اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل مگنولیا

ویژگی های مثبت مدل مگنولیا برای این کاربری:

۱- ویژگی های فیزیکی مشابه با زمین های تخصصی تنیس

۲-ظاهر بسیار زیبا

۳-طول عمر بالا

۳-سرعت اجرای بسیار بالا


ارتفاع چمن: ۸، ۱۰ و ۱۳ میلی متر

الیاف چمن: الیاف فیبریلیت کمپانی معتبر تیولون هلند

پروژه ی چمن مصنوعی و تنیس

نصب و اجرای پروژه ی چمن مصنوعی و تنیس

شاید برای بسیاری از مخاطبان ارتباط بین دو کلمه چمن مصنوعی و تنیس بسیار عجیب باشد. بسیاری از مخاطبان چمن مصنوعی را تنها با ورزش فوتبال می‌شناسند، اما باید گفت گستره کاربری ‌های چمن مصنوعی بسیار بیشتر از  اینهاست و هرروزه نیز بر کاربری های جدید آن اضافه می ‌شود.

انتخاب چمن مصنوعی مگنولیا در پروژه ی چمن مصنوعی و تنیس

همان‌طور که مشاهده می ‌فرمایید چمن مصنوعی به خوبی توانسته در نقش جدید خود ایفای نقش کند. مدل انتخابی پروژه ی چمن مصنوعی و تنیس، مدل تخصصی چمن مصنوعی مگنولیا  است که با استفاده از الیاف فیبریلیت و تراکم بالای خود حرفهای زیادی برای گفتن دارد. مدل مگنولیا در مباحث جذب ضربه و برگشت پذیری توپ رفتاری کاملا یکسان با زمین های رسی تنیس دارد.

بنر ورزشی

همچنین سرعت اجرایی بالا ظاهر بسیار زیبا و البته طول عمر و دوام بالا مهر تاییدی بر قابلیت ‌های کم نظیر مدل مگنولیا در کاربری تنیس است. حال تصور کنید مشغول بازی در چنین فضای زیبایی هستید، سطح زمین پوشیده از الیاف متراکم و زیبای فیبریلیت است و اطراف زمین مملو از درختان بلند قامت است واین یعنی تجربه‌ لذت بخش ورزش در یک محیط  آرامش‌بخش!

روش شستشو پروژه ی چمن مصنوعی و تنیس

یکی از دغدغه های اصلی صاحب پروژه ی چمن مصنوعی و تنیس در مورد روش شستشو این چمن بود. شرکت چمنزار برای شستشو این چمن استفاده از دستگاه واتر جت را پیشنهاد داد. این دستگاه آب را با هوا ترکیب می کند و به صورت پودری بر روی سطح چمن مصنوعی می ریزد. در نتیجه آب به عمق لایه های چمن مصنوعی نفوذ می کند و کثیفی و آلودگی را از روی سطح چمن پاک می کند. همچنین، در صورتی که امکان استفاده از دستگاه واتر جت وجود ندارد می توان سطح چمن مصنوعی را آبشویی کرد.

طول عمر پروژه ی چمن مصنوعی و تنیس

یکی دیگر از سوالات صاحب پروژه ی چمن مصنوعی و تنیس در مورد طول عمر این چمن بود. طول عمر چمن مصنوعی ۵ تا ۷ سال است. بهتر است بدانید که اگر پروتکل های نگهداری از چمن مصنوعی به خوبی رعایت شود طول عمر این چمن به ۱۰ سال نیز می رسد. به همین دلیل توصیه می شود تمامی کسانی که چمن مصنوعی تهیه می کنند پروتکل های نگهداری از چمن مصنوعی را به خوبی رعایت کنند.

پروتکل های نگهدای از چمن مصنوعی

شرکت چمنزار پروتکل های نگهداری از چمن مصنوعی را به صاحب پروژه ی چمن مصنوعی و تنیس ارائه داد. این موارد به شکل زیر هستند:

  • این چمن باید هفته ای یکبار شسته شود.
  • این چمن باید هفته ای یکبار با استفاده از دستگاه فرچه زنی فرچه زده شود.
  • سیلیس و گرانول تزریق شده در چمن مصنوعی باید به صورت دوره ای بازدید شود.

شرکت چمنزار به صاحب پروژه ی چمن مصنوعی و تنیس اعلام کرد که این شرکت بر خدماتش بسیار تاکید می ورزد و خدماتی به صورت بازدید دوره ای را به مشتریانش ارائه می دهد.

گارانتی پروژه ی چمن مصنوعی و تنیس

شرکت چمنزار، به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی، به صاحب پروژه ی چمن مصنوعی و تنیس گارانتی ۲۴ ماهه ارائه داد و این امر تضمینی بر خدمات و اعتبار محصولاتی است که شرکت چمنزار برای مشتریانش در نظر گرفته است.

رضایت  صاحب پروژه ی چمن مصنوعی و تنیس

در پایان، صاحب این پروژه رضایت کاملی از نحوه نصب و اجرای چمن مصنوعی در زمین تنیس داشت و این امر اهمیت بسیار زیادی برای شرکت چمنزار دارد. زیرا شرکت چنزار به مشتریانش اهمیت بسیار زیادی می دهد.

نصب و اجرای پروژه ی چمن مصنوعی و تنیس شاید برای بسیاری از مخاطبان ارتباط بین دو کلمه چمن مصنوعی و تنیس بسیار عجیب باشد. بسیاری از مخاطبان چمن مصنوعی را تنها با ورزش فوتبال می‌شناسند، اما باید گفت گستره کاربری ‌های چمن مصنوعی بسیار بیشتر از  اینهاست و هرروزه نیز بر کاربری های جدید […]