چمن مصنوعی مدرسه امید آینده

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی بارسا

ویژگی های مثبت مدل زبرا برای این کاربری:

۱- ظاهر بسیار زیبا

۲- تراکم الیاف مناسب

 


الیاف چمن: مونوفیلامنت با آوند مرکزی

محل اجرای پروژه: مدرسه امید آنیده

اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه امید آینده

نگاهی متفاوت به مدرسه امید آینده و بخش ‌های ورزشی آن که با پوشش چمن مصنوعی ایجاد شده اند این نوید را می دهد که در آینده قرار است ورزشکارانی داشته باشیم که در زمین های ورزشی اصولی بازی کرده اند. تصاویری که مشاهده می کنید مربوط به پروژه چمن مصنوعی مدرسه امید آینده می‌ شود که با سرمایه گذاری و نظارت بانک آینده و همچنین مجموعه سایبان فلز به عنوان پیمانکار کل مجموعه و با حضور بخش اجرایی شرکت چمنزار تبدیل به یک مکان ورزشی چند منظوره ایمن و بسیار زیبا برای دانش آموزان این منطقه شده است.

ساخت آینده دانش آموزان، اقدامی که همه باید مد نظر داشته باشند!

بانک آینده و دیگر بانک‌های کشور می ‌توانند با سرمایه‌ ای که در دست دارند این گونه به مردم و آینده کودکان این کشور کمک کنند. این یعنی همدلی و احساس مسئولیت سبب می شود تا مردم به آینده کودکانشان امیدوار شوند. ورزش یکی از اصلی‌ترین علاقه‌ های دانش‌آموزان در مدرسه است، مدرسه ‌ای که امکانات ورزشی مناسب و ایمنی دارد دانش آموزان آن خوشحال هستند. به همین دلیل برای حفظ سلامت دانش آموزان باید از امکانات در دست مانند چمن مصنوعی استفاده کنید. الیاف چمن مصنوعی بسیار نرم و لطیف هستند و به سلامت دانش آموزان آسیب وارد نمی کنند.

چمن مصنوعی بارسا در پروژه چمن مصنوعی مدرسه امید آینده

 چمن مصنوعی که در پروژه چمن مصنوعی مدرسه امید آینده به کار رفت چمن مصنوعی بارسا نام دارد؛ این محصول بسیار متراکم و پرتوده دیده می ‌شود، اما چون به تازگی وارد بازار شده است و تجربه استفاده و بهره برداری از آن را به خوبی نمی‌دانیم فقط باید گفت: با توجه به تراکم بالایی که این چمن دارد می توان سال‌های زیادی بدون دغدغه از آن بهره برداری کرد!

 در اصل چمن بارسا به این نیت که کالای خوبی باشد و نیاز بخشهای ورزشی مدارس را مرتفع سازد وارد کشور شده است که ما آن را به مسئولین مدارس و دانش‌آموزان پیش‌کش می‌ کنیم. گروه اجرایی چمنزار همیشه سعی می ‌کند تا کیفیت بالای اجرا را رعایت کند به همین دلیل ما به استانداردها توجه بالایی داریم و در زمان اجرای چمن مصنوعی ( مانند آنچه در پروژه چمن مصنوعی مدرسه امید آینده رعایت کردیم) از سیلیس و گرانول استفاده می کنیم!

مدت اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه امید آینده

ما سعی می‌کنیم کار را برای یک بار و آن هم بدون ایراد و مراجعه بعدی انجام دهیم با این حال هرگونه رفع ایراد توسط گروه اجرایی ما ظرف یک هفته انجام خواهد شد. ژئوتکس مهمترین متریال‌ نصب و از متعلقات اجرا چمن مصنوعی است. نوع ژئوتکسی که گروه اجرای چمنزار برای پروژه  چمن مصنوعی مدرسه امید آینده پهن کرد ضخامت دو برابر نسبت به خود چمن دارد و این امر می تواند طول عمر و انعطاف پذیری چمن مصنوعی را افزایش دهد.

روش شتسشو پروژه چمن مصنوعی مدرسه امید آینده

با توجه به این موضوع که قرار است دانش آموزان بر روی این چمن بازی کنند، تمیز کاری آن اهمیت بسیار زیادی دارد. بهتر است بدانید این چمن با آبشوری ساده قابل شستشو است. همچنین، باید بدانید که برای صرفه جویی در آب می توان از دستگاه واتر جت استفاده کرد. این دستگاه آب و هوا را با یکدیگر ترکیب می کند و آب را به صورت پودری بر روی سطح چمن مصنوعی می ریزد. برای اینکه فشار آب به الیاف چمن مصنوعی آسیب وارد نکند، توصیه می شود دست در زاویه ۳۰ درجه با زمین قرار گیرد.

رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه امید آینده

در پایان پروژه چمن مصنوعی مدرسه امید آینده، صاحب پروژه رضایت کاملی از نحوه انجام کار داشت و این موضوع برای شرکت چمنزار اهمیت زیادی دارد.

اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه امید آینده نگاهی متفاوت به مدرسه امید آینده و بخش ‌های ورزشی آن که با پوشش چمن مصنوعی ایجاد شده اند این نوید را می دهد که در آینده قرار است ورزشکارانی داشته باشیم که در زمین های ورزشی اصولی بازی کرده اند. تصاویری که مشاهده می کنید مربوط به پروژه چمن