اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵

ویژگی های مثبت مدل رویال ۲۵ برای این کاربری:

۱- الیاف تیولون هلند

۲- تراکم مناسب

۳- ساختار دو بافت

۴- لایه‌ی زیرین (بکینگ) مناسب


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: نازک ساده

چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵ آسیا

چمن طرح پاییزه رویال در بندر خمیر

شرکت سیمان هرمزگان یکی از تولید‌کنندگان عمده سیمان در استان هرمزگان در راستای نیل به مسئولیت‌های اجتماعی، توجه به امکانات تفریحی بندر خمیر، افزایش سرانه فضای سبز منطقه و همچنین گسترش فضای سبز پارک اقدام به اجرای طرح چمن مصنوعی در باغ کوشک بندرخمیر کرده است که به همین منظور شرکت چمنزار در راستای پیاده‌سازی این پروژه در سال ۱۴۰۱ انتخاب شد.

چمن رویال ۲۵ میلی‌متری

چمن مصنوعی به کار رفته در این پروژه از نوع رویال ۲۵ میل‌متری و با الیفاف مونوفیلامنت است که با توجه به ویژگی‌های آن انتخاب مناسبی برای فضاهای پارک و فضای سبز به شمار می‌رود. این چمن با دارا بودن تراکم ۳۲۷۰ گرم بر مترمربع یکی از پرتراکم‌ترین چمن‌های مصنوعی حال حاضر به شمار می‌رود که سبب می‌شود در ترددهای بالا دوارم این چمن کاهش پیدا نکند. وجود زیره سه لایه، با پوشش لاتکس در این چمن موجب شده است تا الیاف آن از استحکام قابل قبولی برخوردار باشد.

مهم‌ترین ویژگی یک چمن مصنوعی خوب ثبات رنگی آن است. چمن مصنوعی رویال با استاندارد ۵۴۰۰۴ DIN آلمان در برابر عوامل طبیعی و استاندارد ۵۳۳۸۷ DIN آلمان در برابر اشعه UV در برابر رنگ پریدگی مقاوم بوده و پس از نصب و اجرا و در طول مدت عمر خود هیچگونه تغییر رنگی پیدا نخواهد کرد.

چرا انتخاب نوع چمن مهم است؟

یکی از مواردی که باید در چمن مصنوعی پارک‌ها مورد توجه قرار گیرد رفت‌ و آمد زیاد و پاخوردگی آن است که سبب می‌شود تا چمن زودتر فرسوده شود از این رو انتخاب چمنی مناسب که مقاومت بالایی در برابر آسیب‌های محیطی داشته باشد بسیار حائز اهمیت است. چمن مصنوعی رویال با ارتفاع کلی ۲۶ میلی‌متر در رده چمن‌های مصنوعی با الیاف متوسط قرار می‌گیرد. استفاده از سیلیس و گرانول بین الیاف چمن نیز مهم‌ترین نکته پس از اجرای چمن مصنوعی است چرا که وجود این الیاف در چمن سبب می‌شود تا حالت ایستایی چمن مصنوعی حفظ شود. در کنار آن باید به موضوعاتی همچون فرچه‌زنی نیز اشاره کرد که بسته به نوع استفاده باید انجام پذیرد.

با اطمینان چمن مصنوعی بخرید!

کارشناسان ما در چمنزار این آمادگی دارند تا با ارائه اطلاعاتی دقیق و درست شما را در خرید چمن مصنوعی ورزشی و یا تزئینی یاری کنند. ما از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهیم بود و پس از نصب و اجرا نیز مشاوره‌های خوبی در زمینه استفاده صحیح از چمن مصنوعی به‌منظور افزایش طول عمر آن به شما خواهیم داد.

به‌منظور دریافت اطلاعات بیشتر و اجرای پروژه چمن مصنوعی به سایت چمنزار به نشانی chamanzar.com مراجعه کرده و یا در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۵ با شماره تماس ۵۷۷۳۲-۰۲۱ حاصل فرمائید.

چمن طرح پاییزه رویال در بندر خمیر شرکت سیمان هرمزگان یکی از تولید‌کنندگان عمده سیمان در استان هرمزگان در راستای نیل به مسئولیت‌های اجتماعی، توجه به امکانات تفریحی بندر خمیر، افزایش سرانه فضای سبز منطقه و همچنین گسترش فضای سبز پارک اقدام به اجرای طرح چمن مصنوعی در باغ کوشک بندرخمیر کرده است که به […]