چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی
تلفن تماس : ۵۷۷۳۲-٠٢١

مقایسه چمن مصنوعی بهاره و پاییزه

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

چمن مصنوعی محصولی ایده‌آل برای تمامی افرادی است که به زیبایی محیط اطراف خود اهمیت می‌دهند. استفاده از این محصول منحصر به فرد در چندین سال اخیر بسیار باب شده است. دلایل زیادی در پشت این موضوع وجود دارند. یکی از مهم‌ترین مسائلی که باعث محبوبیت چمن مصنوعی شده است این است که این محصولات مشکلات نگهداری از چمن طبیعی را ندارند و تقریبا در تمامی سطوح قابل استفاده هستند. به همین دلیل تولیدکنندگان چمن مصنوعی دست به ابتکارات متنوعی زده‌اند و محصولاتی را با ویژگی‌های متفاوت به بازار عرضه کرده‌اند.

چمن مصنوعی بهاره و پاییزه دو نوع محصولی هستند که در کاربری‌های متفاوت مورد استفاده قرار می‌گیرند. چمن مصنوعی بهاره ظاهری مشابه به چمن طبیعی در فصل بهار دارد اما ظاهر چمن مصنوعی پاییزه یادآور فصل پاییز است. در این مقاله تصمیم داریم به مقایسه چمن مصنوعی بهاره و پاییزه بپردازیم. در پایان این مقاله دید بازتری به این دو نوع چمن خواهید داشت و بهتر می‌توانید برای خرید تصمیم بگیرید.

چمن مصنوعی بهاره

وقتی نام چمن مصنوعی بهاره را می‌شنویم ناخودآگاه به یاد طراوت و شادابی فصل بهار می‌افتیم و این نام با ویژگی ظاهری این محصول هم‌خوانی دارد. رنگ سبز و دلپذیر این محصول یادآور فصل بهار است. بهتر است این چمن را در زیر نور آفتاب مشاهده کنید. نور آفتاب ظاهر بسیار زیبایی به آن می‌دهد. این چمن در دو نوع پرتراکم و کم ‌تراکم تولید می‌شود. چمن مصنوعی بهاره کم تراکم نباید در مکان‌هایی با تردد بالا استفاده نشود. همچنین اگر می خواهید بر روی این چمن صندلی بگذارید ممکن است پس از مدتی جای پایه صندلی بر روی این محصول بماند. اما محصولات پرتراکم این مشکلات را ندارند و برای مکان‌های پرتردد قابل استفاده هستند.

چمن مصنوعی بهاره با تراکم پایین به راحتی قابل شسشتو هستند. به همین دلیل از این چمن می‌توانید در مکان‌هایی که حفظ تمیزی آن اهمیت زیادی دارد، مانند اتاق کودک، استفاده کنید.

چمن مصنوعی پاییزه

چمن مصنوعی پاییزه نوعی چمن است که ویژگی‌های ظاهری چمن طبیعی پاییزی را تداعی می‌کند. در بافت این چمن  سه رنگ سبز، زرد و سبز تیره به عنوان رنگ اصلی و پایه کار رفته‌اند. به همین دلیل وقتی به این چمن نگاه می‌اندازید به یاد پاییز می‌افتید. چمن مصنوعی پاییزه ،چمنی پرتراکم است و بهتر است در فضاهایی مورد استفاده قرار بگیرد که تردد بالایی وجود دارد. این محصول برای استفاده در تراس، حیاط، روف گاردن و باغ تالارها مناسب است. چمن‌های مصنوعی پاییزه الزاما چند بافت (دو بافت و سه بافت) هستند. هر چقدر که تعداد بافت بیشتر باشد، تنوع رنگ الیافت و تراکم آنها بالاتر می‌رود.

مقایسه چمن مصنوعی بهاره و پاییزهتراکم بالای این چمن سبب می‌شود که شستشوی آن کمی دشوار باشد. اگر این چمن در محیط‌های باز مانند حیاط مورد استفاده قرار می‌گیرد، می‌توانید آب را با فشار زیاد بر روی سطوح آن بریزید تا گرد و خاک و یا آلودگی از روی سطح آن پاک شود. اگر این چمن در محیطی مثل تراس مورد استفاده قرار می‌گیرد دیگر نمی‌توانید از روش بالا برای تمیز کردن آن استفاده کنید. برای تمیز کردن آن، روی آن را با جارو برقی بکشید تا  و با شامپو فرش آن را تمیز کنید. هرگز شامپو فرش را مستقیم بر روی چمن مصنوعی پاییزه نریزید. ابتدا آن را رقیق کنید و سپس با برس بر روی چمن بکشید تا آلودگی‌های آن را رفع کند.

کدام چمن را خریداری کنیم؟

پاسخ به این سوال به هدف شما در استفاده از چمن مصنوعی و مکانی که می‌خواهید از این محصول استفاده کنید، بستگی دارد. همچنین سلیقه هر فرد در این روند بر انتخاب محصول اثر می‌گذارد. شما به راحتی و با مقایسه چمن مصنوعی بهاره و پاییزه می‌توانید بهترین محصول را انتخاب کنید و از زیبایی منحصر به فرد آن در اطراف خود لذت ببرید. تیم چمنزار در این مسیر به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید!

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

WhatsApp chat