اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل فیروزه

ویژگی های مثبت مدل فیروزه برای این کاربری:

۱- ‏استفاده از الیاف تیولون هلند

۲-مقاومت مناسب در برابر تردد بالا (نه عالی)


ارتفاع چمن: ۱۱ میلی متر

الیاف چمن: نازک ساده

چمن مصنوعی مدل یاس

اجرای چمن مصنوعی در غرفه شرکت میهن (نمایشگاه صنایع غذایی)

غرفه شرکت محصولات لبنی میهن پر از رنگ‌­های شاد و المان‌­های جذاب است که ترکیب آن­‌ها با چمن مصنوعی می‌­تواند بهترین هارمونی‌­ها را برای یک غرفه محصولات برگرفته از طبیعت ایجاد کند.

ترکیب رنگ­‌های آبی و سفید با سبز چمن مصنوعی در این غرفه نمایشی از هم­خوانی رنگ­هاست که ما قبلاً در مقاله دهکده رنگ­‌ها در بخش دهکده چمنزار به آن پرداخته­ایم و شما می­‌توانید ا ین بخش را نیز مطالعه کنید.

ویژگی­‌های چمن مصنوعی اجرا شده در غرفه بستنی میهن

چمن مصنوعی مدل فیروزه یکی از پرفروش­ترین نوع از انواع چمن مصنوعی در نمایشگاه­‌های بین‌­المللی می‌­باشد.

رنگ سبز شاد و روشن این محصول می‌­تواند به غرفه‌­ها نمایشگاه­هایی جان تازه­ای بدهد هم­چنین چمن مصنوعی مدل فیروزه از الیاف و لایه زیره یک شرکت هلندی به نام تنکاته و تیوبک ساخته شده به همین دلیل است که این محصول می‌­تواند در اماکن پرتردد عملکرد قابل قبولی داشته باشد.

یک نکته مهم این است که می‌­توان چمن­‌های مصنوعی را به دفعات و مکرراً در نمایشگاه­‌های سال­‌های آینده همه به استفاده مجدد درآورد که این خود شامل یک صرفه اقتصادی برای غرفه­‌داران خواهد شد.

شماره تماس با شرکت چمنزار

روش نصب چمن مصنوعی در غرفه­‌های نمایشگاهی

اگر بتوان چمن‌­های مصنوعی را با حداقل دورریز و برش به اجرا درآورد این شانس وجود دارد که در مراتب بعدی هم از آن استفاده کرد.

با این حال باید سعی شود که چمن مصنوعی با حداقل برش و حداقل استفاده از چسب در کف غرفه اجرا شود.

برای بالا بدرن دانش خود در این موضوع می­‌توانید به بخش اجرای چمن مصنوعی مراجعه کنید.

نظافت چمن مصنوعی در غرفه نمایشگاهی

کشیدن یک دست جاروبرقی و پس از آن استفاده از یک جاروی دستی نم­دار می­‌تواند باعث زدوده شدن آلودگی­‌ها و غبار روی چمن مصنوعی و تازه و براق شدن کف غرفه شود.

همچنین لکه‌های ناشی از ریختن غذا به هنگام پذیرایی را می‌توان با یک تکه ابر نم‌دار از روی چمن مصنوعی پاک کرد.

اجرای چمن مصنوعی در غرفه شرکت میهن (نمایشگاه صنایع غذایی) غرفه شرکت محصولات لبنی میهن پر از رنگ‌­های شاد و المان‌­های جذاب است که ترکیب آن­‌ها با چمن مصنوعی می‌­تواند بهترین هارمونی‌­ها را برای یک غرفه محصولات برگرفته از طبیعت ایجاد کند. ترکیب رنگ­‌های آبی و سفید با سبز چمن مصنوعی در این غرفه نمایشی