چمن مصنوعی روی راه پله

چمن مصنوعی پله در ویلای آقای رسول زاده

نصب چمن مصنوعی روی راه پله

شاید با دیدن عکس‌های چمن مصنوعی روی راه پله ، برایتان این سوال مطرح شود که چرا در کنار استفاده های مختلف چمن مصنوعی از چمن مصنوعی روی پله استفاده شده است؟ اما می‌توان از طرف دیگری هم به قضیه نگاه کرد: چرا که نه؟ این همان سوالی ست که ‏طراح آن در ذهن خود داشته است‎.‎

چرا از چمن مصنوعی بر روی پلّه استفاده می‌کنیم؟

چمن مصنوعی محصولی است که قابلیت اجرا بر روی هر سطحی را دارد یعنی شما حتی می‌توانید آن را بر روی دیوار هم نصب کنید و برخلاف چمن طبیعی نیازی به خاک و آبیاری و … ندارد.
به این ویژگی‌ها زیبایی و سرسبزی همیشگی را هم اضافه کنید. در نتیجه ما با محصولی روبرو هستیم که زیباست، قابلیت اجرا چمن مصنوعی راه پله را دارد و می‌تواند ضربه پذیری و ایمنی را به وجود آورد و از سر خوردن پا تا حدود زیادی جلوگیری کند و این ویژگی‌ها چمن مصنوعی را به یک گزینه‌ی مناسب بدل کرده است.

چمن مصنوعی روی پله پروژه رویال گرس
پروژه چمن مصنوعی روی پله مهدکودک

چمن مصنوعی عموماً در چه کاربری‌هایی بر روی پلّه نصب می‌شود؟

۱- مهدکودک‌ها

ویژگی‌های ضربه‌پذیری و جلوگیری از سر خوردن و رنگ پرنشاط چمن مصنوعی برای مهدهای کودک ایده‌آل است. بنابراین بسیاری از مدیران مهدکودک از چمن مصنوعی روی راه پله استفاده می‌کنند

۲- رستوران‌ها (به ویژه رستوران‌های فضای باز)

ویژگی جلوگیری از سر خوردن و زیبایی ظاهری برای مدیران رستوران‌های فضای باز جذاب است به ویژه در رستوران‌هایی که از متریال چوب به عنوان متریال اصلی در دیزاین فضا استفاده می‌کنند چمن مصنوعی روی پله ایده زیبایی است.

۳- مدارس

مدارس هم جزو مشتریان ویژه چمن مصنوعی بر روی راه پله محسوب می‌شود. به این نکته اشاره می‌کنیم که چمن مصنوعی در بسیاری از کاربری‌ها می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. در این­جا به برخی از پرطرفدارترین کاربری‌های آن اشاره شد.

چه چمن مصنوعی روی راه پله مناسب است؟

برای پاسخ به این سؤال می‌توان موارد مختلفی را عنوان کرد که هر یک می‌تواند تأثیرات مثبت و منفی برای این کاربری داشته باشد، امّا به طور کلی دو ویژگی مهم نسبت به سایر ویژگی‌ها در اولویت است.

۱- مقاومت بالای الیاف

زمانی که چمن مصنوعی بر روی راه پله اجرا می‌شود در معرض تردد بسیار بالایی قرار می‌گیرد و بنابراین اجرای چمن با الیاف مقاوم بسیار اهمیّت دارد.

۲- تراکم بالا

یکی دیگر از مواردی که بر مقاومت چمن مصنوعی تأثیرگذار است تراکم بالای الیاف است.

برای آگاهی از قیمت چمن مصنوعی روی راه پله می‌توانید با شماره‌ی ۵٧٧٣٢-٠٢١ تماس بگیرید.

امتیاز دهید

محصولات شرکت چمنزار

چمن مصنوعی ارزان و اقتصادی

چمن مصنوعی ماهونیا ۱۵

۱۸۸,۰۰۰ تومان

چمن مصنوعی ارزان و اقتصادی

چمن مصنوعی مدل یاس

۱۶۸,۰۰۰ تومان

زمین‌های گلف و مینی گلف

چمن مصنوعی مدل پات

۱۹۸,۰۰۰ تومان

چمن مصنوعی ورزشی

چمن مصنوعی فوتبال MN Pro

تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *