چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی
تلفن تماس : ٥٧٧٣٢-٠٢١

چمن مصنوعی تراس و بالکن

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
پروژه چمن مصنوعی شخصی

چمن مصنوعی در تراس و بالکن

چمن مصنوعی در تراس و بالکن کاربری زیبایی دارد و با خود یک تغییر شگرف و چشم گیر را به همراه دارد.‏ در زمان کوتاه و با کمی نو اندیشی می‌توان یک تراس با طراوت و سرسبز به وجود آورد و هنرمندانه فضائی را که تا به امروز ‏محل وجود لوازم بلا استفاده بود را به مکانی پر از آرامش برای نشستن و نوشیدن یک چای دلچسب تبدیل نمود.‏ چمن مصنوعی برای کاربری تراس و بالکن در کنار هم‌ خوانی که می‌تواند با گل‌ها و گیاهان و چیدمان میز و صندلی داشته باشد؛ ‏می‌‎تواند گوشه دنج محل زندگی شما شود.

چرا از چمن مصنوعی در فضای تراس و بالکن استفاده می‌کنیم؟

  1. چمن مصنوعی به شکل قابل ملاحظه‌ای زیبایی فضا تراس و بالکن را افزایش می‌دهد.
  2. به راحتی قابل شستشو می‌باشد.
  3. حس طبیعت را در فضای کوچک ما بازآفرینی می‌کند بدون آنکه نیازی به آبیاری، هرس کردن، کود دهی و … داشته باشد.
  4. مکمل بسیار مناسبی برای گلدان، میز و صندلی و حتی منظره زیبای بالکن، تراس است.
  5. به راحتی قابل اجراست و اگر در فضای تراس و بالکن از میز و صندلی و حتی گلدان استفاده شود می‌توان بدون چسب هم چمن مصنوعی را اجرا کرد.

چمن مصنوعی مناسب برای بالکن و تراس

برای اینکه بتوان به این سوال پاسخ مناسب داد ابتدا باید به خواسته‌های خودمان از چمن مصنوعی در تراس و بالکن توجه داشته باشیم. به طور کلی دو خواسته متفاوت برای چمن مصنوعی در تراس و بالکن وجود دارد.

۱) استفاده از چمن مصنوعی در فضای تراس و بالکن که با کفش یا دمپایی در آن تردد خواهیم داشت که در این صورت:

  • می‌توان از چمن‌های مصنوعی با الیاف بلند هم استفاده کرد، در نتیجه چمن‌های مصنوعی با ارتفاع الیاف بین ۱۰تا ۴۰ میلیمتر برای ما مناسب خواهد بود.
  • باید از چمن‌های مصنوعی با ظاهر طبیعی و زیبا استفاده کرد.

۲) استفاده از چمن مصنوعی در تراس و بالکن که به نوعی بخشی از خانه محسوب می‌شود و در بسیاری از مواقع به صورت پابرهنه روی آن راه خواهیم رفت که در این صورت:

  • از چمن های مصنوعی با ارتفاع الیاف ۱۰ تا ۲۵ میلیمتر استفاده می‌شود. تا هم قابلیت شستشوی آسان‌تری داشته باشد و هم میزان آشغال گیری چمن مصنوعی را کاهش دهد.
  • از چمن‌های مصنوعی تک بافت استفاده شود چرا که چمن‌های مصنوعی دو بافت قابلیت شستشوی مناسب را ندارند و فیلر(بافت دوم) آنها آشغالهای خورد را در خود نگه می‌دارد که این مشکل با جاروبرقی هم از بین نخواهد رفت.
  • از چمن‌های مصنوعی با الیاف نرم استفاده شود. اگر الویت شما حس نرمی و لطافت در چمن مصنوعی تراس و بالکن باشد. ارتفاع الیاف بین ۱۵ تا ۲۵ با استفاده از الیاف مونو را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

 

بالکن خانه، خاکستری و بی نشاط، یا سبز و با طراوت؟!

تراس خانه شما می‌تواند فضایی مفرح و نشاط بخش باشد. می‌پرسید چگونه؟ ما به شما راه حلی آسان و قابل دستیابی می‌دهیم: نصب چمن مصنوعی برای تراس.

تصور اینکه می‌توان در فضای تراس و بالکن خانه، از سبزی و زیبایی چمن بهره‌مند شد، برای برخی‌ها، دور از ذهن به نظر می‌رسد، اما نصب چمن مصنوعی بر روی تراس خانه یا محل کار، می‌تواند این ذهنیت را تغییر دهد. تراس، بالکن و پشت‌بام منازل، اغلب به خاطر آنکه امکان زیرسازی برای کاشت چمن طبیعی و سایر گیاهان را ندارند، محل‌هایی مناسب برای ایجاد فضای سبز قلمداد نمی‌شوند به همین خاطر در بسیاری از موارد، این بخش از منازل، فضاهایی خشک و با حداقل جذابیت به شمار می‌روند، اما چمن مصنوعی، توانسته است راه حلی مناسب برای تغییر این وضعیت ارائه دهد. در واقع، طراحان خوش ذوق و خلاق با جایگزین کردن چمن مصنوعی در مکان‌هایی که چمن‌های طبیعی نمی‌توانند بر روی آن ریشه بدوانند، این محصول را به تعاریف و کارکردهایی کاملا جدید رسانده‌اند که توانسته تحولی در خور توجه در طراحی منازل ایجاد کند.

 

چمن مصنوعی تراس و بالکن ، مایه نشاط خانواده

چمن مصنوعی، سطح زیرپای اعضای خانواده به ویژه کودکان را به نحوی تغییر می‌دهد که با استفاده از نرمی و انعطاف آن می‌توان فضای بالکن و پشت بام را برای انواع بهره برداری تفریحی و سرگرمی مساعد ساخت. این تغییر، هم برای افزایش نشاط بزرگسالان و هم برای بازی کودکان مفید است.

 

چمن مصنوعی تراس و کاهش دمای محیط

جالب است بدانید که با نصب چمن مصنوعی بر روی تراس، از چند مزیت آن به طور همزمان برخوردار می‌شوید. به عنوان مثال در حالی که گرما و نور خورشید، به دلیل آنکه جذب بتن و سنگ می‌شود، محیط را خیلی داغ می‌کند، چمن مصنوعی در برابر چنین گرمای غیرقابل تحملی، حس خنکی و راحتی را به فضاهای تراس و بام هدیه می‌کند.

 

روند ساده نگهداری چمن مصنوعی روی تراس و بالکن

در حالی که چمن طبیعی، به عملیات چمن زنی، آبیاری، کوددهی و سایر روندهای نگهداری نیاز دارد، چمن مصنوعی عملا به چنین اقدامات نگهدارنده‌ای، نیاز ندارد. نگهداری یک حیاط سنتی و قدیمی نیاز به زمان و تجهیزات دارد، اما چمن مصنوعی به این رسیدگی‌ها نیاز ندارد و شما زمان بیشتری برای انجام کارها یا تفریحات خود دارید.

 

صرفه جویی اقتصادی با استفاده از چمن مصنوعی بالکن

از نظر اقتصادی نیز باید گفت که چمن مصنوعی برای صاحبان خانه و صاحبان املاک تجاری، تعریفی فراتر از خرید و استفاده از یک کالای خانگی دارد. استفاده از چمن مصنوعی، بهترین راه برای حفظ آب، جلوگیری از ورود مواد شیمیایی مضر به طبیعت و نیز صرفه جویی ریالی قابل ملاحظه، به شمار می‌رود.

می‌توانید درباره‌ی چمن مصنوعی ارزان بیشتر بخوانید.

حال که دانستیم، چمن مصنوعی برای بالکن و تراس چه کارکردها و فوائدی دارد بد نیست یک بار دیگر این سوال را بپرسیم که آیا همچنان باید تصورمان از فضای تراس و بالکن، فضاهایی با رنگ‌های مرده و ناجذاب مانند خاکستری، قهوه‌ای یا سیاه و سفید باشد؟!

برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی برای بالکن با کارشناسان فروش چمنزار تماس بگیرید: ۵٧٧٣٢-٠٢١

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.