استاندارد ISO 9001

استاندارد ISO 9001

ایزو ۹۰۰۱ (ISO 9001) یک استاندارد بین‌المللی با عنوان سیستم‌های مدیریت کیفیت است که برای اولین بار در سال ۱۹۸۷ توسط سازمان بین‌المللی استاندارد (ISO) منتشر شد.

با توجه به اینکه ارزیابی و سنجش عملکرد یکی از ابزارهای مدیریتی در جهان به شمار می‌رود وجود چینین استانداردی با شاخصه QMS (استاندارد مدیریت کیفیت) می‌تواند به عنوان یکی از مهم‌ترین مولفه‌های خرید محصولات با این نشان کیفی باشد .

وجود استاندارد ایزو ۹۰۰۱ به این معناست که مشتریان می‌توانند از کیفیت محصول خریداری شده اطمینان یافته و  با خیالی آسوده نسبت به خرید آن اقدام نمایند.

از این رو شرکت شرکت نوآوران طرح دیگر افرا (چمنزار) خود را ملزم به تامین چمن‌هایی کرده‌است که از استانداردها و تاییدیه‌های لازم برخوردار باشد. در واقع این شرکت با عرضه چمن‌هایی با نشان اعتباری ISO 9001  موفق شده است تا اعتماد میان مشتریان و فروشنده را برقرار کرده و از این محل اعتبار کسب نماید.

به منظور دریافت اطلاعات بیشتر درباره چمن مصنوعی و تاییدیه‌های استاندارد می‌توانید در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۷ با کارشناسان چمنزار تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت کنید .

استاندارد ISO 9001