چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی
تلفن تماس : ٥٧٧٣٢-٠٢١

چمن مصنوعی ورزشی

چمن مصنوعی ورزشی:

خیلی از مواقع فکر می‌کنیم که ورزش کردن روی چمن طبیعی گزینه جذابیه، با این حال دلایل منطقی دیگه‌ای هم برای استفاده از چمن مصنوعی ورزشی و حتی جایگزین کردنش با چمن طبیعی وجود داره. در ابتدا باید گفت چمن‌‌های مصنوعی ورزشی در طی ۲۰ سال گذشته راهی بسیار طولانی را طی کردند تا امروز بتونند در بین ورزشکاران مخصوصاً بازیکنان فوتبال به محبوبیت برسند و جالبه بدونید چمن‌ مصنوعی ورزشی در کشور ما بین بازیکنان فوتبال، تنیس، گلف و پینت بال بسیار محبوب هستند. چمنزار اسپرت در این قسمت سعی داره تا با ارائه مطالبی متفاوت راهنمای شما برای لذت بردن از ورزش روی چمن‌های مصنوعی ‌باشه، پس لطفاً قبل از اینکه اقدام به خرید چمن مصنوعی ورزشی داشته باشین مطالب این بخش را با دقت مطالعه کنید.

چمن مصنوعی پدل 

آغوش نرم چمن مصنوعی، به روی دوستداران پدل یکی از ورزش‌هایی که به طور چشمگیری روز به روز به تعداد طرفداران آن افزوده می‌شود، ورزش پدل

چمن مصنوعی فوتبال – نکاتی درمورد نگهداری و خرید

در بخش چمن‌ مصنوعی فوتبال مطالبی وجود دارد که قبلا نخوانده یا نشنیده‌اید در این مطلب سعی بر این داریم که علاوه بر

چمن مصنوعی سالن‌های ورزشی

گوناگونی آب و هوا هزینه‌های اجرای چمن مصنوعی سالن‌های ورزشی بسیار بالاست و این سوال پیش می‌آید که چه کاری مناسب‌تر است؟

چمن مصنوعی ورزشی چندمنظوره

چمن مصنوعی چندمنظوره چمنزار ارائه دهنده‌ی انواع مختلفی از چمن مصنوعی ورزشی چندمنظوره تخصصی برای ورزش‌های مختلف از قبیل فوتبال، تنیس،

چمن مصنوعی مینی گلف

چمن مصنوعی در مینی گلف مینی گلف یک نمونه ی ماکتی از گلف هست که در زمین‌هایی با ابعاد کوچک‌تر و موانع غیرطبیعی انجام می­‌شود.

چمن مصنوعی گلف

چمن مصنوعی در ورزش گلف شاید اولین باری که اروپایی‌ها بازی “توپ و چمن” را اجرا می‌کردند و یا حتی بعد تر از آن که اسکاتلندی‌ها در قرن ۱۵ پایه‌های ورزش

چمن مصنوعی تنیس

چمن مصنوعی تنیس ویمبلدون، رویدادی سنتی با چشم اندازی مدرن تنیس چهارمین ورزش محبوب دنیا با حدود ۱ میلیارد دنبال کننده شناخته شده که

چمن مصنوعی پینت بال

پینت‌بال ماکتی از یک جنگ واقعی چشم‌ها و گوش‌ها کاملا باز، ضربان قلب بالاتر از حد نرمال، بازیکن‌ها با صدای فرمانده خم شده و به سمت پناهگاه‌ها می‌­دوند.

چمن مصنوعی دو میدانی Track

چمن مصنوعی قرمز دو میدانی Track آیا می‌دانید اجرای چمن مصنوعی قرمز در حاشیه زمین فوتبال می‌تواند بسیار کاربردی و تاثیرگذار باشد.

چمن مصنوعی در فوتبال

چمن‌های مصنوعی فوتبال، امروزه قابل قبول‌تر از گذشته به اجرا در میان یک سطح فوتبالی با کیفیت و اجرا شده با رو‌ش‌ها و الگوهای استاندارد آرامش و ایمنی بیشتری رو برای بازیکنان به همراه داره. در اینجا بهترین توصیه ما برای انتخاب چمن مصنوعی مناسب فوتبالی، بررسی کامل مواردی که به واسطه اون‌ها مقاومت کوبشی و سایشی چمن مصنوعی فوتبال افزایش پیدا می‌کنه و جالبه بدونید این افزایش مقاومت در زمین‌های ورزشی با ابعاد کوچکتر که متحمل فشار بیشتری توسط بازیکنان هستن، بسیار تاثیر بالایی در موندگاری چمن مصنوعی داره.

این مشخصه‌های اصلی شامل مواردی چون:

  • لایه زیر یا بکینگ (تاکیداً ۳ لایه)
  • تراکم طولی (ترجیحاً ۱۴۰ تا ۱۵۰ طولی)
  • ارتفاع الیاف حدود ۴۵ تا۵۵  میل است

با این حال همکاران ما نیز در بخش چمنزار ورزشی آماده ارائه بهترین مشاوره‌ها به شما هستن.

تنیس و چمن مصنوعی آن

ترکیبی از هیجان و آرامش در ورزش تنیس و جای نگرفتن محدودیت سنی در این ورزش موجب شده که زمین‌های تنیس در فضاهای تفریحی و ویلاهای شخصی با استفاده از چمن‌های مصنوعی گسترش پیدا کنن.
از طرفی بهتره این نکته را بدونین که سطح زمین تنیس اجرا شده با چمن مصنوعی ورزشی در کنار انعطاف پذیری می‌بایست آرامش بازیکنان رو در درست هدایت شدن مسیر توپ فراهم کنه، به همین دلیل ما برای ورزش تنیس، چمن مصنوعی با ارتفاع الیاف ۱۰ تا ۲۰میل به همراه اجراء با متریال پرکننده سیلیس (در هر متر بین ۷ تا ۱۰  کیلو گرم) رو پیشنهاد می‌دیم.

یک نکته مهم و جالب

مزیت استفاده از چمن مصنوعی ورزشی در زمین‌های تنیس این هست که بارش باران و خیس شدن زمین نمی‌تونه باعث توقف بازی بشه.

موارد در چمن مصنوعی

نگهداری و پشتیبانی از زمین‌های ورزشی، بخش جدایی ناپذیر کار ماست و ما روش‌های ترمیم و نگهداری از زمین ورزشی را برای اطمینان از کار خودمان انجام می‌دیم.

موارد در چمن مصنوعی

همچنین توانایی این را داریم که کل فرآیند اجرایی یک زمین را از مراحل ابتدایی زیرسازی تا آخرین مراحل آن یعنی اجرای صفر تا صد چمن را مدیریت کنیم.

موارد در چمن مصنوعی

ما تا به امروز با پیشرفت چمن‌ مصنوعی ورزشی همراه بودیم و می‌تونیم یک سطح ورزشی استاندارد را برای ورزش‌هایی مانند فوتبال، تنیس و گلف ارائه بدیم.

3457