چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع:25 mm
الیاف:مجعد, نازک ساده

نام مدلی که در این پروژه کار شده :

چمن مصنوعی مدل رویال 25 آسیا


چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵ آسیاویژگی های مثبت مدل رویال 25 آسیا برای این کاربری:

1-استفاده از الیاف با 4 رنگ مختلف

2-مقاومت بالا در برابر تابش خورشید

3-تراکم بالا


ویژگی های منفی مدل رویال 25 آسیا برای این کاربری:

1- ندارد

چمن مصنوعی تزئینی در غرفه شرکت فروتلند

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

اجرای چمن مصنوعی تزئینی در غرفه شرکت فروتلند

نمایشگاه صنایع غذایی

اصالت و برند محور بودن چیزی بود که می­‌شد در غرفه شرکت فروتلند (سرزمین میوه­‌های تازه) پیدا کرد.

رنگ سفید با ترکیبی از رنگ میوه‌­ها و سبز چمن مصنوعی به­ عنوان پوشش­‌دهنده کف چیزی بود، که طراح غرفه فروتلند به خوبی آنها را کنار هم قرار داده بود و باعث شده بود که میهمانان این برند ساعت‌هایی را در این غرفه وقت بگذرانند و با شادی و لذّت مشغول میل کردن آب­‌میوه­‌های تازه فروتلند باشند.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌ی چمن مصنوعی و  رنگ را حتما بخوانید. 

درباره چمن مصنوعی اجراشده در غرفه فروتلند بیشتر بدانید

چمن مصنوعی اجرا شده در غرفه فروتلند رویال ۲۵ نام دارد که از جدیدترین نسل چمن‌های مصنوعی می­‌باشد.

در اصل چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵از سه بافت پلی­پروپلین و پلی­ اتیلن با ترکیب رنگ­‌های سبز اصلی و سبز فرعی و همین‌طور زرد تداعی­‌کننده برگ‌های خشک­‌شده چمن طبیعی می­‌باشد. این ساختار تولید در چمن‌های مصنوعی نسل جدید برای این است تا تداعی­‌کننده چرخه زندگی چمن طبیعی باشد و در اصل ما را با احساسی از یک چمن طبیعی همراه کند. همچنین چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵ یکی از مناسب‌­ترین و طبیعی­‌ترین گزینه­‌ها برای کاربری‌­های مسکونی مانند تراس و حیاط و روف گاردن می‌­باشد که در مقاله دهکده خانواده به­ کارگیری چمن مصنوعی تزئینی برای این کاربری‌ها به خوبی توضیح داده شده است.

خوشحال می­‌شویم بتوانید این بخش را مطالعه بفرمایید.

 

نکات مهم درخصوص طراحی غرفه نمایشگاهی با چمن مصنوعی

چمن مصنوعی یکی از پوشش‌­هایی است که بسیار سریع به اجرا در می‌­آید و این برای یک غرفه نمایشگاهی که باید در مدت کوتاهی برپا شود اهمیت دارد. همینطور این پوشش سبز و باطراوت می‌­تواند مکمل خوبی برای بسیاری از کالاهایی که به نمایش در می‌­آیند باشد. به ­عنوان مثال چمن مصنوعی برای غرفه­‌های مصنوعات چوبی، نمایشگاه محیط­ زیست و همین‌طور بسیاری از محصولات دیگر که از طبیعت سرچشمه می­‌گیرند مانند گروه­‌های تولید لبنیات و آب­میوه می‌­تواند مکمل خوبی برای رسانا بودن پیام شما باشد.

چمن مصنوعی می‌­تواند برای غرفه­‌هایی که با چوب طبیعت و دیگر اجزای طبیعی مانند سنگ مکمل پوششی مناسبی باشد. همین‌طور رنگ سبز چمن مصنوعی مکمل رنگی خوبی برای غرفه­‌هایی می‌باشد که رنگ­مالیشان سفید یا دیگر رنگ‌های روشن است.