اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل فیروزه

ویژگی های مثبت مدل فیروزه برای این کاربری:

۱- ‏استفاده از الیاف تیولون هلند

۲-مقاومت مناسب در برابر تردد بالا (نه عالی)


ویژگی های منفی مدل فیروزه برای این کاربری:

۱- ضربه گیری پایین

۲-دیتکس (وزن نخ) پایین

پروژه مدرسه سلام ‏


ارتفاع چمن: ۱۱ میلی متر

الیاف چمن: نازک ساده

مجموعه مدارس سلام یکی از مؤسسات خوش نام کشور محسوب می شود که در راستای افزایش ‏سطح نشاط و آمادگی هرچه بهتر دانش آموزان برای یادگیری اقدام به اجرای چمن مصنوعی در فضای ‏حیاط یکی از شعبات خود در خیابان اختیاریه نمود.‏یکی از نکات جالب در این فضای آموزشی، استفاده از آفتاب گیر در بخش های اصلی حیاط است که ‏نشان دهنده اهمیت مقولۀ ایمنی در فضای تفریح مدرسه سلام است. با دیدن تصاویر این پروژه متوجه ‏تأثیرات فراوان چمن مصنوعی در ایجاد شور و نشاط در میان دانش آموزان خواهیم شد که همین ‏موضوع یعنی یک تیر و چند نشان ‏. همانطور که از تصاویر مشاهده می کنید در این پروژه از چمن مصنوعی مدل فیروزه استفاده شده است.

ویژگی های چمن مصنوعی مدل فیروزه در پروژه مدرسه سلام

چمن مصنوعی مدل فیروزه ، دارای تراکم بالا بوده و ار الیافی بسیار مرغوب در ساخت آن استفاده شده است . این ویژگی ها باعث شده است که از این مدل از چمن های مصنوعی در فضا ها و مکان ها با تردد بالا استفاده شود. ارتفاع الیاف این چمن حدود ۱۱ میلی متر است که این خاصیت باعث ایجاد قابلیت ضربه پذیری و طول عمر این چمن در بین سایر چمن ها می شود. از آنجا که حیاط مدرسه جای تردد و بازی بچه ها است. درنتیجه پیشنهاد کارشناسان شرکت چمنزار برای مدیران این مجموعه استفاده از چمن مصنوعی مدل فیروزه می باشد.

از ویژگی های اساسی این چمن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • الیاف کوتاه
  • تراکم بالا
  • شستشوی آسان
  • مقاوم در برابر کوبش
  • رنگ سبز و روشن

چمن مصنوعی موکتی فیروزه

موکت چمنی در میان موکت ها ، یک محصول خاص و ویژه می باشد. چمن مصنوعی مدل فیروزه در گروه موکت چمنی قرار دارد. با توجه به رنگ دلنشینو لطافتی که دارد بعد از نصب در فضای مورد نظر همانند چمن طبیعی جلو می کند. زیبایی ، بافت ، دائم و استحکام در برابر ترددهای بالا و شستشوی آسان از ویژگی های مهم این موکت چمنی به حساب می آید.

نحوه نگهداری و شستشوی چمن مصنوعی مدل فیروزه

نحوه نگهداری و شستشوی همه مدل چمن مصنوعی بسیار راحت می باشد. در خصوص این مدل از چمن هم بسیار راحت و ساده است. با استفاده از جارو پلاستکی می توانید به راحتی سطح این چمن مصنوعی را جارو کرد. هم چنین با آب به راحتی می توانید عمق این چمن ها را شست وشو دهید.

محیط های مورد استفاده از چمن مصنوعی مدل فیروزه

همانند پروژه مدرسه سلام، از چمن مصنوعی مدل فیروزه علاوه بر حیاط در فضا های زیادی استفاده می شود. با توجه به ویژگی های که این مدل از چمن مصنوعی دارد، در بسیار از فضا می توان از آن استفاده کرد. این این موارد می توان به موارد زیر اشاره کرد.

مهد کودک: با توجه به اینکه تراکم مدل فیروزه بالا است، دارای مقاومت بالا در برابر لگد کوب شدن و ضربه است. هم چنین به خاطر نوع الیافی که دارد رنگ سبز دلنشینی دارد.

تراس، روف گاردن: با توجه به اینکه تراس و روف گاردن مکان های برای استراحت افراد هستند، در نتیجه ایجاد فضای دلنشین در مکان ها بسیار حائز اهمیت است. وجود رنگ سبز بسیار دلنشین

ویترین فروشگاه ها، رستوران ها، فست فود ها: با توجه به ظاهری لوکس و سبزی دلنشین استفاده از این چمن برای تزیین و زیبا سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

اجرای چمن مصنوعی مدل فیروزه مدرسه سلام

با توجه به تمام گفته های بالا و ویژگی های که در مور این چمن بیان شد، ایده پیاده سازی چمن در محیط مدرسه بسیار نو و خاص می باشد. تیم چمنزار در تلاش است با ارائه مشاوره های تخصصی و پشتیبانی بعد از خرید، اطمینان کامل را به مشتریان خود بدهند.

مجموعه مدارس سلام یکی از مؤسسات خوش نام کشور محسوب می شود که در راستای افزایش ‏سطح نشاط و آمادگی هرچه بهتر دانش آموزان برای یادگیری اقدام به اجرای چمن مصنوعی در فضای ‏حیاط یکی از شعبات خود در خیابان اختیاریه نمود.‏یکی از نکات جالب در این فضای آموزشی، استفاده از آفتاب گیر در بخش