چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

چمن مصنوعی تراس و بالکن

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
چمن مصنوعی تراس و بالکن

مقایسه و خرید چمن مصنوعی تراس و بالکن

قبل از اینکه به دنبال چمن مصنوعی تراس و بالکن برای خونه‌تون باشید اول باید بدونید چه مواردی رو برای انتخاب و خرید مطمئن باید در نظر بگیرید:

 • چمن شما باید راحت شستشو بشه چون تراس و بالکن جزوی از خونه است و نظافتش مهمه
 • چمن شما باید انعطاف پذیر و نرم باشه چون ممکنه بچه‌ها روش بازی کنن و راه برن
 • باید رنگ طبیعی هم داشته باشه چون شما می‌خواید طبیعت رو به خونه‌تون بیارید

چمن‌های زیر طبق اولویت شماره‌بندی شده …. و چمنزار و همچنین پرفروش‌ترین‌ها برای کاربری بالکن هست:

چمن مصنوعی اسپیریت 35

قیمت به نسبت بالایی داره

اما هم بهاره است هم مقاوم

جای پایه میز و صندلی روش نمی‌مونه

رویال‌بلژیکی‌پلاس

قیمت بالاتری داره

اما بسیار طبیعی و زیباست

یه کم تمیز کردنش دشواره چون تراکمش بالاست

چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵میل

قیمت مناسب داره

رنگش متناسب با سلیقه ایرانیاست

خیلی راحت نظافت میشه

چمن مصنوعی تراس و بالکن کاربری زیبایی دارد و با خود یک تغییر شگرف و چشم گیر را به همراه دارد.‏ در زمان کوتاه و با کمی نو اندیشی می‌توان یک تراس با طراوت و سرسبز به وجود آورد و هنرمندانه فضائی را که تا به امروز ‏محل وجود لوازم بلا استفاده بود را به مکانی پر از آرامش برای نشستن و نوشیدن یک چای دلچسب تبدیل نمود.‏ چمن مصنوعی برای کاربری تراس و بالکن در کنار هم‌ خوانی که می‌تواند با گل‌ها و گیاهان و چیدمان میز و صندلی داشته باشد؛ ‏می‌‎تواند گوشه دنج محل زندگی شما شود.

چرا از چمن مصنوعی در فضای تراس و بالکن استفاده می‌کنیم؟

 1. چمن مصنوعی به شکل قابل ملاحظه‌ای زیبایی فضا تراس و بالکن را افزایش می‌دهد.
 2. به راحتی قابل شستشو می‌باشد.
 3. حس طبیعت را در فضای کوچک ما بازآفرینی می‌کند بدون آنکه نیازی به آبیاری، هرس کردن، کود دهی و … داشته باشد.
 4. مکمل بسیار مناسبی برای گلدان، میز و صندلی و حتی منظره زیبای بالکن، تراس است.
 5. به راحتی قابل اجراست و اگر در فضای تراس و بالکن از میز و صندلی و حتی گلدان استفاده شود می‌توان بدون چسب هم چمن مصنوعی را اجرا کرد.

 کاربرد چمن مصنوعی در دکوراسیون داخلی

چمن مصنوعی مناسب برای بالکن و تراس

برای اینکه بتوان به این سوال پاسخ مناسب داد ابتدا باید به خواسته‌های خودمان از چمن مصنوعی تراس و بالکن توجه داشته باشیم. به طور کلی دو خواسته متفاوت برای چمن مصنوعی در تراس و بالکن وجود دارد.

۱) استفاده از چمن مصنوعی در فضای تراس و بالکن که با کفش یا دمپایی در آن تردد خواهیم داشت که در این صورت:

 • می‌توان از چمن‌های مصنوعی با الیاف بلند هم استفاده کرد، در نتیجه چمن‌های مصنوعی با ارتفاع الیاف بین ۱۰تا ۴۰ میلیمتر برای ما مناسب خواهد بود.
 • باید از چمن‌های مصنوعی با ظاهر طبیعی و زیبا استفاده کرد.

۲) استفاده از چمن مصنوعی تراس و بالکن که به نوعی بخشی از خانه محسوب می‌شود و در بسیاری از مواقع به صورت پابرهنه روی آن راه خواهیم رفت که در این صورت:

 • از چمن های مصنوعی با ارتفاع الیاف ۱۰ تا ۲۵ میلیمتر استفاده می‌شود. تا هم قابلیت شستشوی آسان‌تری داشته باشد و هم میزان آشغال گیری چمن مصنوعی را کاهش دهد.
 • از چمن‌های مصنوعی تک بافت استفاده شود چرا که چمن‌های مصنوعی دو بافت قابلیت شستشوی مناسب را ندارند و فیلر(بافت دوم) آنها آشغالهای خورد را در خود نگه می‌دارد که این مشکل با جاروبرقی هم از بین نخواهد رفت.
 • از چمن‌های مصنوعی با الیاف نرم استفاده شود. اگر الویت شما حس نرمی و لطافت در چمن مصنوعی تراس و بالکن باشد. ارتفاع الیاف بین ۱۵ تا ۲۵ با استفاده از الیاف مونو را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

بالکن خانه، خاکستری و بی نشاط، یا سبز و با طراوت؟!

تراس خانه شما می‌تواند فضایی مفرح و نشاط بخش باشد. می‌پرسید چگونه؟ ما به شما راه حلی آسان و قابل دستیابی می‌دهیم: نصب چمن مصنوعی برای تراس.

تصور اینکه می‌توان در فضای تراس و بالکن خانه، از سبزی و زیبایی چمن بهره‌مند شد، برای برخی‌ها، دور از ذهن به نظر می‌رسد، اما نصب چمن مصنوعی بر روی تراس خانه یا محل کار، می‌تواند این ذهنیت را تغییر دهد. تراس، بالکن و پشت‌بام منازل، اغلب به خاطر آنکه امکان زیرسازی برای کاشت چمن طبیعی و سایر گیاهان را ندارند، محل‌هایی مناسب برای ایجاد فضای سبز قلمداد نمی‌شوند به همین خاطر در بسیاری از موارد، این بخش از منازل، فضاهایی خشک و با حداقل جذابیت به شمار می‌روند، اما چمن مصنوعی، توانسته است راه حلی مناسب برای تغییر این وضعیت ارائه دهد.

در واقع، طراحان خوش ذوق و خلاق با جایگزین کردن چمن مصنوعی در مکان‌هایی که چمن‌های طبیعی نمی‌توانند بر روی آن ریشه بدوانند، این محصول را به تعاریف و کارکردهایی کاملا جدید رسانده‌اند که توانسته تحولی در خور توجه در طراحی منازل ایجاد کند.

چمن مصنوعی تراس و بالکن ، مایه نشاط خانواده

چمن مصنوعی، سطح زیرپای اعضای خانواده به ویژه کودکان را به نحوی تغییر می‌دهد که با استفاده از نرمی و انعطاف آن می‌توان فضای بالکن و پشت بام را برای انواع بهره برداری تفریحی و سرگرمی مساعد ساخت. این تغییر، هم برای افزایش نشاط بزرگسالان و هم برای بازی کودکان مفید است.

چمن مصنوعی ترلس لواسان 2

چمن مصنوعی تراس و بالکن و کاهش دمای محیط

جالب است بدانید که با نصب چمن مصنوعی بر روی تراس، از چند مزیت آن به طور همزمان برخوردار می‌شوید. به عنوان مثال در حالی که گرما و نور خورشید، به دلیل آنکه جذب بتن و سنگ می‌شود، محیط را خیلی داغ می‌کند، چمن مصنوعی در برابر چنین گرمای غیرقابل تحملی، حس خنکی و راحتی را به فضاهای تراس و بام هدیه می‌کند.

چمن مصنوعی تراس و بالکن

روند ساده نگهداری چمن مصنوعی روی تراس و بالکن

در حالی که چمن طبیعی، به عملیات چمن زنی، آبیاری، کوددهی و سایر روندهای نگهداری نیاز دارد، چمن مصنوعی عملا به چنین اقدامات نگهدارنده‌ای، نیاز ندارد. نگهداری یک حیاط سنتی و قدیمی نیاز به زمان و تجهیزات دارد، اما چمن مصنوعی به این رسیدگی‌ها نیاز ندارد و شما زمان بیشتری برای انجام کارها یا تفریحات خود دارید.

صرفه جویی اقتصادی با استفاده از چمن مصنوعی بالکن

از نظر اقتصادی نیز باید گفت که چمن مصنوعی برای صاحبان خانه و صاحبان املاک تجاری، تعریفی فراتر از خرید و استفاده از یک کالای خانگی دارد. استفاده از چمن مصنوعی، بهترین راه برای حفظ آب، جلوگیری از ورود مواد شیمیایی مضر به طبیعت و نیز صرفه جویی ریالی قابل ملاحظه، به شمار می‌رود.

می‌توانید درباره‌ی چمن مصنوعی ارزان بیشتر بخوانید.

حال که دانستیم، چمن مصنوعی برای بالکن و تراس چه کارکردها و فوائدی دارد بد نیست یک بار دیگر این سوال را بپرسیم که آیا همچنان باید تصورمان از فضای تراس و بالکن، فضاهایی با رنگ‌های مرده و ناجذاب مانند خاکستری، قهوه‌ای یا سیاه و سفید باشد؟!

قیمت چمن مصنوعی تراس و بالکن از چه رنجی تا چه رنجی

در این تحقیق قیمت انواع چمن مصنوعی تراس و بالکن را به همراه اجرای آنها  از رنج پایین به بالا مورد بررسی قرار داده‌ایم:

قیمت چمن مصنوعی بالکن از رنج قیمتی ۹۵۰,۰۰۰ ریال برای هر مترمربع شروع می شود که شامل مدل‌هایی چون ماهونیا ۲۵ و وندا ۷۰۰ گرم هستند ماهونیا یک چمن تک بافت بهاره است و وندا چمن سه بافت پاییزه وجه اشتراک این دو محصول ارتفاع الیاف کوتاه آنها است (حدود ۱۵ میل) که این یک مزیت به دلیل نظافت آسان می باشد.

هر دو این محصولات در فروشگاه چمنزار قابل بررسی و مقایسه هستند: مقایسه چمن مصنوعی ماهونیا، پاپیروس، وندا

قیمت چمن مصنوعی بالکن در رنج قیمتی کمی بالاتر حدود ۱۲۰ تا ۱۳۰ هزار تومان است در این رنج تنوع محصول بالاتری وجود دارد در بین این محصولات مدل‌های بهاره و پاییزه این‌بار بار ارتفاع الیاف حدود ۲۵ میل دیده می‌شود چمن‌های مصنوعی ۲۵ میل ظاهر طبیعی‌تر و لطافت بالاتری به نسبت ۱۵ میل دارند فقط برای نظافت آنها نیاز به صرف زمان بیشتری وجود دارد.

یک نکته مهم: چمن‌های مصنوعی ۲۵ میل بهاره به دلیل ساختار تک برگ بسیار آسان شستشو می‌شوند.

قیمت چمن مصنوعی تراس و بالکن در رنج بالاتر را می‌توان در انواع ۳۵ میل این محصول مورد بررسی قرار داد.

اگر می‌خواهید زیر پایتان طبیعت را احساس کنید:

چمن مصنوعی مدل مانا ۳۵ و چمن مصنوعی مدل اسپریت را مورد بررسی قرار دهید. قمیت چمن مصنوعی بالکن را می‌توان بر اساس متراژ بر آورد کرد به این شکل که طول و عرض بالکن خود را اندازه گیری می‌کنید و با مشخص کردن مساحت آن و ضرب کردن در قیمت هر مترمربع قیمت کل را برآورد کنید.

اگر می‌خواهید قیمت تمام شده شما کاهش یابد این امکان وجود دارد که چمن مصنوعی تراس و بالکن را بدون استفاده از چسب به اجرا در آورید. این روش برای بالکن در متراژهای کوچک و برای کسانی که نیاز به جمع آوری برای جا به جایی و شستشوی چمن مصنوعی دارند پیشنهاد می‌شود. همچنین بعضی از دوستان یا مخاطبان چمنزار خود تمایل به اجرای چمن مصنوعی در بالکن دارند که این روش کامل ساده و قابل آموزش از سمت ما می‌باشد.

برای اطلاع از این موضوع سایت چمنزار را در قسمت فروشگاه چمن مصنوعی مورد بررسی یا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید: ۵۷۷۳۲-٠٢١

نظرات کاربران

۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*