چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

چمن مصنوعی ورزشی – نکات ضروری قبل از خرید باید بدانید

خیلی از مواقع فکر می‌کنیم که ورزش کردن و یا تمرین کردن روی چمن طبیعی گزینه جذابی است؛ با این حال دلایل منطقی برای استفاده از چمن مصنوعی ورزشی و جایگزین کردن آن با چمن طبیعی وجود دارد. در ابتدا باید گفت که این چمنها در طی ۲۰ سال گذشته راهی بسیار طولانی را طی کرده‌اند تا امروز توانسته‌اند در بین ورزشکاران مخصوصاً بازیکنان فوتبال به محبوبیت برسند. جالب است بدانید این محصول در کشور ما در بین بازیکنان فوتبال، تنیس، گلف و پینت بال بسیار محبوب است. امروزه تمامی ورزشها در تمامی روزهای سال و در هر نوع آب و هوایی برگزار می‌شوند. مهم نیست باران و یا برف شدید ببارد یا بادی با سرعت زیاد بوزد. چمن مصنوعی ورزشی این امکان را به وجود آورده است تا تمامی ورزشکاران در تمامی شرایط بتوانند به بازی و تمرین بپردازند.

مزایای استفاده از چمن مصنوعی ورزشی

دلایل زیادی وجود دارند که سبب شده اند چمن مصنوعی ورزشی به محبوبیت زیادی دست پیدا کند. در اینجا به برخی از این دلایل اشاره می‌کنیم:

 • نگهداری آسان:

  چمن مصنوعی نیاز به آبیاری، کودپاشی و علف‌چینی ندارد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که هفته‌ای یکبار و بعد از هر مسابقه با استفاده از یک برس آن را تمیز کنید! این سادگی در نگهداری سبب شده است که این محصول به گزینه‌ای مناسب برای استفاده در زمینهای ورزشی تبدیل شود.

 • دوام بالا:

  برخلاف چمن‌های طبیعی، چمن مصنوعی ورزشی در آب و هوای گرم آسیب نمی‌بیند و نور خورشید آن را از بین نمی‌برد. زمانی که این چمن بر روی زمین ورزشی نصب می‌گردد، ورزشکاران در تمامی روزها و در هر نوع شرایط آب و هوایی می‌توانند از آن استفاده کنند. این چمن در برابر باران شدید، برف و باد آسیب نمی‌بیند و دوام بسیار بالایی دارد. بنابراین با خرید چمن این محصول در پول و وقت خود صرفه‌جویی می‌کنید.

 • ظاهری زیبا:

  یکی از ویژگی‌هایی اصلی چمن مصنوعی در تمامی فضاهایی که مورد استفاده قرار می‌گیرد این است که این محصول زیبایی منحصر به فردی را به محیط می‌بخشد. این محصولات در تمامی فصول سبز هستند و هرگز طراوت خود را از دست نمی‌دهند. همچنین این چمن‌ها به صورت چمن مصنوعی پاییزه و بهاره نیز تولید می‌شوند و ویژگی‌های این فصول را یادآوری می‌کنند.

 • کارآیی فوق‌العاده:

  چمن مصنوعی مدرن درست مشابه به چمن طبیعی تولید می‌شود. حتی وقتی آن را لمس می‌کنید و یا بر روی آن راه می‌روید حس می‌کنید که این چمن کاملا طبیعی است. علاوه بر این مورد، کارآیی این محصول سبب شده است که این چمن به طرز چشم‌گیری در محیط‌های ورزشی مورد استفاده قرار گیرد.

 • افزایش زمان بازی و تمرین برای ورزشکاران:

  چمن مصنوعی ورزشی زمان بازی و تمرین ورزشکاران را افزایش می‌دهد. با توجه به دوام بالای این محصولات، ورزشکاران می‌توانند روزانه بر روی آنها تمرین کنند. کارشناسان ورزشی تخمین زده‌اند که ورزشکاران می‌توانند ۳۰۰۰ ساعت در طول سال از چمن مصنوعی ورزشی استفاده کنند، در حالیکه این ساعت برای چمن طبیعی ۷۰۰ ساعت در روز است.

 • امنیت بالا:

  چمن مصنوعی ورزشی به گونه‌ای نصب می‌شود که امنیت ورزشکاران را به طور کامل حفظ می‌کند. به طور مثال سیستم آب کشی این چمن به گونه‌ای است که هرگز آب بر روی آن جمع نمی‌شود و ورزشکاران در امنیت کامل می‌توانند از این محصول استفاده کنند. همچنین لایه‌های محافظی که در نصب این محصول مورد استفاده قرار می‌گیرند سطح تماس ورزشکاران را با لایه‌های بتنی کاهش می‌دهند و همین امر سبب می‌شود که در صورت زمین خوردن آسیب کمتری به آنها وارد شود.

به طور کلی چمن مصنوعی ورزشی مزایای زیادی دارد و تقریبا در تمامی زمین‌های ورزشی از جمله فوتبال، بیس‌بال، راگبی، تنیس و پینت بال مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول گزینه خوبی برای استفاده در استودیوم‌های ورزشی نیز است، زیرا این چمن در برابر نور خورشید مقاوم است و هیچ چیز به آن آسیب وارد نمی‌کند. اکنون دید بازتری به چمن مصنوعی ورزشی دارید. اگر می‌خواهید برای زمین ورزشی خود چمن مصنوعی بخرید با اطلاعاتی کامل می‌توانید در این زمینه اقدام کنید.

چمن مصنوعی در فوتبال

چمن‌های مصنوعی فوتبال، امروزه قابل قبول‌تر از گذشته به اجرا در میان یک سطح فوتبالی با کیفیت و اجرا شده با رو‌ش‌ها و الگوهای استاندارد آرامش و ایمنی بیشتری را برای بازیکنان به همراه دارد. در اینجا بهترین توصیه ما برای انتخاب چمن مصنوعی مناسب فوتبالی، بررسی کامل مواردی که به واسطه آن‌ها مقاومت کوبشی و سایشی چمن مصنوعی فوتبال افزایش پیدا می‌کند و جالب است بدانید این افزایش مقاومت در زمین‌های ورزشی با ابعاد کوچکتر که متحمل فشار بیشتری توسط بازیکنان هستند، بسیار تاثیر بالایی در ماندگاری چمن مصنوعی دارد.

این مشخصه‌های اصلی شامل مواردی چون:

 • لایه زیر یا بکینگ (تاکیداً ۳ لایه)
 • تراکم طولی (ترجیحاً ۱۴۰ تا ۱۵۰ طولی)
 • ارتفاع الیاف حدود ۴۵ تا ۵۵  میل است

با این حال همکاران ما نیز در بخش چمنزار ورزشی آماده ارائه بهترین مشاوره‌ها به شما هستند.

تنیس و چمن مصنوعی آن

ترکیبی از هیجان و آرامش در ورزش تنیس و جای نگرفتن محدودیت سنی در این ورزش موجب شده که زمین‌های تنیس در فضاهای تفریحی و ویلاهای شخصی با استفاده از چمن‌های مصنوعی گسترش پیدا کنند.
از طرفی بهتر است این نکته را بدانید که سطح زمین تنیس اجرا شده با چمن مصنوعی ورزشی در کنار انعطاف پذیری می‌بایست آرامش بازیکنان رو در درست هدایت شدن مسیر توپ فراهم کند، به همین دلیل ما برای ورزش تنیس، چمن مصنوعی با ارتفاع الیاف ۱۰ تا ۲۰میل به همراه اجراء با متریال پرکننده سیلیس (در هر متر بین ۷ تا ۱۰ کیلو گرم) رو پیشنهاد می‌دهیم.

یک نکته مهم و جالب

مزیت استفاده از چمن مصنوعی ورزشی در زمین‌های تنیس این هست که بارش باران و خیس شدن زمین نمی‌تواند باعث توقف بازی بشود.

نگهداری و پشتیبانی از زمین‌های ورزشی، بخش جدایی ناپذیر کار ماست و ما روش‌های ترمیم و نگهداری از زمین ورزشی را برای اطمینان از کار خودمان انجام می‌دهیم.

همچنین توانایی این را داریم که کل فرآیند اجرایی یک زمین را از مراحل ابتدایی زیرسازی تا آخرین مراحل آن یعنی اجرای صفر تا صد چمن را مدیریت کنیم.

ما تا به امروز با پیشرفت چمن‌ مصنوعی ورزشی همراه بوده‌ایم و می‌توانیم یک سطح ورزشی استاندارد را برای ورزش‌هایی مانند فوتبال، تنیس و گلف ارائه بدهیم.

 

چمن مصنوعی ورزشی در چه ورزش هایی کاربرد دارد؟

چمن مصنوعی باشگاه ورزشی

فهرست فضای باشگاه ورزشی خود را  با چمن مصنوعی متحول کنید!نقش ویژه چمن مصنوعی در حفظ سلامت روان از چمن مصنوعی باشگاه ورزشی در چه بخش هایی می توان استفاده کرد؟استفاده از چمن مصنوعی باشگاه ورزشی در محل استراحت ورزشکاران استفاده از چمن مصنوعی باشگاه ورزشی برای پوشش سطوح مقابل دستگاه‌های ورزشیاستفاده از چمن مصنوعی […]

چمن مصنوعی فوتبال

فوتبال به‌عنوان یکی از هیجان‌انگیزترین سرگرمی‌های قدیمی در میان ما انسان‌ها، علاوه بر لذت تماشا، ورزش بسیار مناسبی هم به‌حساب می‌آید؛ این ورزش زمانی به یک ورزش هیجان‌انگیزتر تبدیل می‌شود که بر روی یک زمین از جنس چمن مصنوعی باکیفیت اجرا شود، چراکه چمن مصنوعی فوتبال از زوایای گوناگونی، باعث بهبود کیفیت بازی می‌شود. این [...]

چمن مصنوعی گلف

تاریخچه ورزش گلف و معرفی انواع چمن مصنوعی مناسب زمین گلف

چمن مصنوعی تنیس

رویدادی سنتی با چشم‌اندازی مدرن تنیس یکی از پنج ورزش مطرح دنیاست که در بخش‌های گوناگونی از کره زمین، طرف‌داران متعددی را به خود اختصاص داده؛ این ورزش در حال حاضر با دو پوشش سطحی خاک رس و چمن مصنوعی اجرا می‌شود و هرکدام از آن‌ها نیز دارای طرفداران مخصوص به خود است. گفتنی است [...]

چمن مصنوعی پدل

فهرست آغوش نرم چمن مصنوعی پدل به روی دوستداران این ورزشچمن مصنوعی پدلویژگی‌های چمن مصنوعی پدلمزایای استفاده از چمن مصنوعی برای ورزش پدلطول عمر چمن مصنوعی پدلافزایش طول عمر چمن مصنوعی تعویض چمن مصنوعی پدلچمن مصنوعی انقلابی را در زمین‌های ورزشی به وجود آورده است! آغوش نرم چمن مصنوعی پدل به روی دوستداران این ورزش

چمن مصنوعی سالن‌های ورزشی

فهرست هزینه‌های اجرای چمن طبیعی سالن‌های ورزشی بسیار بالاستگوناگونی آب و هواچرا به چمن مصنوعی سالن‌های ورزشی نیاز داریم؟طراحی سالن ورزشی با سازه‌های سبکساخت سالن ورزشیپی‌کنی و یا گودبرداری فونداسیونآرماتوربندی فونداسیونقالب‌بندی فونداسیوننصب بیس پلیت (صفحه ستون)بتون‌ریزیساخت اسکلتمزیت‌ سوله‌ سبکنصب سازهپوشش سقفتجهیز سالن ورزشی زیرسازی و نصب چمن مصنوعی سالن‌های ورزشیزیرسازی سطح سختزیرسازی سطح نرم یا […]

چمن مصنوعی بهکاپ

فهرست ورزش بهکاپ ورزشی کاملا ایرانی، نوین و مشابه به ورزش گلف استورزش بهکاپ چیست؟ کاپر و بالر دو مفهم مهم در ورزش بهکاپورزش بهکاپ چگونه انجام می شود؟تجهیزات مورد نیاز برای ورزش بهکاپ چمن مصنوعی بهکاپچمن مصنوعی مولتی اسپرت: ‌چمن مصنوعی صحرا:چمن مصنوعی دایمند / الماس:چمن مصنوعی سپیدار :چگونه چمن مصنوعی ورزش بهکاپ را […]

چمن مصنوعی ورزشی چندمنظوره

چمنزار ارائه دهنده‌ی انواع مختلفی از چمن مصنوعی ورزشی چندمنظوره تخصصی

چمن مصنوعی مینی گلف

نمونه ی ماکتی از گلف  که در زمین‌هایی با ابعاد کوچک‌تر و موانع غیرطبیعی انجام می­‌شود.

چمن مصنوعی پینت بال

فهرست پینت‌بال ماکتی از یک جنگ واقعی حالا روی چمن مصنوعیچمن مصنوعی پینت بال با اجرای شرکت چمنزارکدام چمن مصنوعی پیشنهاد چمنزار برای پینت‌بال است؟افزایش انعطاف پذیری چمن مصنوعی پینت بال با کمک شوک پَد یا ژئوتکسـ چگونه سطح زمین چمن مصنوعی پینت بال یکپارچه و بدون درز می‌شود؟ـ چگونه می‌توان مقاومت کوبشی چمن مصنوعی […]

چمن مصنوعی کروکت

فهرست کروکت یا بازی توپ و مالت چیست؟ چمن مصنوعی کروکت ؟تاریخچه ورزش کروکت کروکت یا بازی توپ و مالت؟تجهیزات مورد نیاز برای ورزش کروکت چمن مصنوعی کروکت چمن مصنوعی مولتی اسپرت:چمن مصنوعی صحرا :چمن مصنوعی دایمند / الماس:چمن مصنوعی سپیدار :چگونه چمن مصنوعی کروکت را تمیز کنیم؟چمن مصنوعی کروکت را از گروه چمنزار بخواهید! […]

چمن مصنوعی دو میدانی Track

چمن مصنوعی قرمز مناسب برای زمین دو میدانی یا Track

لوازم جانبی ورزشی

متعلقات ورزشی و آنچه برای زمین‌های ورزشی با پوشش چمن نیاز دارید

محصولات پیشنهادی چمن مصنوعی ورزشی:

چمن مصنوعی مدل دایمند

چمن مصنوعی مدل دایمند ۲۵

این چمن مقاومت بالایی در برابر کوبش دارد، همچنین این چمن نیاز به سیلیس ندارد و از چمنهای non fill …

هر متر مربع220,000 تومان
چمن مصنوعی مدل صحرا

چمن مصنوعی مدل صحرا

چمن مصنوعی صحرا چمنی با تراکم زیاد و دوام بالا است. از این چمن می …

هر متر مربع188,000 تومان
چمن مصنوعی مدل مونو فیلامنت

چمن مصنوعی مولتی اسپرت

این چمن مقاومت بالایی در برابر کوبش دارد و در تمامی شرایط آب و هوا…

هر متر مربع185,000 تومان
10157