانه پالایشگاه آبادان و نکات جالب در این خصوص چمنزار در سال ۹۷ پروژه‌های متعددی رو در شهر آبادان به خصوص در مجموعه پالایشگاه آبادان به اجرا درآورد که یکی از زیباترین اون‌ها اجرای چمن مصنوعی مدرسه دخترانه پالایشگاه آبادان بود. تو حیاط این مدرسه دیدیم که دختران دانش‌آموز به ورزش‌هایی