مرجع تخصصی فروش چمن مصنوعی | نصب چمن مصنوعی | گروه اجرایی چمنزار
تماس با گروه چمنزار ۸۸۵۰۱۹۹۶-۰۲۱ ۸۸۷۴۴۹۰۷-۰۲۱

تنیس

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
دسته بندی: چمن مصنوعی ورزشی
50
تنیس

تنیس

ویمبلدون،رویدادی سنتی با چشم اندازی مدرن

تنیس چهارمین ورزش محبوب دنیا با حدود ۱ میلیارد دنبال کننده شناخته شده که ریشه ای فرانسوی دارد… تنیس عمدتا یک بازی فردی هست و روی زمین های خاک رس ، چمن و کفپوش مخصوص انجام میشه. یکی از دلایل پرمخاطب بودن تنیس تورنومنت های زیاد با جوایز نقدی بالاست که همه ساله در دنیا برگزار میشه. یکی از این تورنومنت ها که روی زمین چمن برگزار میشه مسابقات تنیس ویمبلدون هست.

مسابقات ویمبلدون رو پیگیری میکنید؟

تماشاچیا بعد از اینکه از بستنی خامه ای با تیکه های توت فرنگی لذت بردن ، روی صندلی هاشون مستقر می­شن و چشم به مرکز زمین می­دوزن.

توپ جمع کن ها با لباس های سبز و بنفش کنار زمین آماده اند.

لباس های سفید بازیکنا به طور خیلی دلنشینی با رنگ سبز چمن تقابل ایجاد میکنه.

همه چیز با تمام جزئیات به بهترین نحو چیده شده.

ویمبلدون،معتبرترین تورنومنت تنیس دنیا داره شروع می­شه.

این رویداد مهم سالیان سال هست که داره با تمام سنت های خاص خودش برگزار میشه و انگار همه این ها یک پکیج زیبا رو به چشمان بیننده بدهکار بوده اند.

یکی از اصلی ترین سنت های ویمبلدون بازی روی چمن هست اما بازی روی یک چمن بی نقص چیزی نیست که هر باشگاهی بتونه متقبل بشه.حداقل می­شه گفت که نگهداری از اون چمن به یک سطح بالا از علم کشاورزی نیاز داره بنابراین خیلی از باشگاه ها راحتی چمن های مصنوعی رو به دردسر های نگهداری چمن طبیعی ترجیح میدن.چمن مصنوعی تنیس نیاز به نگهداری چندانی نداره،زیباست،مناسب برای هر شرایط آب و هواییه و از همه مهم تر یک بستر مناسب به بازیکنا ارائه میده.

تصور کنید وقتی راجر فدرر (رکورد دار بیشترین قهرمانی در ویمبلدون) یک اسلایس فورهند قوی رو به زمین حریف می­کوبه دوست نداره که چرخش (اسپین) و شتاب توپش کم بشه تا بتونه یه قهرمانی دیگه به کلکسیون افتخاراتش اضافه کنه برای همین هم چمن مصنوعی تنیس طوری انتخاب و نصب می­شه تا علاوه بر حفظ امنیت بازیکنا و جلوگیری از سر خوردنشون بتونه کمترین تاثیر روی حرکات چرخشی و کوبشی توپ رو داشته باشه. پس چمن مصنوعی تنیس باید کوتاه و پرتراکم باشه تا بهترین بستر برای یه بازی تنیس عالی روبه ما ارائه بده.

مسئله مهم دیگه زیرسازی چمن مصنوعی تنیس هست که چمنزار با داشتن متخصصان فنی حوزه نصب در کنار کارشناسانی که علم روز را دارا هستند،تخصصی ترین زمین های تنیس را در اختیار علاقمندان این رشته می­گذارد.

در واقع برخلاف زمین های فوتبال،زیرسازی چمن مصنوعی تنیس نباید روی بستر نرم با روش unbound انجام بشه چون یک زیرسازی سطح سخت میتونه انرژی توپ رو به خوبی برگردونه و مانع از جذب انرژی توپ روی زمین چمن مصنوعی تنیس بشه.

پس پیشنهاد اول برای بستر یک زمین چمن مصنوعی تنیس،یک سطح بتنی صاف و مسطح هست.

از دیدگاه چمنزار هم سنت ها و رسومات قدیمی خیلی عالی اند ولی ما دوست داریم که با زمان پیش بریم و بتونیم مدرنیته رو با سنت ادغام کنیم چون امنیت و آرامش خاطر شما چیزیه که ما همیشه بهش فکر می­کنیم.

به همین دلیل همیشه خودمون رو به روز می­کنیم تا پاسخگوی شایستگی ها و خواسته های شما باشیم.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*