چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع چمن:50 میلی متر
کارفرما:دانشگاه فنی و حرفه‌­ای کردکوی
محل اجرای پروژه:شهرستان کردکوی استان گلستان
متراژ:960 متر مربع

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل آرژانتینی (زبرا)

چمن مصنوعی زبرا آرژانتینی


ویژگی‌های مثبت مدل زبرا برای این کاربری:

1- ظاهر بسیار زیبا

2- تراکم الیاف مناسب

 

چمن مصنوعی ورزشی آرژانتینی دانشگاه فنی و حرفه‌­ای کردکوی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

عنوان پروژه: نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی ورزشی آرژانتینی دانشگاه فنی و حرفه‌­ای کردکوی

صاحب پروژه: دانشگاه فنی و حرفه ای کردکوی

خرید چمن مصنوعی ورزشی آرژانتینی دانشگاه فنی و حرفه‌­ای کردکوی

خرید چمن مصنوعی مدل آرژانتینی توسط دانشگاه فنی و حرفه ای کردکوی شهر گلستان در تاریخ ۲۸/۱۲/۹۸ از شرکت چمن مصنوعی چمنزار انجام شد و  با توجه به افزایش قیمت‌ ها در تاریخ بعد از تعطیلات نوروز ۹۹ پروژه چمن مصنوعی ورزشی آرژانتینی دانشگاه فنی و حرفه‌­ای کردکوی راه اندازی و  با همان قیمت سابق انجام شد. چمن مصنوعی انتخابی این پروژه mg 50 از سری‌های چمن مصنوعی فوتبال است که با عرض ۴ متر مربع و طول‌ های ۲۵ متر در زمینی به مساحت ۹۶۰ متر مربع با ابعاد حدود ۲۳ و ۴۲ متر به ابعاد زمین چمن مصنوعی فوتسال به اجرا در آمد. چمن مصنوعی فوتسال مدل ۵۰ میل یک محصول استاندارد فوتبالی است که در داخل کشور تولید می‌ شود. این چمن مصنوعی دارای تراکم طولی ۱۴۰ گره است که امکان افزایش تراکم آن تا ۱۷۰ گره وجود دارد.

ویژگی های چمن مصنوعی آرژانتینی

چمن مصنوعی مدل ۵۰ میل از الیاف منوفیلامنت دارای آوند مرکزی است. آوند مرکزی در طول الیاف این چمن مصنوعی کشیده شده و مانند ستون فقرات مانع از کوبیده شدن و خمیده شدن الیاف چمن مصنوعی می‌ شود. سطح چمن مصنوعی زمین ورزشی دانشگاه فنی و حرفه‌­ای کردکوی طرح زبرا دارد. این طرح در کنار زیبا شدن سطح به داور مسابقه در شناخت درست مناطق زمین به هنگام آفساید گیری‌ ها کمک می‌ کند. چمن مصنوعی مدل زبرا با اجرای حاشیه سبز تیره و یا افرایی رنگ زیبایی بصری بیشتری پیدا می کند. خط  کشی این چمن مصنوعی از جنس الیاف پلی پروبیلن رنگ سفید است که در هنگام تولید چمن مصنوعی در کنار چمن سبز بافت می شوند و دائمی و همیشگی هستند. به طور کلی تمام خط های صاف طولی و عرضی زمین قابل اجرا با رنگ سفید از جنس خود الیاف چمن مصنوعی هستند.

گارانتی چمن مصنوعی ورزشی آرژانتینی دانشگاه فنی و حرفه‌­ای کردکوی

مواردی که در بالا مطالعه کردید در دانشگاه فنی و حرفه ای کردکوی به اجرا در آمده است و در تصاویر آن قابل ملاحظه است. چمن مصنوعی مدل ۵۰ میل یک محصول ایرانی است که در سال جدید از لحاظ کیفیت و پایداری ترقی پیدا کرده است و در اصل گارانتی بالاتری به آن تعلق می‌ گیرد. در زیر مواردی را در خصوص طول عمر و گارانتی چمن مصنوعی ورزشی آرژانتینی دانشگاه فنی و حرفه‌­ای کردکوی ملاحظه بفرمائید:

  •  این چمن مصنوعی می‌تواند در یک زمین فوتسال ۱۰۰۰ متر ۵ سال عمر مفید داشته باشد.
  • این چمن مصنوعی فوتبالی می تواند در یک زمین چمن مصنوعی فوتبال استاندارد بالای ۶۰۰۰ متر ۷ سال عمر مفید داشته باشد.
  • گارانتی این چمن مصنوعی شامل ۳۶ ماه پوسیدگی و تغییر رنگ می‌ شود.
  • نصب و اجرای این چمن مصنوعی دارای ۲۴ ماه گارانتی می‌ شود.

خرید و مشاوره فروش چمن مصنوعی ورزشی آرژانتینی دانشگاه فنی و حرفه‌­ای کردکوی

آن چه که باعث ارتباط بین شرکت چمن مصنوعی چمنزار و دانشگاه فنی و حرفه‌ای شد، برگزاری مناقصه خرید چمن مصنوعی ورزشی از سمت این نهاد آموزشی بود. در این مناقصه نوع چمن مصنوعی و استانداردهای آن از سوی خریدار مشخص شده بود و چمنزار توانست درخواست این مجموعه را با رعایت بالاترین کیفیت در یک رقابت قیمتی به ثمر بنشاند.

زیرسازی چمن مصنوعی ورزشی آرژانتینی دانشگاه فنی و حرفه‌­ای کردکوی

زیر سازی پروژه چمن مصنوعی ورزشی آرژانتینی دانشگاه فنی و حرفه‌­ای کردکوی و دیگر پروژه‌های ورزشی خبر مهم ترین بخش کار ما با کارفرمایان می باشد. زیرسازی اصلی‌ترین بخش اجرای زمین فوتبال است که بخش اصلی کیفیت اجرا وقتی کیفیت بهره برداری از زمین چمن مصنوعی فوتبال را شامل می شود. زیرسازی مناسب زمین‌های ورزشی فوتبال طبق آنچه که ما تجربه کردیم و در قوانین فیفا نیز موجود می‌ باشد. زیر سازی شنی است. این زیرسازی سطح زمین را انعطاف پذیر می‌کند و ضربات کوبشی پای بازیکنان را جذب می کند که این در سلامت آن‌ها تاثیرگذار است. به علاوه این که این زیرسازی ارزان تر و سریعتر از بتن ریزی انجام می‌شود. همچنین در مناطق پر بارش اهمیت اجرای این نوع زیر سازی و نفوذپذیر بودن آن بیشتر حس می‌شود.