چمن مصنوعی در سالن سرپوشیده بام مدرسه دخترانه معلّم

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل آرژانتینی (زبرا)

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل ترمه

چمن مصنوعی زبرا آرژانتینی


ارتفاع چمن: ۵۰ میلی متر

الیاف چمن: ۲۰

آیا چمن مصنوعی که برای فضای باز طراحی شده می‌تواند در سالن سرپوشیده مورد استفاده قرار گیرد؟ در کنار تصاویر نمونه کار مدرسه دخترانه معلم مطالبی هم در خصوص اجرای چمن مصنوعی در سالن سرپوشیده ورزشی ملاحظه می‌فرمایید. ساخت سالن‌های ورزشی سرپوشیده چمن مصنوعی در شهرهای پربارش و همین‌طور مناطق گرمسیری که شدت تابش خورشید می‌تواند در روند بازی فوتبال تاثیرگذار باشد روشی تکمیلی و مهم برای بهره برداری بهتر و ایمن‌تر از ساعت‌های ورزش می‌باشد. سالن‌های ورزشی سر پوشیده امروزی در دو نوع سازه سبک و سنگین یکی از خدمات جانبی شرکت چمنزار به مخاطبان حوزه ورزش و سالن‌های ورزشی می‌باشد.

 

حالا باید گفت مزیت اجرای چمن مصنوعی در سالن‌های سرپوشیده چیست؟!

مصون ماندن بازیکنان از شرایط سخت آب و هوایی و همین‌طور جلوگیری از تأثیرات گرما و تابش نور خورشید بر روند کیفی بازی از مزایای اصلی اجرای سالن سر پوشیده چمن مصنوعی می‌باشد همین‌طور چمن‌های مصنوعی می‌توانند در فضای سرپوشیده طول عمر بالاتر حدود ۳۰ درصد بیشتر داشته باشند. همان‌طور که گفته شد چمن مصنوعی در سالن سر پوشیده بیشتر عمر می‌کند و این یعنی یک صرفه اقتصادی بالا برای صاحب آن.

 درباره چمن اجرا شده در مدرسه معلم بیشتر بدانید

مدرسه دخترانه معلم یکی از اجراهای موفق در سالن سرپوشیده با استفاده از چمن مصنوعی مدل ترمه می‌باشد که کاربری چندمنظوره دارد یعنی می‌توان از این چمن مصنوعی به عنوان یک پوشش ایمن ورزشی برای بازی‌هایی چون والیبال، بستکتبال و تنیس بهره برد. حیاط مدارس به دلیل دارا بودن ماهیت ورزشی چند منظوره به علاوه وجود زنگ‌های تفریح نیاز به یک پوشش ورزشی انعطاف پذیر و نرم دارند. چمن مصنوعی مدل ترمه همان محصولی است که با توجه به نیاز دانش آموزان در حیاط مدرسه ساخته شده. چمن مصنوعی مدل ترمه الیاف c شکل با وزن بالا دارد که اولین مزیت آن مقاومت در برابر ترددهای بالا و کوبیده شدن می‌باشد.

آیا چمن مصنوعی که برای فضای باز طراحی شده می‌تواند در سالن سرپوشیده مورد استفاده قرار گیرد؟ در کنار تصاویر نمونه کار مدرسه دخترانه معلم مطالبی هم در خصوص اجرای چمن مصنوعی در سالن سرپوشیده ورزشی ملاحظه می‌فرمایید. ساخت سالن‌های ورزشی سرپوشیده چمن مصنوعی در شهرهای پربارش و همین‌طور مناطق گرمسیری که شدت تابش خورشید