نصب و اجرای چمن مصنوعی مجتمع آموزشی غیر دولتی علوم پزشکی شیراز  

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل آرژانتینی (زبرا)

ویژگی های مثبت مدل زبرا برای این کاربری:

۱- ظاهر بسیار زیبا

۲- تراکم الیاف مناسب

پروژه چمن مصنوعی مجتمع آموزشی غیر دولتی علوم پزشکی شیراز


محل پروژه: مجتمع آموزشی غیر دولتی علوم پزشکی شیراز

صاحب پروژه: آقای دهقان پور

متراژ پروژه: ۱۸۰۰ متر مربع

کارفرمای پروژه: آقای دهقان پور

نصب و اجرای چمن مصنوعی مجتمع آموزشی غیر دولتی علوم پزشکی شیراز  

پروژه چمن مصنوعی مجتمع آموزشی غیر دولتی علوم پزشکی شیراز  پروژه ای در متراژ ۱۸۰۰ متر بود. در این پروژه از چمن مصنوعی سپیدار استفاده شد. این چمن ظاهری مشابه به چمن طبیعی دارد و الیاف آن مقاوم هستند. با توجه به این موضوع که این چمن قرار بود در یک مجتمع آموزشی به کار برده شود، انتخاب چمن مناسب اهمیت بسیار زیادی داشت. شرکت چمنزار چمن های مختلفی را به صاحب این پروژه پیشنهاد داد و در پایان چمن مصنوعی سپیدار انتخاب شد.

ویژگی های چمن مصنوعی سپیدار

با توجه به این موضوع که چمن مصنوعی سپیدار تراکم بسیار بالایی دارد اغلب برای پروژه های مدرسه مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل شرکت چمنزار عمیقا به استفاده از این چمن در پروژه چمن مصنوعی مجتمع آموزشی غیر دولتی علوم پزشکی شیراز   تاکید ورزید. از دیگر ویژگی های این چمن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • چمن مصنوعی سپیدار دوام بالایی دارد.
  • چمن مصنوعی سپیدار ضربه پذیری بالایی دارد.
  • چمن مصنوعی سپیدار قیمن مناسبی دارد.

همانطور که متوجه شده اید این ویژگی ها سبب شده اند استفاده از چمن مصنوعی سپیدار مورد توجه باشد.

چرا چمن مصنوعی در مدارس؟!

شرکت چمنزار به صاحب پروژه چمن مصنوعی مجتمع آموزشی غیر دولتی علوم پزشکی شیراز در مورد انتخاب چمن مصنوعی برای مجتمع آموزشی اش تبریک گفت! امروزه، تمامی مدارس لوکس دنیا از چمن مصنوعی در مدارس خود استفاده می کنند. این کار فواید زیادی را به دنبال دارد که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • چمن مصنوعی استرس دانش آموزان را کاهش می دهد.
  • چمن مصنوعی تمرکز دانش آموزان بالا می بد.
  • چمن مصنوعی به رشد شناختی دانش آموزان کمک می کند.
  • چمن مصنوعی روحیه دانش آموزان را بهبود می بخشد.

به همین دلیل شرکت چمنزار به تمامی مدیران مدرسه پیشنهاد می دهد از چمن مصنوعی برای پروژه هایشان استفاده کنند.

روش شستشو چمن مصنوعی مجتمع آموزشی غیر دولتی علوم پزشکی شیراز  

یکی از دغدغه های اصلی آقای دهقان پور، صاحب پروژه چمن مصنوعی مجتمع آموزشی غیر دولتی علوم پزشکی شیراز، در مورد نحوه شستشو چمن مصنوعی بود. بهتر است بدانید که شستشو این چمن بسیار ساده است. شما می توانید با آبشوری ساده این چمن را تمیز کنید. همچنین، می توانید از دستگاه واتر جت برای تمیز آن استفاده نمایید.

دستگاه واتر جت کاربردهای دیگری نیز دارد و می توان با آن وسایل دیگری را تمیز کرد. همچنین، چمن مصنوعی باید ماهی یکبار فرچه بخورد. با اینکار می توان جارو تی را بر خلاف الیاف چمن کشید، از طرفی دیگر با توچه به این موضوع که متراژ مدرسه زیاد است باید از دستگاه فرچه زنی استفاده شود.

طول عمر چمن مصنوعی مجتمع آموزشی غیر دولتی علوم پزشکی شیراز  

طول عمر چمن مصنوعی در این پروژه بین ۴ تا ۶ است. اگر پروتکل های نگهداری از چمن مصنوعی رعایت شود طول عمر چمن افزایش پیدا می کند.

آیا شرکت چمنزار به این پروژه گارانتی داد؟

بهتر است بدانید که شرکت چمنزار به تمامی پروژه هایش گارانتی می دهد. زیرا از کیفیت چمن هایش اطمینان دارد و آنها را مطابق با استانداردهای روز دنیا نصب می کند. شرکت چمنزار به پروژه چمن مصنوعی مجتمع آموزشی غیر دولتی علوم پزشکی شیراز   ۳۶ ماه گارانتی داد.

رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی مجتمع آموزشی غیر دولتی علوم پزشکی شیراز

یکی از افتخارات شرکت چمنزار این است که توانست رضایت صاحب این پروژه، آقای دهقان نیا، را بدست بیاورد. رضایت مشتریان مهمترین مسئله ای است که شرکت چمنزار به آن پایبند است.