چمن مصنوعی مدرسه پسرانه پالایشگاه آبادان

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل آرژانتینی (زبرا)

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی فیبریلیت


ویژگی­ های مثبت فیبریلیت برای این کاربری:

۱-‏‏ دوام و ماندگاری مناسب

۲- تراکم مناسب

۳- الیاف ساخته‌شده توسط کمپانی معتبر تیولون هلند

۴- لایه‌ی زیره قوی و مقاوم

اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه پسرانه پالایشگاه آبادان

پالایشگاه نفت آبادان در زیر مجموعه خود ۶ مدرسه دارد. در سال ۱۳۹۷، شرکت چمنزار این ماموریت را پیدا کرد تا برای دانش آموزان این مدارس زمین های ورزشی از جنس چمن مصنوعی ایجاد کند. اولین پروژه چمن مصنوعی مدرسه پسرانه پالایشگاه آبادان در مقابل اداره روابط عمومی این شهر بود. همانطور که می دانید آب و هوای شهر آبادان بسیار گرم است و ممکن است در فصل زمستان بارش های سیل آسا ببارد. به همین دلیل چمنی باید انتخاب شود تا در تابستان بیش از حد داغ نشود و یا آسیب ببیند.

برای پروژه چمن مصنوعی مدرسه پسرانه پالایشگاه آبادان از چمن مصنوعی فیبریلیت استفاده شد. این چمن مقاومت زیادی در برابر گرما دارد و در تابش خورشید آسیب نمی بیند. این چمن مقاومت گرمایشی و سرمایشی بسیار بالایی دارد و بهترین گزینه برای مناطق گرمسیر است.

زیر سازی پروژه چمن مصنوعی مدرسه پسرانه پالایشگاه آبادان

باید بدانید زیر سازی یکی از مواردی است که اهمیت بسیار زیادی در اجرای یک پروژه بی عیب و نقص دارد. یکی از بهترین زیرسازی های پروژه چمن مصنوعی مدرسه پسرانه پالایشگاه آبادان زیرسازی شنی است که با ضخامت ۱۵ سانتی متر انجام می شود. در زیرسازی این پروژه از ترکیب شن های بادامی و نخودی استفاده گردید و در نهایت با غلطک صاف و شیب بندی شد. البته زیرسازی پروژه چمن مصنوعی مدرسه پسرانه پالایشگاه آبادان به یک غالب از جنس جدول های بتونی نیاز دارد که توسط مسئولین مدارس به اجرا در آمد.

آیا چمن مصنوعی فیبریلیت ۵۰ میل برای مدارس مناسب است؟

شرکت چمنزار برای استفاده از چمن مصنوعی در مدارس چمن های مصنوعی دو منظوره و یا چند منظوره فیبریلیت را با ارتفاع الیاف ۲۰ تا ۲۵ میلی متر پیشنهاد می دهد. زیرا این چمن ها هم زمان می توانند حیاط را پوشش دهند و یک زمین ورزشی به وجودی بیاورند.  اگر می خواهید با چمن های دیگری که برای استفاده در حیاط مدرسه و یا زمین های فوتبال مناسب هستند آشنا شوید، می توانید به فروشگاه چمنزار وارد شوید.

شستشو چمن مصنوعی مدرسه پسرانه پالایشگاه آبادان

یکی از سوالاتی که مدیران پس از خرید چمن مصنوعی دارند در مورد نحوه شستشو چمن است. بهتر است بدانید که روش شستشو چمن مصنوعی بسیار ساده است و نیاز به تجهیزات خاصی ندارد. شما می توانید برای شستشو چمن مصنوعی از دستگاه واتر جت استفاده کنید. دستگاه واتر جت آب و هوا را با یکدیگر ترکیب می کند و به صورت پودری بر روی سطح چمن مصنوعی می ریزد. این دستگاه این قابلیت را دارد تا آلودگی را از میان لایه های چمن مصنوعی خارج کند.

همچنین، توصیه می شود برای استفاده از دستگاه واتر جت دست باید با زاویه ۳۰ درجه با زمین نگه داشته شود. این کار بسیار مهم است و اجازه نمی دهد که فشار آب به الیاف چمن مصنوعی آسیب وارد کند. در صورتی که امکان استفاده از دستگاه واترجت وجود ندارد، می توان سطح چمن مصنوعی را با آب شست.

رضایت صاحبان پروژه چمن مصنوعی مدرسه پسرانه پالایشگاه آبادان

شرکت چمنزار همواره تلاش می کند تا رضایت صاحب پروژه های چمن مصنوعی را بدست بیاورد. این چیزی است که در پروژه چمن مصنوعی مدرسه پسرانه پالایشگاه آبادان بدست آمد و برای شرکت چمنزار اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر شما می خواهید برای خرید چمن مصنوعی مدرسه، چمن مصنوعی زمین های ورزشی، چمن مصنوعی تراس، حیاط و روف گاردن اقدام کنید، می توانید به فروشگاه چمن مصنوعی سر بزنید. همچنین، می توانید با مشاوران این شرکت در ارتباط باشد و مشاوره های لازم را از آنها دریافت کنید.

اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه پسرانه پالایشگاه آبادان پالایشگاه نفت آبادان در زیر مجموعه خود ۶ مدرسه دارد. در سال ۱۳۹۷، شرکت چمنزار این ماموریت را پیدا کرد تا برای دانش آموزان این مدارس زمین های ورزشی از جنس چمن مصنوعی ایجاد کند. اولین پروژه چمن مصنوعی مدرسه پسرانه پالایشگاه آبادان در مقابل اداره روابط