چمن مصنوعی مدرسه برهان

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی افرا

ویژگی‌های مثبت مدل افرا برای این کاربری:

۱- دوام و طول عمر زیاد

۲- لطافت و ظرافت

چمن مصنوعی افرا


ارتفاع چمن: ۲۰ میلی متر

الیاف چمن: مونوفیلامنت

مدرسه برهان ، مروارید سبز غرب تهران

​تقویم به اینجا که میرسد، هوا رو به خنکی رفته،برگ درختان رو به زردی و حرارت اشتیاق بازگشایی مدارس،مدیران را بر آن میدارد تا بهترین شرایط را برای حضور دوباره دانش آموزان شان فراهم کنند.هر کسی که از جنوب به شمال بزرگراه یادگار امام گذشته باشد حتما توجهش به تابلوی بزرگ مدرسه ای در حاشیه این بزرگراه ( بعد از بزرگراه نیایش) جلب شده.

مدرسه ای وسیع با لیست افتخاراتی بلند؛مدرسه برهان

تولد دوباره مدرسه برهان

تولد یک مدرسه صرفا روز ساخت آن مدرسه نبوده؛ یک مدرسه میتواند با آمدن هر دانش آموز جدیدی دوباره متولد شود و امروز “برهان” تولدی دوباره داشت.  اولین بار که با مدیر مدرسه آقای نقوی صحبت کردیم،ایشان از دغدغه شان برای تامین امنیت بیشتر دانش آموزان گفتند. بچه ها را به مرواریدی تشبیه کردند که در دل صدف میروید و صدف که همان مدرسه است باید علاوه بر پرورش این مروارید ها،از آن ها محافظت نیز بکند. پروسه کار مدرسه ۲-۳هفته طول کشید،تا بتوانیم چمنی با جنس الیاف خوب و بافت سفارشی برای این محل مهیا کنیم.حال، چیزی که اینجا میبینیم حاصل چندین فاکتور مهم هست اعم از؛

  • دلسوزی یک مدیر برای دانش آموزان
  • فناوری پیشرفته ی ساخت و تولید چمن مصنوعی 
  • تعهد چمنزار برای ارائه بهترین کیفیت ممکن متناسب با کاربری مورد نظر

چمن مصنوعی مدرسه برهان از نوع افرا میباشد که ارتفاعی ۲ سانتی متری داشته و با مواد پر کننده سیلیس پر میشود تا دوام و خاصیت ضربه گیری این چمن را افزایش دهد. از جمله مزیت های چمن مصنوعی مدل افرا، الیاف ظریف و در عین حال مقاوم آن میباشد که علاوه بر زیبایی،دوامی چندین ساله را برای مدرسه به همراه دارد. با چمن افرا همونطور که مدیر این مدرسه میخواستند،امروز برهان مانند یک مروارید سبز در دل شهر تهران آماده پذیرایی از دانش آموزان هست شده تا جشن شروع سال تحصیلی رو با شادی و نشاط بیشتری برگزار کنند.

برای همه آینده سازان این کشور آرزوی موفقیت داریم.