چمن مصنوعی مدرسه پیوند

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل مگنولیا

ویژگی های مثبت مدل مگنولیا برای این کاربری:

۱-مقاومت بالا در برابر کوبش

۲-ضربه گیری بالا

پروژه چمن مصنوعی مدرسه پیوند


ارتفاع چمن: ۱۰ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه پیوند

در پروژه چمن مصنوعی مدرسه پیوند از چمن مصنوعی مگنولیا استفاده گردید. در این پروژه، صاحب پروژه نگرانی های زیادی در مورد حفظ سلامت دانش آموزان داشت و از طرفی دیگر می خواست فضایی مناسب برای ورزش به وجود بیاورد. شرکت چمنزار با در نظر گرفتن دغدغه های مدیر مدرسه، این پروژه را به خوبی پیش برد و در پایان فضایی خلق کرد که دانش آموزان احساس راحتی بکنند و بتوانند در فضایی زیبا به بازی و ورزش بپردازند.

چرا چمن مصنوعی مدرسه؟

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که فواید چمن مصنوعی مدرسه چیست! همانطور که می دانید الیاف چمن مصنوعی انعطاف پذیری بالایی دارند و وقتی دانش آموزان بر روی آن می دوند انرژی کوبشی از پاهایشان به زمین منتقل می شود. این امر نقش بسیار مهمی در جلوگیری از آسیب به پای دانش آموزان دارد. از طرف دیگر، اگر دانش آموزان بر روی این چمن زمین بخورند الیاف نرم و لطیف هستند و پوستشان خراش پیدا نمی کند.

رنگ سبز و بهبود رشد شناختی

یکی دیگر از مواردی که سبب شد صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه پیوند ترغیب شود که هر چه زودتر برای خرید چمن مصنوعی اقدام کند، بهبود رشد شناختی در دانش آموزان بود. مطالعات نشان داده اند رنگ سبز چمن مصنوعی فشار خون را کاهش می دهد و این امر نقش بسیار مهمی در بهبود عملکرد مغزی و قلبی دارد. این رنگ سطوح استرس را به میزان زیادی پایین می آورد و به دانش آموزان کمک می کند مطالب درسی را بهتر یاد بگیرند.

روش نصب چمن مصنوعی در پروژه چمن مصنوعی مدرسه پیوند

یکی از سوالاتی که همواره تمامی افراد در زمینه نصب چمن مصنوعی می پرسند در مورد چگونگی نصب چمن است. در پروسه نصب پروژه چمن مصنوعی مدرسه پیوند از لایه ژئوتکس استفاده گردید. این لایه اجازه نمی دهد چمن مصنوعی با زمین تماس مستقیم پیدا کند و در نتیجه، آلودگی های زمین به سطح چمن انتقال پیدا نمی کنند. از طرف دیگر، لایه ژئوتکس انعطاف پذیری چمن مصنوعی را بالا می برد و این امر نقش بسیار مهمی در حفظ ایمنی دانش آموزان دارد. برای اتصال لایه ژئوتکس به چمن مصنوعی از لایه اتصال استفاده می شود.

روش شستشو در پروژه چمن مصنوعی مدرسه پیوند

صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه پیوند در مورد روش شستشو چمن مصنوعی دغدغه های بسیار زیادی داشت. شرکت چمنزار در این رابطه به صاحب پروژه مدرسه پیوند مشاوره داد. چمن مصنوعی با استفاده از آب و بدون نیاز به مواد شوینده تمیز می شود. همچنین، برای صرفه جویی در آب می توان از دستگاه واتر جت برای تمیز کردن چمن مصنوعی استفاده کرد.

شرکت چمنزار به صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه پیوند پیشنهاد داد برای افزایش طول عمر چمن مصنوعی از دستگاه فرچه زنی استفاده کند و حداقل ماهی یکبار سطح چمن را فرچه بزند. اگر می خواهید برای خرید دستگاه فرچه زنی اقدام کنید می توانید به فروشگاه چمنزار مراجعه نماید.

طول عمر چمن مصنوعی

شرکت چمنزار در جلسات مشاوره اش به صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه پیوند اطلاعاتی را در مورد طول عمر چمن مصنوعی در اختیار صاحب این پروژه قرار داد. به طور کلی، طول عمر استفاده از چمن مصنوعی ۴ تا ۶ سال است. هر چقدر که پروتکل های نگهداری از چمن مصنوعی بیشتر رعایت گردد و سالی یکبار چمن مصنوعی بازبینی شود، طول عمر آن بیشتر می شود.

آیا پروژه چمن مصنوعی مدرسه پیوند گارانتی دریافت کرد؟

شرکت چمنزار به این پروژه گارانتی ۲۴ ماهه ارائه داد. افزایش رضایت مشتریان یکی از مواردی است که شرکت چمنزار اهمیت زیادی به آن می دهد.

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه پیوند در پروژه چمن مصنوعی مدرسه پیوند از چمن مصنوعی مگنولیا استفاده گردید. در این پروژه، صاحب پروژه نگرانی های زیادی در مورد حفظ سلامت دانش آموزان داشت و از طرفی دیگر می خواست فضایی مناسب برای ورزش به وجود بیاورد. شرکت چمنزار با در نظر گرفتن دغدغه […]