اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵

ویژگی های مثبت مدل رویال ۲۵ برای این کاربری:

۱- الیاف ساخت کمپانی تیولون هلند

۲- تراکم مناسب

۳- دیتکس (وزن الیاف) مناسب

۴- ساختار لوزی شکل الیاف که مقاومت بالایی را در برابر فشارهای بالا ایجاد می‌کند

۵- استفاده از بافت دوم


ارتفاع چمن: ۵۰ میلی متر

الیاف چمن: ۲۰

چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵ آسیا

اجرای چمن غرفه محصولات غذایی بانامان

مربوط به نمایشگاه صنایع غذایی – اجرای چمن مصنوعی در غرفه محصولات غذایی بانامان مربوط به نمایشگاه صنایع غذایی می‌شود که در خرداد ماه سال ۹۸ در محل برگزاری نمایشگاه بین المللی انجام گرفته است. چیزی که بیشتر از همه در این غرفه ما را تحت تأثیر قرار می‌دهد معماری آن است که وابستگی کامل به فضای سبز دارد.

در اصل طرح و معماری این غرفه سعی کرده تا با نمایش درختان کاج و چمن‌های مصنوعی در کنار هم طبیعتی را به وجود آورد که مراجعه‌کنندگان به این غرفه و میهمانان برند بانامان احساس سلامتی و تندرستی از طبیعت و رنگ سبز دریافت کنند. در اصل با مراجعه به این غرفه سبز و با نشاط می‌شد احساس اطمینان و سلامت از محصولات ارائه شده توسط این برند را دریافت کرد.

کدام مدل چمن مصنوعی برای اجرا در غرفه بانامان پیشنهاد داده شد؟

با توجه به تأکید طراح و سازنده این غرفه بر طبیعی جلوه دار بودن پوشش کف یک نوع از جدیدترین نسل چمن‌های مصنوعی برای اجرا پیشنهاد داده شد تا بتواند با ترکیب درختان کاج چیده شد نمایشی از فضای سبز طبیعی به وجود آید. در اصل تنها مدلی که می توانست از لحاظ بَصَری و کیفیت تولید رضایت غرفه‌داران این برند را کسب کند چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵ نام داشت.

رویال ۲۵ یکی از مدل های پانیره به اصطلاح سه بافت می‌باشد.

که در آن سه نوع الیاف سبز، سبز مجعد و زرد تیره در کنار هم بافت شده‌اند تا برای ما تداعی‌کننده چرخه زندگی چمن طبیعی باشند.

شماره تماس با شرکت چمنزار

 

اجرای چمن غرفه محصولات غذایی بانامان مربوط به نمایشگاه صنایع غذایی – اجرای چمن مصنوعی در غرفه محصولات غذایی بانامان مربوط به نمایشگاه صنایع غذایی می‌شود که در خرداد ماه سال ۹۸ در محل برگزاری نمایشگاه بین المللی انجام گرفته است. چیزی که بیشتر از همه در این غرفه ما را تحت تأثیر قرار می‌دهد