اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل سپیدار

ویژگی های مثبت مدل سپیدار برای این کاربری:

۱-‏ مقاومت در برابر کوبش‏ وسایش

۲-ثبات رنگ ‏

مدرسه آیت الله بهجت


ارتفاع چمن: ۲۰ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

اجرای پروژه چمن فوتبالی مدرسه آیت الله بهجت

مدرسه آیت اله بهجت از اولین مدارس شهر جاسک استان هرمزگان است که از زمین چمن مصنوعی با ساختار فوتبال سبک یا به اصطلاح دیگر چمن فوتبالی مدرسه ای بهره مند شده است. چمن های فوتبالی مدرسه ای ارتفاع ارتفاع الیاف کوتاه تر ( ۲ تا ۵/۲ سانتی متر) و تراکم دو برابر در مقایسه با چمن های فوتبالی حرفه ای دارند که در هنگام اجرا نیز از متریال های پرکننده مانند سیلیس استفاده می شود و همین امر قدرت این چمن ها را در برابر کوبش و سایش بالا می برد. صاحب پروژه چمن فوتبالی مدرسه آیت الله بهجت دقت فراوانی در انتخاب چمن مصنوعی داشت تا از بهترین مدل چمن در مدرسه استفاده کند. شرکت چمنزار به تمامی مدیران مدرسه توصیه می کند که در زمان انتخاب چمن مصنوعی به ویژگی های آن توجه داشته باشند.

بنر ورزشی

کدام چمن برای استفاده در پروژه چمن فوتبالی مدرسه آیت الله بهجت انتخاب شد؟

بهتر است بدانید که صاحب این پروژه پس از جلسات متعددی که با شرکت چمنزار داشت در پایان چمن مصنوعی مدل سپیدار را انتخاب کرد. شرکت چمنزار همواره چمن های متعددی را به مشتریان معرفی می کند تا قدرت انتخاب بالایی داشته باشند. ویژگی های چمن مصنوعی سپیدار به حدی قابل توجه است که اغلب مورد توجه مشتریان قرار می گیرد. ویژگی های چمن مصنوعی سپیدار به شرح زیر هستند:

  • تراکم چمن مصنوعی سپیدار بسیار بالاست.
  • چمن مصنوعی سپیدار در برابر فشار و کوبش مقاوم است.
  • چمن مصنوعی سپیدار طول عمر بالایی دارد.
  • چمن مصنوعی سپیدار قیمت مناسبی دارد.

آیا چمن فوتبالی مدرسه آیت الله بهجت شامل گارانتی می شود؟

شرکت چمنزار شرکت معتبری است که همواره به کسب رضایت مشتریانش اهمیت می دهد. ارائه گارانتی از جمله کارهایی است که این شرکت توجه ویژه ای به آن دارد. شرکت چمنزار ۳۶ ماه گارانتی را به این چمن اختصاص داد. این گارانتی شامل تمامی امور از جمله پارگی، کوبیدگی و جدا شدن درزها می شود. اما خبر خوب این است که کیفیت چمن مصنوعی سپیدار به حدی بالاست که هرگز نیاز به استفاده از گارانتی نیست. در نتیجه شما می توانید با خیال آسوده چمن مصنوعی مورد نیاز خود را سفارش دهید و محیط اطراف خود را متحول سازید.

بهترین روش شستشو چمن فوتبالی مدرسه آیت الله بهجت

شستشو چمن مصنوعی ساده ترین کاری است که شما می توانید در طول زندگی خود انجام دهید. برای شستشو چمن مصنوعی نیازی به شوینده ندارید و مسئول مربوطه می تواند با آبشویی سطح چمن مصنوعی را تمیز کند. با توجه به این موضوع که شهر جاسک در استان هرمزگان با مشکل کم آبی رو به رو است، شرکت چمنزار استفاده از دستگاه واتر جت را پیشنهاد داد. این دستگاه آب را با هوا ترکیب می کند و به صورت پودری بر روی سطح چمن مصنوعی می ریزد. در نتیجه، آلودگی از سطح چمن مصنوعی پاک می شود و به طرز قابل توجه ای در مصرف آب صرفه جویی می شود.

رضایت صاحبان پروژه چمن فوتبالی مدرسه آیت الله بهجت

همانطور که ممکن است تا به حال متوجه شده باشد صاحبان پروژه چمن فوتبالی مدرسه آیت الله بهجت مدیریت این مدرسه بود که رضایت بسیار زیادی از نحوه نصب و اجرای چمن مصنوعی داشتند. شرکت چمنزار در پایان تمامی مشاوره های لازم را به مدیریت مدرسه اعلام کرد تا بتوانند به بهترین شکل از این چمن استفاده نمایند.

اجرای پروژه چمن فوتبالی مدرسه آیت الله بهجت مدرسه آیت اله بهجت از اولین مدارس شهر جاسک استان هرمزگان است که از زمین چمن مصنوعی با ساختار فوتبال سبک یا به اصطلاح دیگر چمن فوتبالی مدرسه ای بهره مند شده است. چمن های فوتبالی مدرسه ای ارتفاع ارتفاع الیاف کوتاه تر ( ۲ تا ۵/۲