چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع:8mm , 10mm , 13mm
الیاف:فیبریلِیت

نام مدلی که در این پروژه کار شده  :

چمن مصنوعی مدل مگنولیا


چمن مصنوعی مگنولیاویژگی های مثبت مدل مگنولیا برای این کاربری:

1-مقاومت بالا در برابر کوبش

2-بدون نیاز به متریال پرکننده

3-ضربه گیری بالا


ویژگی های منفی مدل مگنولیا برای این کاربری:

1- درجه نرمی کم ‏

2- رنگ نسبتاً تیره

چمن مصنوعی مدرسه نیما یوشیج

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

اجرای چمن مصنوعی مدرسه نیما یوشیج

اجرای چمن مصنوعی در مدرسه نیما یوشیج حاصل یک ایده خلاقانه از گروه چمنزار به نام play grass (چمن مصنوعی زمین بازی) می‌باشد. این ایده حیاط مدرسه نیما یوشیج را صاحب فضای ورزشی متشکل از دو رنگ مکمل هم کرده که در آن تفکیک‌های زمین ورزشی و دیگر فضاها مانند بخش‌های تفریحی به خوبی مشخص شده‌اند و دانش‌آموزان می‌توانند در هر بخشی که تمایل دارند به ورزش و تفریح با هم بپردازند. Play grass مدرسه نیما یوشیج از یک چمن مصنوعی نرم انعطاف پذیر و در عین حال مقاوم به نام چمن مصنوعی مدل مگنولیا به وجود آمده که گروه چمنزار این محصول را به عنوان مقاوم ترین چمن مدرسه‌ای معرفی کرده است.

 

دلیل مرغوبیت و ماندگاری بالای چمن مصنوعی مدل مگنولیا از زبان گروه چمنزار

چمن مصنوعی مدل مگنولیا از الیاف پهن برگ به نام فیبریلیت با بالاترین تراکم بافت یعنی(گیج ۳۲/۵) بافت شده این ترکیب بافت را ارتفاع الیاف متناسب با تراکم تکمیل می‌کنند تا این که چمن مصنوعی مدل مگنولیا بتواند تحمل زیادی در برابر لگدمال شدن‌ها داشته باشد.

 

نگهداری از چمن مصنوعی مدل مگنولیا در حیاط مدرسه

چمن مصنوعی مدل مگنولیا به دلیل تراکم بالا اجازه ورود خرده ریزها و آلودگی‌ها را به داخل بافت خود نمی‌دهد؛ به همین دلیل زدودن گرد و غبار و الودگی و همچنین پاکیزه نگه داشتن این محصول کار آسانی است. با این حال آبشبوری بهترین روش نظافت چمن مصنوعی مدل مگنولیا می‌باشد و دیگر هیچ مواد شوینده دیگری لازم نیست.

مگنولیا شامل کمترین اقدام و هزینه برای نگهداری در بین انواع چمن مصنوعی می‌باشد.

حتی این محصول به دلیل تراکم بسیار بالا نیازی به متریال پرکننده ندارد که شامل تزریق مجدد سالیانه شود تنها چند توصیه کوتاه در نگهداری این محصول می‌توان گفت:

– برف زدایی چمن مصنوعی مگنولیا با پاروی پلاستیکی و در جهت خواب الیاف ان انجام می‌شود.

– مایعات شیرین و شیره درختان با شوینده‌های معمولی مانند شامپوی فرش از سطح آن پاک شود.

– فرچه‌های دستی یا جاروهای پلاستیکی به خوبی می‌توانند گرد و غبار را از روی چمن مصنوعی مگنولیا پاک کنند.

 

معایب چمن مصنوعی مدل مگنولیا

چمن مصنوعی مدل مگنولیا کمی زبر است و ممکن است برای پوست بدن دانش‌آموزان سنین پایین آزار دهنده باشد. همچنین گاهی ممکن است روی چمن موج یا ناهمواری ایجاد شود که گروه اجرائی ما برای برطرف کردن آن تا یک هفته حاشیه اجرا را چسب نمی‌زنند تا موج‌ها و ناهمواری‌ها از کناره‌ها تخلیه شود و دیگر این‌که رنگ چمن مصنوعی مدل مگنولیا کمی تیره‌تر از چمن‌های دیگر می‌باشد که بعضی از سلیقه‌ها آن را نمی‌پسندد مگر این‌که این محصول مانند همین نمونه کار که ملاحظه کردید با رنگ مکمل خود یعنی قرمز اخرایی به اجرا درآید.