چمن مصنوعی مدرسه پسرانه پالایشگاه آبادان

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی فیبریلیت


ویژگی­ های مثبت فیبریلیت برای این کاربری:

۱-‏‏ دوام و ماندگاری مناسب

۲- تراکم مناسب

۳- الیاف ساخته‌شده توسط کمپانی معتبر تیولون هلند

۴- لایه‌ی زیره قوی و مقاوم

اجرای پروژه چمن مدرسه پسرانه پالایشگاه آبادان

پالایشگاه نفت آبادان در زیر مجموعه خود ۶ مدرسه دارد. در سال ۱۳۹۷، شرکت چمنزار این ماموریت را پیدا کرد تا برای دانش آموزان این مدارس زمین های ورزشی از جنس چمن مصنوعی ایجاد کند. اولین پروژه چمن مصنوعی مدرسه پسرانه پالایشگاه آبادان در مقابل اداره روابط عمومی این شهر بود. همانطور که می دانید آب و هوای شهر آبادان بسیار گرم است و ممکن است در فصل زمستان بارش های سیل آسا ببارد. به همین دلیل چمنی باید انتخاب شود تا در تابستان بیش از حد داغ نشود و یا آسیب ببیند.

برای پروژه چمن مصنوعی مدرسه پسرانه پالایشگاه آبادان از چمن مصنوعی فیبریلیت استفاده شد. این چمن مقاومت زیادی در برابر گرما دارد و در تابش خورشید آسیب نمی بیند. این چمن مقاومت گرمایشی و سرمایشی بسیار بالایی دارد و بهترین گزینه برای مناطق گرمسیر است.

اجرای پروژه چمن مدرسه پسرانه پالایشگاه آبادان پالایشگاه نفت آبادان در زیر مجموعه خود ۶ مدرسه دارد. در سال ۱۳۹۷، شرکت چمنزار این ماموریت را پیدا کرد تا برای دانش آموزان این مدارس زمین های ورزشی از جنس چمن مصنوعی ایجاد کند. اولین پروژه چمن مصنوعی مدرسه پسرانه پالایشگاه آبادان در مقابل اداره روابط عمومی