چمن مصنوعی مدرسه سلام شهر بابل

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

زمرد

ویژگی های مثبت مدل افرا برای این کاربری:

۱- قیمت مناسب

۲- رنگ سبز شاداب

۳- استفاده از الیاف ساخت کشو هلند

۴- تراکم بالا

 


ویژگی های منفی مدل افرا برای این کاربری:

۱- کوتاهی الیاف

۲-نیاز به دقت بالا در نصب به خاطر کوتاهی الیاف

مدیر مدرسه سلام به چه دلیل چمن زمرد را برگزید

چمن زمرد یکی از چمن‌های است که بافته شده از الیاف تنکاته هلند می‌باشد اما با قیمتی بسیار مناسب و ماندگاری بالا برای کاربری‌های سبک چمن مصنوعی مدرسه مانند مهد کودک و دبستان‌ها. در پروژه نصب و اجرای چمن زمرد در مدرسه سلام بابل  به یکی از نکاتی که می‌توان توجه کرد الیاف با تراکم بالا و مقاوم در برابر کوبش است. همچنین چمن زمرد به دلیل ارتفاع کم و تراکم بالا راحت جارو می‌شود و خرده ریزهای زباله به داخل الیاف آن نفوذ نمی‌کند. در دبستان‌ها و مهد کودک اکثرا به به دلیل تردد بالای بچه‌ها و بازی کردن آنها مسئولین مدرسه سعی بر این دارند که از چمن‌های استفاده کنند که هم راحت تمیز شوند هم تردد آسان و همچنین قابلیت ضربه پذیری برای جلوگیری از آسیب بچه‌ها داشته باشد.

چمن مصنوعی زمرد

فضای سازی اصولی ورزشی ( چمن مصنوعی ورزشی )  جلوه زیبای به حیاط مدرسه می‌دهد. چمن مصنوعی که در مدارس یا مهدکودک‌ها استفاده می‌شود با کمترین هزینه نگه داری و بدون لیز خوردن و آسیب دیدن بچه‌ها فضای امنی را در مدارس به وجود می‌آورد. این چمن خیلی دیر نسبت به سایر چمن‌های هم رده خود کوبیده می‌شود و عمر بیشتری دارد و از همه مهم‌تر به متریال پرکننده (شن سیلیلس) به دلیل تراکم بالا نیاز ندارد. زمرد را می‌توان در محیط‌هایی که وسیله بازی بچه‌ها در آن قرار گرفته استفاده کرد چرا که از آسیب رسیدن به بچه‌ها جلوگیری می‌کند. از جمله قابلیت‌ها چمن زمرد می‌توان به مقاومت بالای آن در مقابل نور آفتاب و باران اشاره کرد مانند همین پروژه که در پربارشترین نقطه جغرافیایی کشور اجرا شده.

مدیر مدرسه سلام به چه دلیل چمن زمرد را برگزید چمن زمرد یکی از چمن‌های است که بافته شده از الیاف تنکاته هلند می‌باشد اما با قیمتی بسیار مناسب و ماندگاری بالا برای کاربری‌های سبک چمن مصنوعی مدرسه مانند مهد کودک و دبستان‌ها. در پروژه نصب و اجرای چمن زمرد در مدرسه سلام بابل  به