چمن مصنوعی در حیاط مدرسه مهرآباد جنوبی

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل مولتی اسپرت

ویژگی‌های مثبت مدل مولتی اسپرت برای این کاربری:

  • مقاومت بالا در برابر کوبش
  • انعطاف پذیری بالا
  • طول عمر بالا
  • چمن تک بافت
  • قابل استفاده در تمامی شرایط آب و هوایی

ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: تیولون هلند

نصب چمن مصنوعی در حیاط مدرسه در مهرآباد جنوبی

گروه چمنزار در این پروژه چمن مصنوعی دست دوم را در حیاط مدرسه در مهرآباد جنوبی نصب کرد. مسئولین این مدرسه از قبل چمن مصنوعی دست دومی را که متعلق به یک زمین فوتبال بود تهیه کرده بودند. گروه چمنزار پس از بررسی این چمن، نصب آن را بر عهده گرفت.

نصب چمن مصنوعی دست دوم در حیاط مدرسه مجاز نیست!

چمنزار به هیچ عنوان استفاده از چمن مصنوعی دست دوم را در حیاط مدرسه توصیه نمی‌کند. انواع چمن مصنوعی دست دوم در بازار موجود هستند که معمولا پس از چندین سال استفاده از روی سطوح جمع آوری می‌شوند، قسمت‌های پوسیده آنها جدا می‌شوند و سپس قسمت‌های سالم به فروش می‌رسند. بهتر است بدانید قسمت‌های به ظاهر سالم نیز دارای پوسیدگی‌هایی هستند که با چشم قابل مشاهده نیستند و به زودی این قسمت‌ها نیز از بین می‌روند. همچنین با توجه به این موضوع که این چمن‌ها قبلا مورد استفاده قرار گرفته‌اند، ممکن است الیاف آن حامل آلودگی باشند و بیماری‌هایی مانند آسم و آلرژی را به وجود بیاورند. به همین دلیل بهتر است از چمن مصنوعی دست دوم استفاده نگردد.

روش نصب چمن مصنوعی دست دوم در حیاط مدرسه در مهرآباد جنوبی

در این پروژه ابتدا سطح چمن مصنوعی به خوبی شستشو داده شد تا آلودگی‌هل آن رفع شوند. سپس گروه چمنزار تکه‌های پوسیده چمن را از آن جدا کرد و مستطیلی در ابعاد ۱۰ در ۲۰ را در حیاط این مدرسه نصب کرد. این ابعاد برای بازی مینی فوتبال مناسب هستند و دانش‌آموزان می‌توانند ساعات خوشی را بر روی این چمن سپری کنند. این چمن با استفاده از چسب پلی اورتان نصب گردید. چسب پلی اورتان چسبی مقاوم در برابر آب و رطوبت است. سپس در پایان در بین الیاف این چمن سلیس و گرانول تزریق شد تا استقامت الیاف این چمن بالا رود. گروه چمنزار به این مدرسه اعلام کرد که طول عمر مفید این چمن دو سال خواهد بود و پس از دو سال دیگر قابل استفاده نخواهد بود.

هزینه نصب چمن مصنوعی دست دوم در حیاط مدرسه در مهرآباد جنوبی

هزینه نصب چمن مصنوعی دست دوم در این مدرسه ۲۵۰۰۰ هزار تومان برای هر مترمربع بود. این نکته قابل توجه است که شرکت چمنزار در نصب اینگونه چمن‌ها هیچ گونه گارانتی را ارائه نمی‌دهد.

چمن صحرا پیشنهاد گروه چمنزار برای نصب در حیاط مدرسه

اگر به دنبال چمن مصنوعی با دوام برای نصب در حیاط مدرسه هستید، گروه چمنزار استفاده از چمن مصنوعی مدل صحرا را پیشنهاد می‌دهد. قیمت این چمن بسیار مناسب است. ارتفاع الیاف در چمن مصنوعی صحرا به ۲۵ میلی‌متر می‌رسد و همین امر این چمن را در رده چمنهای مصنوعی با الیاف متوسط قرار می‌دهد. جنس نخ الیاف این چمن فیبلریت است و همین امر سبب شده است مقاومت و انعطاف پذیری الیاف این چمن بالا رود و برای استفاده در فضاهای پرتردد و زمینهای ورزشی مناسب باشد. طول عمر این محصول بسیار بالاست و حدود ۷ تا ۸ سال عمر می‌کند.

این چمن جز محصولات non-infill است. چمنهای non-infill به محصولاتی گفته می‌شود که نیازی به مواد پرکننده (فیلرها) مانند سیلیس برای پرکردن فضاهای خالی ندارند. البته ذکر این نکته حایز اهمیت است که اگر این چمن در فضاهایی مانند حیاط مدرسه مورد استفاده قرار گیرد، بهتر است از مواد پرکننده در میان الیاف آن استفاده شود تا مقاومت چمن بالاتر رود.

قیمت چمن مصنوعی برای نصب در حیاط مدرسه

برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی برای نصب در حیاط مدرسه می توانید به سایت فروشگاه چمنزار وارد شوید.

نصب و اجرای انواع چمن مصنوعی را از چمنزار بخواهید!

گروه چمنزار با سالیان زیاد تجربه در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی در خدمت شماست تا مشاوره‌های لازم را برای خرید و نصب انواع چمن مصنوعی در حیاط مدرسه را در اختیار شما قرار دهد. برای کسب اطلاعات تخصصی بیشتر در مورد انواع چمن مصنوعی می‌توانید به سایت فروشگاه چمنزار وارد شوید. همچنین اگر می‌خواهید چمن مصنوعی دست دوم را در حیاط مدرسه و یا هر مکان دیگری نصب کنید، می‌توانید با گروه چمنزار در ارتباط باشد. این گروه، پس بررسی چمن مصنوعی دست دوم به شما اعلام می‌کند که این چمن قابل نصب است و یا خیر و طول عمر مفید آن چقدر خواهد بود. همچنین این چمن تمامی اطلاعات مرتبط با انواع چمن مصنوعی را به طور رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد.