چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی
تلفن تماس : ۵٧٧٣٢-٠٢١

چمن مصنوعی ورزشی

چمن مصنوعی ورزشی:

خیلی از مواقع فکر می‌کنیم که ورزش کردن و یا تمرین کردن روی چمن طبیعی گزینه جذابی است؛ با این حال دلایل منطقی برای استفاده از چمن مصنوعی ورزشی و جایگزین کردن آن با چمن طبیعی وجود دارد. در ابتدا باید گفت که این چمنها در طی ۲۰ سال گذشته راهی بسیار طولانی را طی کرده‌اند تا امروز توانسته‌اند در بین ورزشکاران مخصوصاً بازیکنان فوتبال به محبوبیت برسند. جالب است بدانید این محصول در کشور ما در بین بازیکنان فوتبال، تنیس، گلف و پینت بال بسیار محبوب است. امروزه تمامی ورزشها در تمامی روزهای سال و در هر نوع آب و هوایی برگزار می‌شوند. مهم نیست باران و یا برف شدید ببارد یا بادی با سرعت زیاد بوزد. چمن مصنوعی ورزشی این امکان را به وجود آورده است تا تمامی ورزشکاران در تمامی شرایط بتوانند به بازی و تمرین بپردازند.

تیم چمنزار اسپرت در این قسمت سعی دارد تا با ارائه مطالبی متفاوت راهنمای شما برای لذت بردن از ورزش روی چمن‌های مصنوعی ‌باشد. لطفاً قبل از اقدام به خرید این محصول، مطالب این بخش را با دقت مطالعه کنید.

 

چمن مصنوعی بهکاپ

امروزه ورزش‌های متنوعی که به نوعی تلفیقی از ورزش‌های گذشته هستند به دنیا عرضه شده‌اند و همین امر سبب شده است که تحولی عظیم در زمینه روح ورزش دوستی بشر به وجود بیاید. ماهیت و ذات انسان به گونه‌ای است که به تغییر و تحول علاقه زیادی دارد و پیروی از یک خط صاف به […]

چمن مصنوعی کروکت

قرن اخیر قرن ظهور ورزش‌های متنوعی بوده است. در این قرن سختی سفر به نقاط مختلف دنیا مانند گذشته نبود و افراد توانستند به اماکن زیادی سفر کنند و با تلفیق ورزشهایی که در اقصی نقاط جهان دیده بودند، ورزش جدیدی را خلق کنند. ورزش کروکت ورزشی است که در قرن نوزدهم به دنیا عرضه […]

چمن مصنوعی پدل 

آغوش نرم چمن مصنوعی به روی دوستداران ورزش پدل پدل ورزشی راکتی است که بین دو نفر یا بین دو تیم دونفره در زمینی کاملاً احاطه‌شده با دیوارهای Related Posts:چمن مصنوعی از کجا بخرم ؟ چمن مصنوعی در اصفهان مشهد و…بهترین چمن مصنوعی کدام است؟ مقایسه شش چمن پرفروش بازارچمن مصنوعی مدارسفروشگاه آنلاین چمن مصنوعیچمن […]

چمن مصنوعی فوتبال – نکاتی درمورد نگهداری و خرید

در بخش چمن‌ مصنوعی فوتبال مطالبی وجود دارد که قبلا نخوانده یا نشنیده‌اید در این مطلب سعی بر این داریم که علاوه بر Related Posts:خرید نوروزی چمن مصنوعیسبد خریدنگهداری از چمن مصنوعینگهداری از چمن مصنوعی در اماکن پرترددنگهداری از چمن مصنوعی تراس و بالکنچمن‌های مصنوعی در زمین‌های فوتبالزیرسازی و نصب چمن مصنوعی فوتبالبرآورد هزینه اجرای […]

چمن مصنوعی سالن‌های ورزشی

گوناگونی آب و هوا هزینه‌های اجرای چمن مصنوعی سالن‌های ورزشی بسیار بالاست و این سوال پیش می‌آید که چه کاری مناسب‌تر است؟ Related Posts:چمن‌های مصنوعی در زمین‌های فوتبالپنج نمونه نوآوری در استادیوم های ورزشیدانستنی های چمن مصنوعیچمن مصنوعی و کاربری های خاصانواع روش‌های خط‌کشی چمن مصنوعیروش های استفاده از چمن مصنوعی برای سگ هاچمن مصنوعی […]

چمن مصنوعی ورزشی چندمنظوره

چمن مصنوعی چندمنظوره ورزشی چمنزار ارائه دهنده‌ی انواع مختلفی از چمن مصنوعی ورزشی چندمنظوره تخصصی برای ورزش‌های مختلف از قبیل فوتبال، تنیس، Related Posts:چمن مصنوعی چندمنظورهتاریخچه چمن مصنوعی ورزشی چیست؟کاربردهای ورزشی چمن مصنوعی بدون مادّه پرکنندهچمن مصنوعی ورزشیچمن مصنوعی سالن‌های ورزشیفضای ورزشی شخصیپنج نمونه نوآوری در استادیوم های ورزشیچمن مصنوعی از کجا بخرم ؟ چمن […]

چمن مصنوعی مینی گلف

چمن مصنوعی در مینی گلف مینی گلف یک نمونه ی ماکتی از گلف هست که در زمین‌هایی با ابعاد کوچک‌تر و موانع غیرطبیعی انجام می­‌شود. Related Posts:چمن مصنوعی گلفچمن مصنوعی از کجا بخرم ؟ چمن مصنوعی در اصفهان مشهد و…بهترین چمن مصنوعی کدام است؟ مقایسه شش چمن پرفروش بازارچمن مصنوعی مدارسفروشگاه آنلاین چمن مصنوعیچمن مصنوعی در […]

چمن مصنوعی گلف

چمن مصنوعی در ورزش گلف شاید اولین باری که اروپایی‌ها بازی “توپ و چمن” را اجرا می‌کردند و یا حتی بعد تر از آن که اسکاتلندی‌ها در قرن ۱۵ پایه‌های ورزش Related Posts:چمن مصنوعی مینی گلفچمن مصنوعی از کجا بخرم ؟ چمن مصنوعی در اصفهان مشهد و…بهترین چمن مصنوعی کدام است؟ مقایسه شش چمن پرفروش […]

چمن مصنوعی تنیس

چمن مصنوعی تنیس ویمبلدون، رویدادی سنتی با چشم اندازی مدرن تنیس چهارمین ورزش محبوب دنیا با حدود ۱ میلیارد دنبال کننده شناخته شده که Related Posts:چمن مصنوعی تنیس چه ویژگی باید داشته باشد؟چمن مصنوعی از کجا بخرم ؟ چمن مصنوعی در اصفهان مشهد و…بهترین چمن مصنوعی کدام است؟ مقایسه شش چمن پرفروش بازارچمن مصنوعی مدارسفروشگاه […]

چمن مصنوعی پینت بال

پینت‌بال ماکتی از یک جنگ واقعی چشم‌ها و گوش‌ها کاملا باز، ضربان قلب بالاتر از حد نرمال، بازیکن‌ها با صدای فرمانده خم شده و به سمت پناهگاه‌ها می‌­دوند. Related Posts:چمن مصنوعی از کجا بخرم ؟ چمن مصنوعی در اصفهان مشهد و…بهترین چمن مصنوعی کدام است؟ مقایسه شش چمن پرفروش بازارچمن مصنوعی مدارسفروشگاه آنلاین چمن مصنوعیچمن […]

مزایای استفاده از چمن مصنوعی ورزشی

دلایل زیادی وجود دارند که سبب شده اند چمن مصنوعی ورزشی به محبوبیت زیادی دست پیدا کند. در اینجا به برخی از این دلایل اشاره می‌کنیم:

 • نگهداری آسان:

  چمن مصنوعی نیاز به آبیاری، کودپاشی و علف‌چینی ندارد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که هفته‌ای یکبار و بعد از هر مسابقه با استفاده از یک برس آن را تمیز کنید! این سادگی در نگهداری سبب شده است که این محصول به گزینه‌ای مناسب برای استفاده در زمینهای ورزشی تبدیل شود.

 • دوام بالا:

  برخلاف چمن‌های طبیعی، چمن مصنوعی ورزشی در آب و هوای گرم آسیب نمی‌بیند و نور خورشید آن را از بین نمی‌برد. زمانی که این چمن بر روی زمین ورزشی نصب می‌گردد، ورزشکاران در تمامی روزها و در هر نوع شرایط آب و هوایی می‌توانند از آن استفاده کنند. این چمن در برابر باران شدید، برف و باد آسیب نمی‌بیند و دوام بسیار بالایی دارد. بنابراین با خرید چمن این محصول در پول و وقت خود صرفه‌جویی می‌کنید.

 • ظاهری زیبا:

  یکی از ویژگی‌هایی اصلی چمن مصنوعی در تمامی فضاهایی که مورد استفاده قرار می‌گیرد این است که این محصول زیبایی منحصر به فردی را به محیط می‌بخشد. این محصولات در تمامی فصول سبز هستند و هرگز طراوت خود را از دست نمی‌دهند. همچنین این چمن‌ها به صورت چمن مصنوعی پاییزه و بهاره نیز تولید می‌شوند و ویژگی‌های این فصول را یادآوری می‌کنند.

 • کارآیی فوق‌العاده:

  چمن مصنوعی مدرن درست مشابه به چمن طبیعی تولید می‌شود. حتی وقتی آن را لمس می‌کنید و یا بر روی آن راه می‌روید حس می‌کنید که این چمن کاملا طبیعی است. علاوه بر این مورد، کارآیی این محصول سبب شده است که این چمن به طرز چشم‌گیری در محیط‌های ورزشی مورد استفاده قرار گیرد.

 • افزایش زمان بازی و تمرین برای ورزشکاران:

  چمن مصنوعی ورزشی زمان بازی و تمرین ورزشکاران را افزایش می‌دهد. با توجه به دوام بالای این محصولات، ورزشکاران می‌توانند روزانه بر روی آنها تمرین کنند. کارشناسان ورزشی تخمین زده‌اند که ورزشکاران می‌توانند ۳۰۰۰ ساعت در طول سال از چمن مصنوعی ورزشی استفاده کنند، در حالیکه این ساعت برای چمن طبیعی ۷۰۰ ساعت در روز است.

 • امنیت بالا:

  چمن مصنوعی ورزشی به گونه‌ای نصب می‌شود که امنیت ورزشکاران را به طور کامل حفظ می‌کند. به طور مثال سیستم آب کشی این چمن به گونه‌ای است که هرگز آب بر روی آن جمع نمی‌شود و ورزشکاران در امنیت کامل می‌توانند از این محصول استفاده کنند. همچنین لایه‌های محافظی که در نصب این محصول مورد استفاده قرار می‌گیرند سطح تماس ورزشکاران را با لایه‌های بتنی کاهش می‌دهند و همین امر سبب می‌شود که در صورت زمین خوردن آسیب کمتری به آنها وارد شود.

به طور کلی چمن مصنوعی ورزشی مزایای زیادی دارد و تقریبا در تمامی زمین‌های ورزشی از جمله فوتبال، بیس‌بال، راگبی، تنیس و پینت بال مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول گزینه خوبی برای استفاده در استودیوم‌های ورزشی نیز است، زیرا این چمن در برابر نور خورشید مقاوم است و هیچ چیز به آن آسیب وارد نمی‌کند. اکنون دید بازتری به چمن مصنوعی ورزشی دارید. اگر می‌خواهید برای زمین ورزشی خود چمن مصنوعی بخرید با اطلاعاتی کامل می‌توانید در این زمینه اقدام کنید.

 

چمن مصنوعی در فوتبال

چمن‌های مصنوعی فوتبال، امروزه قابل قبول‌تر از گذشته به اجرا در میان یک سطح فوتبالی با کیفیت و اجرا شده با رو‌ش‌ها و الگوهای استاندارد آرامش و ایمنی بیشتری را برای بازیکنان به همراه دارد. در اینجا بهترین توصیه ما برای انتخاب چمن مصنوعی مناسب فوتبالی، بررسی کامل مواردی که به واسطه آن‌ها مقاومت کوبشی و سایشی چمن مصنوعی فوتبال افزایش پیدا می‌کند و جالب است بدانید این افزایش مقاومت در زمین‌های ورزشی با ابعاد کوچکتر که متحمل فشار بیشتری توسط بازیکنان هستند، بسیار تاثیر بالایی در ماندگاری چمن مصنوعی دارد.

این مشخصه‌های اصلی شامل مواردی چون:

 • لایه زیر یا بکینگ (تاکیداً ۳ لایه)
 • تراکم طولی (ترجیحاً ۱۴۰ تا ۱۵۰ طولی)
 • ارتفاع الیاف حدود ۴۵ تا۵۵  میل است

با این حال همکاران ما نیز در بخش چمنزار ورزشی آماده ارائه بهترین مشاوره‌ها به شما هستند.

 

تنیس و چمن مصنوعی آن

ترکیبی از هیجان و آرامش در ورزش تنیس و جای نگرفتن محدودیت سنی در این ورزش موجب شده که زمین‌های تنیس در فضاهای تفریحی و ویلاهای شخصی با استفاده از چمن‌های مصنوعی گسترش پیدا کنند.
از طرفی بهتر است این نکته را بدانید که سطح زمین تنیس اجرا شده با چمن مصنوعی ورزشی در کنار انعطاف پذیری می‌بایست آرامش بازیکنان رو در درست هدایت شدن مسیر توپ فراهم کند، به همین دلیل ما برای ورزش تنیس، چمن مصنوعی با ارتفاع الیاف ۱۰ تا ۲۰میل به همراه اجراء با متریال پرکننده سیلیس (در هر متر بین ۷ تا ۱۰ کیلو گرم) رو پیشنهاد می‌دهیم.

یک نکته مهم و جالب

مزیت استفاده از چمن مصنوعی ورزشی در زمین‌های تنیس این هست که بارش باران و خیس شدن زمین نمی‌تواند باعث توقف بازی بشود.

موارد در چمن مصنوعی

نگهداری و پشتیبانی از زمین‌های ورزشی، بخش جدایی ناپذیر کار ماست و ما روش‌های ترمیم و نگهداری از زمین ورزشی را برای اطمینان از کار خودمان انجام می‌دهیم.

موارد در چمن مصنوعی

همچنین توانایی این را داریم که کل فرآیند اجرایی یک زمین را از مراحل ابتدایی زیرسازی تا آخرین مراحل آن یعنی اجرای صفر تا صد چمن را مدیریت کنیم.

موارد در چمن مصنوعی

ما تا به امروز با پیشرفت چمن‌ مصنوعی ورزشی همراه بوده‌ایم و می‌توانیم یک سطح ورزشی استاندارد را برای ورزش‌هایی مانند فوتبال، تنیس و گلف ارائه بدهیم.

چمن مصنوعی مدل دایمند

چمن مصنوعی مدل دایمند

دایمند متفاوت‌ترین چمن مصنوعی فوتبال و از جدیدترین الیاف تنکاته هلند در ایران است. هر متر مربع (با نصب):

220,000 تومان
چمن مصنوعی بدون مادّه پرکننده

چمن مصنوعی مدل صحرا

دومنظوره،کنار زیبایی ظاهری و رنگ مناسب،مقاومت بالایی دربرابر تردد دارد.

هر متر مربع (با نصب):

256,000 تومان
چمن مصنوعی مدل مونو فیلامنت

چمن مصنوعی مولتی اسپرت

چمن مصنوعی مدل مولتی اسپرت در واقع نمونه تزئینی مدل مولتی اسپرت فوتبالی است.

هر متر مربع:

185,000 تومان
6409
WhatsApp chat