چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی
تلفن تماس : ۵۷۷۳۲-٠٢١

چمن مصنوعی ورزشی آرژانتینی دانشگاه فنی و حرفه‌­ای کردکوی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

خرید چمن مصنوعی ورزشی آرژانتینی توسط دانشگاه فنی و حرفه‌­ای کردکوی

خرید چمن مصنوعی مدل آرژانتینی توسط دانشگاه فنی و حرفه ای کردکوی شهر گلستان در تاریخ ۲۸/۱۲/۹۸ از شرکت چمن مصنوعی چمنزار انجام شد و با چمنزار با توجه به افزایش قیمت‌ها در تاریخ بعد از تعطیلات نوروز ۹۹ این پروژه را راه اندازی و به اتمام با همان قیمت سابق رساند. چمن مصنوعی انتخابی این پروژه mg 50 از سری‌های چمن مصنوعی فوتبال است که با عرض ۴ متر مربع و طول‌های ۲۵ متر در زمینی به مساحت ۹۶۰ متر مربه با ابعاد حدود ۲۳ و ۴۲ متر به ابعاد زمین چمن مصنوعی فوتسال به اجرا در آمد.

چمن مصنوعی فوتسال مدل ۵۰ میل یک محصول استاندارد فوتبالی است که در داخل کشور تولید می‌شود. این چمن مصنوعی دارای تراکم طولی ۱۴۰ گره است که امکان افزایش تراکم آن تا ۱۷۰ گره وجود دارد. چمن مصنوعی مدل ۵۰ میل از الیاف منوفیلامنت با ساختار تولید دارای آوند مرکزی بهره می‌برد. آوند مرکزی در طول الیاف این چمن مصنوعی کشیده شده و مانند ستون فقرات مانع از کوبیده شدن و خمیده شدن الیاف چمن مصنوعی می‌شود. سطح چمن مصنوعی زمین ورزشی دانشگاه فنی و حرفه‌­ای کردکوی طرح زبرا دارد این طرح در کنار زیبا شدن سطح به داور مسابقه در شناخت درست مناطق زمین به هنگام آفساید گیری‌ها کمک می‌کند.

چمن مصنوعی مدل زبرا با اجرای حاشیه سبز تیره و یا افرایی رنگ زیبایی بصری بیشتری پیدا می کند. خط کشی این چمن مصنوعی از جنس الیاف پلی پروبیلن رنگ سفید می‌باشد که در هنگام تولید چمن مصنوعی در کنار چمن سبز بافت می شوند و دائمی و همیشگی هستند. به طور کلی تمام خط های صاف طولی و عرضی زمین قابل اجرا با رنگ سفید از جنس خود الیاف چمن مصنوعی می‌باشند.

گارانتی چمن مصنوعی مصنوعی زبرا

مواردی که در بالا مطالعه کردید در دانشگاه فنی و حرفه ای کردکوی به اجرا در آمده است و در تصاویر آن قابل ملاحظه می‌باشد. چمن مصنوعی مدل ۵۰ میل یک محصول ایرانی است که در سال جدید از لحاظ کیفیت و پایداری ترقی پیدا کرده است و در اصل گارانتی بالاتری به آن تعلق می‌گیرد در زیر مواردی را در خصوص طول عمر و گارانتی این چمن ملاحظه بفرمائید.

– این چمن مصنوعی می‌تواند در یک زمین فوتسال ۱۰۰۰ متر ۵ سال عمر مفید داشته باشد.

– این چمن مصنوعی فوتبالی می تواند در یک زمین چمن مصنوعی فوتبال استاندارد بالای ۶۰۰۰ متر ۷ سال عمر مفید داشته باشد.

-گارانتی این چمن مصنوعی شامل ۳۶ ماه پوسیدگی و تغییر رنگ می‌شود.

– نصب و اجرای این چمن مصنوعی دارای ۲۴ ماه گارانتی می‌شود.

 

خرید و مشاوره فروش چمن مصنوعی فوتبال

آن چه که باعث ارتباط بین شرکت چمن مصنوعی چمنزار و دانشگاه فنی و حرفه‌ای شد، برگزاری مناقصه خرید چمن مصنوعی ورزشی از سمت این نهاد آموزشی بود. در این مناقصه نوع چمن مصنوعی و استانداردهای آن از سوی خریدار مشخص شده بود و چمنزار توانست درخواست این مجموعه را با رعایت بالاترین کیفیت در یک رقابت قیمتی به ثمر بنشاند.

 

زیرسازی چمن مصنوعی فوتبال دانشگاه فنی و حرفه ای

زیر سازی این پروژه و دیگر پروژه‌های ورزشی خبر مهم ترین بخش کار ما با کارفرمایان می باشد. زیرسازی اصلی‌ترین بخش اجرای زمین فوتبال است که بخش اصلی کیفیت اجرا وقتی کیفیت بهره برداری از زمین چمن مصنوعی فوتبال را شامل می شود.

زیرسازی مناسب زمین‌های ورزشی فوتبال طبق آنچه که ما تجربه کردیم و در قوانین فیفا نیز موجود می‌ باشد. زیر سازی شنی است. این زیرسازی سطح زمین را انعطاف پذیر می‌کند و ضربات کوبشی پای بازیکنان را جذب می کند که این در سلامت آن‌ها تاثیرگذار است. به علاوه این که این زیرسازی ارزان تر و سریعتر از بتن ریزی انجام می‌شود. همچنین در مناطق پر بارش اهمیت اجرای این نوع زیر سازی و نفوذپذیر بودن آن بیشتر حس می‌شود.

WhatsApp chat