اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵ آسیا

ویژگی های مثبت مدل رویال ۲۵ آسیا برای این کاربری:

۱-استفاده از الیاف با ۴ رنگ مختلف

۲-مقاومت بالا در برابر تابش خورشید

۳-تراکم بالا

ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: مجعد, نازک ساده

چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵ آسیا


محل پروژه: غرفه شرکت فروتلند

اجرای پروژه چمن مصنوعی تزئینی در غرفه شرکت فروتلند

پروژه چمن مصنوعی تزئینی در غرفه شرکت فروتلند یکی از پروژه های زیبا، جذاب و چشم نواز شرکت چمنزار به شمار می رود. اصالت و برند محور بودن چیزی بود که در غرفه شرکت فروتلند یا سرزمین میوه های تازه پیدا می شود. رنگ سفید با ترکیبی از رنگ میوه ها و رنگ سبز چمن مصنوعی به عنوان پوشش کف انتخاب گردید و باعث شد میهمانان ساعات زیادی را در این غرفه سپری کنند و با لذت مشغول تماشا و میل آب میوه های تازه فروتلند شوند. بهتر است بدانید که چمن مصنوعی با طیف گسترده ای از رنگ ها همخوانی دارد و همین امر چمن مصنوعی را به کالایی برجسته برای کابری های متفاوت تبدیل کرده است.

ویژگی های چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵

چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵ ویژگی های مهمی دارد که از مهمترین آنها می توان موارد زیر اشاره کرد:

  • تراکم بالا
  • قدرت ضربه گیری مناسب
  • الیاف بسیار منعطف
  • ظاهر مشابه به چمن طبیعی
  • مقاوم در برابر اشعه خورشید

تمامی این نکات سبب شدند که این چمن برای پروژه چمن مصنوعی تزئینی در غرفه شرکت فروتلند انتخاب شود و فضای این محیط به طور کلی دگرگون شود و مشتریان بیشتری به این پروژه جذب شوند. هر چقدر مشتریان شما بیشتر شود، در آمد کسب و کار شما افزایش پیدا می کند و این موضوع از طریق حضور چمن مصنوعی در کسب و کار شما بدست می آید. به همین دلیل اگر به دنبال فضای خاصی در محیط کاری خود هستید، مانند آنچه صاحب پروژه چمن مصنوعی تزئینی در غرفه شرکت فروتلند به دنبال آن بود، می توانید از چمن مصنوعی استفاده کنید.

شماره تماس با شرکت چمنزار

درباره پروژه چمن مصنوعی تزئینی در غرفه شرکت فروتلند بیشتر بدانید!

چمن مصنوعی اجرا شده در غرفه فروتلند رویال ۲۵ نام دارد که یکی از جدیدترین نسل های چمن مصنوعی به شمار می رود. چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵ از سه بافت پلی پروپلین و پلی اتیلن با ترکیب رنگ های سبز اصلی و سبز فرعی و همینطور زرد تشکیل شده است که تداعی کننده برگ های خشک شده در چمن طبیعی است. این ساختار تولید در چمن های مصنوعی تداعی کننده چرخه زندگی چمن طبیعی است که می تواند حس طبیعت را در فضا به وجود بیاورد. همچنین، باید بدانید که شما می توانید از چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵ می توانید در کاربری های دیگری مانند تراس، حیاط و روف گاردن استفاده کنید.

نکات مهم در مورد پروژه چمن مصنوعی تزئینی در غرفه شرکت فروتلند

چمن مصنوعی یکی از پوشش‌­هایی است که بسیار سریع به اجرا در می‌­آید و این برای یک غرفه نمایشگاهی که باید در مدت کوتاهی برپا شود اهمیت دارد. همینطور این پوشش سبز و باطراوت می‌­تواند مکمل خوبی برای بسیاری از کالاهایی که به نمایش در می‌­آیند باشد. به ­عنوان مثال چمن مصنوعی برای غرفه­‌های مصنوعات چوبی، نمایشگاه محیط­ زیست و همین‌طور بسیاری از محصولات دیگر که از طبیعت سرچشمه می­‌گیرند مانند گروه­‌های تولید لبنیات و آب­میوه می ‌­تواند مکمل خوبی برای رسانا بودن پیام شما باشد. چمن مصنوعی می‌­تواند برای غرفه­‌ها سنگ نیز کاربرد زیادی داشته باشد.

جلب رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی تزئینی در غرفه شرکت فروتلند

شرکت چمنزار به کسب رضایت مشتریانش اهمیت بسیار زیادی می دهد و تمامی تلاش خود را به کار می برد تا پروژه هایش به خوبی و بر طبق استاندارد اجرا شود. در پایان پروژه چمن مصنوعی تزئینی در غرفه شرکت فروتلند، رضایت صاحب این پروژه به طور کامل بدست آمد و این موضوع برای چمنزار بسیار ارزشمند و گران بها بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید چمن مصنوعی می توانید با مشاوران این شرکت در تماس باشید.

اجرای پروژه چمن مصنوعی تزئینی در غرفه شرکت فروتلند پروژه چمن مصنوعی تزئینی در غرفه شرکت فروتلند یکی از پروژه های زیبا، جذاب و چشم نواز شرکت چمنزار به شمار می رود. اصالت و برند محور بودن چیزی بود که در غرفه شرکت فروتلند یا سرزمین میوه های تازه پیدا می شود. رنگ سفید با […]