اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل MG Pro

ویژگی­ های مثبت MG pro برای این کاربری:

  • تراکم بالا
  • طول عمر بالا
  • الیاف مونوفیلامنت
  • مقاوم در برابر کوبش و لگد مال شدن
  • قیمت بسیار مناسب

چمن مصنوعی مدل MG Pro


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

کارفرما پروژه: دانشگاه فنی و حرفه ای کشور

تصاویری که می‌ ­بینید مربوط به اجرای چمن مصنوعی مدل mg pro از سری چمن‌ های مصنوعی فوتبال است و کارفرمای آن دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور است. سفارش اجرای پروژه چمن مصنوعی دانشگاه فنی و حرفه‌ای اسلام آباد غرب در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ داده شد و اجرای آن نیز پس از ۱۵ روز نهایی گردید. زیر سازی پروژه چمن مصنوعی دانشگاه فنی و حرفه‌ای اسلام آباد از جنس بتون با شیب یک درصد از مرکز به اطراف با در نظر گرفتن کانیوهای تخلیه آب در کناره‌های زمین توسط پیمانکاران زیرسازی دانشگاه فنی و حرفه‌ای ۲ ماه قبل از اجرای چمن مصنوعی انجام گرفت.

الیاف این چمن مصنوعی دارای ساختار میوفلامنت هستند. این الیاف جدیدترین نسل از چمن مصنوعی فوتبال هستند که با کمک آوند مرکزی (ستون فقرات) الیاف قائم و نود درجه دارند. الیاف این نوع چمن‌ های مصنوعی مقاومت بالایی در برابر ضربات پای بازیکنان و همچنین برگشت پذیری بلافاصله پس از کوبیده شدن دارند. این چمن مصنوعی تولید داخل است که بر اساس اقلیم آب و هوای مناطق مختلف آب و هوایی تولید شده است، به این معنی که الیاف این چمن مصنوعی می‌­ توانند تا منفی ۳۰ درجه در مناطق سردسیر شمال و شمال غرب کشور و مثبت ۷۰ درجه مناطقی از جنوب کشور پایداری و ثبات و رنگ بافت داشته باشند. چمن مصنوعی فوتبال ۵۰ میل مدل mg دارای طراحی زبرا یا آرژانتی است. این طراحی به تازگی در زمین‌ های فوتبال از جمله زمین دانشگاه فنی و حرفه‌ ای مورد استفاده قرار گرفته است. این ترکیب از جهت زیبایی زمین ورزشی و همچنین کمک به داور مسابقه در کنترل بازی در نقاط مختلف زمین و به حداقل رسیدن خطا در آفساید گیری‌ ها کمک می­‌کند.

تصاویری که می‌ ­بینید مربوط به اجرای چمن مصنوعی مدل mg pro از سری چمن‌ های مصنوعی فوتبال است و کارفرمای آن دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور است. سفارش اجرای پروژه چمن مصنوعی دانشگاه فنی و حرفه‌ای اسلام آباد غرب در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ داده شد و اجرای آن نیز پس از ۱۵ روز