اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی ماهونیا ۳۵

ویژگی­ های مثبت ماهونیا ۱۵ برای این کاربری:

 • ظاهر زیبا
 • تراکم بالا
 • الیاف نرم و لطیف
 • ضربه‌گیری و انعطاف پذیر بالا
 • قیمت مناسب

ارتفاع چمن: ۳۵ میلی متر

الیاف چمن: پلی اتیلن

چمن مصنوعی بین سنگ حیاط ویلای کردان

پروژه چمن مصنوعی بین سنگ حیاط ویلای کردان

گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های خود موفق به نصب و اجرای چمن مصنوعی بین سنگ حیاط ویلای کردان گردید. در این پروژه هم زیبایی و هم ایمنی بسیار مهم بودند. زیرا اگر فضای بین سنگ پر نشود، می‌تواند مشکلات فراوانی را ( از جمله لغزش پا) برای ساکنین به وجود بیاورد. در پروژه چمن مصنوعی بین سنگ حیاط ویلای کردان از چمن مصنوعی ماهونیا پلاس استفاده گردید. این چمن زیبایی بصری منحصر به فردی را به فضا بخشید و ایمنی و سلامت ساکنین این ویلا را به خوبی تضمین کرد. با مقایسه عکس قبل و بعد از نصب چمن مصنوعی می‌توانید شاهد تحول عظیمی در زیبایی در این ویلا باشید.

شماره تماس با شرکت چمنزار

انتخاب چمن ماهونیا پلاس برای نصب در پروژه چمن مصنوعی بین سنگ حیاط ویلای کردان

گروه چمنزار پس از بررسی شرایط جوی و محیطی در ویلای کردان چمن مصنوعی ماهونیا پلاس را برای نصب در فضای بین سنگ در حیاط این ویلا پیشنهاد داد. ارتفاع الیاف چمنی که برای نصب در فضای بین سنگ انتخاب می‌شود، باید بین ۲۵ تا ۳۵ میلی‌متر باشد. این باور اشتباه است که فضای بین سنگ عمق زیادی داشته باشد تا چمن در این لایه‌ها فرو رود. بخشی از الیاف چمن باید از این عمق بیرون بیایند تا بتوانند محیط را زیبا کنند.

چمن مصنوعی ماهونیا پلاس که برای پروژه فضای بین سنگ در حیاط ویلا در کردان انتخاب گردید جز چمن‌های مصنوعی با الیاف متوسط است و طول الیاف آن به ۲۵ میلی‌متر می‌رسد. این چمن تراکم بالایی دارد و همین امر سبب شده است که ضربه‌گیری این چمن بالا رود. این چمن بر روی سطوح پرتوده به نظر می‌رسد و همین امر بر زیبایی ظاهری آن می‌افزاید. الیاف این چمن بسیار نرم و لطیف هستند. اگر بخواهیم به ویژگی‌های این چمن در فضای بین سنگ در حیاط ویلا در کردان اشاره کنیم، این ویژگی‌ها به شرح زیر هستند:

 • ظاهر زیبا
 • تراکم بالا
 • الیاف نرم و لطیف
 • ضربه‌گیری و انعطاف پذیر بالا
 • قیمت مناسب

عمق فضای بین سنگ در پروژه چمن مصنوعی بین سنگ حیاط ویلای کردان

سنگهایی که در این پروژه سطح زمین را پوشانده بودند سنگ واش بتن ۳۰ در ۶۰ بودند. برای نصب سنگ واش بتون زیر سازی بدین صورت است که خاک زیرین به خوبی کوبیده و متراکم می‌شود، سپس سیمان بر روی زمین ریخته می‌شود و پس از آن سنگ‌های واش بتن بر روی آن نصب می‌شوند. فاصله سنگ‌ها در این ویلا ۵ تا ۶ سانتی‌متر بود و عمق ۱ سانتی‌متری داشتند. مساحت زمین در این پروژه ۶۰ متر بود.

روش نصب چمن مصنوعی ماهونیا پلاس در پروژه چمن مصنوعی بین سنگ حیاط ویلای کردان

برای نصب چمن مصنوعی در فضای بین سنگ از دو روش استفاده می‌شود:

 • روش نصب چمن مصنوعی در فضای بین سنگ با استفاده از چسب صنعتی
 • در این روش چمن مصنوعی به پشت پهن می‌شود و پشت آن چسب صنعتی زده می‌شود.
 • به طور کلی چمن مصنوعی دارای برشهایی است که با توجه به فضای بین سنگ این برشها جدا می‌شوند.
 • سپس در فضای بین سنگ چسب ریخته می‌شود و برش چمن مصنوعی در این فضا قرار داده می‌شود و با چکش سفت می‌شود
 • روش نصب چمن مصنوعی در فضای بین سنگ با استفاده از چسب پلی اورتان دو جزیی
 • در این روش از چسب دو جزیی پلی اورتان استفاده می‌شود.
 • در این روش نیاز نیست که چمن مصنوعی به پشت پهن شود.
 • هاردنر و چسب در فضای بین سنگ ریخته می‌شوند و با قلم مو مخصوص این چسب مخلوط می‌شود.
 • سپس چمن در این فضا قرار می‌گیرد و با چکش سفت می‌شود، این روش نصب مقاومت بیشتری در برابر سرما و رطوبت دارد.

در پروژه چمن مصنوعی بین سنگ حیاط ویلای کردان با توجه به شرایط آب و هوایی و بنا به درخواست مالک از روش نصب چمن مصنوعی در فضای بین سنگ با چسب پلی اورتان دو جزیی استفاده شد.

شستشو چمن مصنوعی در فضای بین سنگ در حیاط ویلا در کردان

گروه چمنزار برای شستشو چمن مصنوعی در پروژه چمن مصنوعی بین سنگ حیاط ویلای کردان استفاده از دستگاه واتر جت را پیشنهاد داد. این دستگاه، دستگاهی مشابه به جارو برقی است که آب را بر روی سطح چمن می‌ریزد و گرد و خاک و آلودگی را از روی آن برطرف می‌کند. البته ذکر این نکته حایز اهمیت است که برای تمیز کردن این چمن می‌توان از آب استفاده کرد. اما میزان مصرف آب دستگاه واترجت بسیار پایین است و این امر به صرفه جویی در مصرف آب کمک می‌کند. همچنین می‌توان از این دستگاه برای تمیز کردن وسایل دیگر از جمله ماشین نیز استفاده کرد.

طول عمر چمن مصنوعی در فضای بین سنگ در حیاط ویلا در کردان

اگر مراقبت‌های لازم از چمن مصنوعی ماهونیا پلاس در پروژه چمن مصنوعی بین سنگ حیاط ویلای کردان به خوبی صورت گیرد طول عمر آن ۵ سال است.

قیمت چمن مصنوعی ماهونیا در فضای بین سنگ در حیاط ویلا در کردان

قیمت چمن مصنوعی ماهونیا در پروژه چمن مصنوعی بین سنگ حیاط ویلای کردان در سال ۱۳۹۹ برابر با ۱۱۵۰۰۰ هزار تومان در هر مترمربع بود. هزینه نصب این چمن بر اساس مساحت فضا محاسبه می‌شود که در این پروژه هزینه نصب برای هر مترمربع ۱۲۰۰۰ هزارتومان بود. برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی می توانید به سایت فروشگاه چمنزار وارد شوید.

پروژه چمن مصنوعی بین سنگ حیاط ویلای کردان گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های خود موفق به نصب و اجرای چمن مصنوعی بین سنگ حیاط ویلای کردان گردید. در این پروژه هم زیبایی و هم ایمنی بسیار مهم بودند. زیرا اگر فضای بین سنگ پر نشود، می‌تواند مشکلات فراوانی را ( از جمله لغزش […]