چمن مصنوعی زمین بازی مدرسه دخترانه پیوند

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مایا

ویژگی های مثبت مدل مایا برای این کاربری:

  • مقاومت بالا الیاف
  • مناسب برای تمامی شرایط آب و هوایی
  • الیاف منعطف و برگشت پذیر
  • ضربه گیری بالا

چمن مصنوعی مایا


ارتفاع چمن: ۲۵ *میلی متر

الیاف چمن: مونوفیلامنت

آنچه که می­‌بینید یک تصویر زیبا از اجرای چمن مصنوعی زمین بازی مدل بهاره است که در حیاط مدرسه پیوند به اجرا درآمده است. این زمین بازی برای دختران دانش آموزان مدرسه با استفاده از یک چمن مصنوعی استاندارد ایجاد شده است. استاندارد بودن این چمن مصنوعی به چند شکل معنی می­‌شود. این که الیاف این چمن مصنوعی ورزشی است یعنی می‌­توان با آن چمن‌های مصنوعی چند منظوره ورزشی تولید کرد. چمن‌­های مصنوعی چند منظوره ورزشی قابلیت این را دارند که آن‌ها برای ورزش هایی چون فوتبال و والیبال و تنیس بهره برداری می­‌شود.

دوم اینکه مقاومت الیاف این چمن مصنوعی در برابر تردد بالاست به همین دلیل است که گروه چمن مصنوعی چمنزار این محصول را به عنوان جدیدترین چمن مصنوعی مدرسه‌ای سال ۱۳۹۹ به صاحبان مراکز آموزشی معرفی می‌­نماید. بهتر است مدیران مدارس و دخترانه این را بدانند که چمن مصنوعی مدل بهاره در کنار مقاوم بودن الیاف بسیار نرم و لطیفی دارد و این باعث می­‌شود که وقتی دانش آموزان روی این چمن به زمین می­افتند حتی کوچکترین آسیبی نبینند.

طول عمر چمن مصنوعی مایا در دبیرستان دخترانه پیوند

یکی دیگر از سوالات پرتکرار در مورد چمن مصنوعی مدارس طول عمر آن است. طول عمر چمن مصنوعی مایا در مدرسه پیوند با توجه به میزان تردد در این مدرسه به طور متوسط ۵ سال است. بهتر است بدانید اگر مراقبتهای لازم از این چمن صورت گیرد طول عمر آن به طور متوسط ۴ تا ۷ سال است. اگر الیاف چمن مصنوعی بعد این مدت حالت کرک پیدا کرده باشند و لایه زیرین چمن مشخص شده باشد، باید این چمن تعویض گردد.

  • چمن مصنوعی در حیاط مدرسه چند سال عمر می­‌کند؟

میانگین عمر چمن مصنوعی در حیاط مدارس ۵ تا ۷ سال است. ۵ سال برای مدارس پرتردد مثل دبیرستان‌های پسرانه ۷ سال برای مدارس کم تردد مثل دبستان‌ها و بسیاری از مدارس دخترانه

  • گارانتی چمن مصنوعی مدل بهاره در حیاط مدرسه چقدر است؟

چمن مصنوعی مدل مایا در حیاط مدرسه ۳ سال گارانتی می‌­شود. این گارانتی کاملا براساس کیفیت چمن مصنوعی تنظیم می­‌شود و قابل پیگیری تا ترمیم و حتی تعویض چمن مصنوعی زمین بازی میباشد.

  • قیمت چمن مصنوعی مایا یا بهاره ۶۸۰۰ اجرا شده در حیاط مدرسه پیوند چقدر است؟

این چمن مصنوعی با قیمت هر متر مربع ۱۶۰۰۰۰۰ تومان با اجرای کامل به فروش رسیده که روش فروش آن به شیوه غیرنقد بوده است.

گروه چمنزار با سالیان زیاد تجربه در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی در خدمت شماست تا مشاوره‌های لازم را برای خرید و نصب چمن مصنوعی مدارس در اختیار شما قرار دهد. این گروه، پس از فروش و نصب چمن مصنوعی، آموزش‌های لازم را در مورد نگهداری و تمیز کردن چمن مصنوعی مانند به طور رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهد.

آنچه که می­‌بینید یک تصویر زیبا از اجرای چمن مصنوعی زمین بازی مدل بهاره است که در حیاط مدرسه پیوند به اجرا درآمده است. این زمین بازی برای دختران دانش آموزان مدرسه با استفاده از یک چمن مصنوعی استاندارد ایجاد شده است. استاندارد بودن این چمن مصنوعی به چند شکل معنی می­‌شود. این که الیاف