چمن مصنوعی مدرسه کارآموز سعادت آباد

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل دایمند

ویژگی های مثبت مدل دایمند برای این کاربری:

۱-استحکام

۲-زیبایی

۳-نور خورشید را بازتاب میدهد

۴-کمترین میزان پرتوی فرابنفش را جذب میکند

۵-دمای ۵۰ درجه سانتیگراد نیز نمیتواند باعث سُستی و تغییر شکل در الیاف شود.

چمن مصنوعی مدل دایمند


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

کارفرمای پروژه: مدرسه کارآموز

محل اجرای پروژه: سعادت آباد

اجرای از بهترین انواع چمن مصنوعی ویژه مدارس در حیاط مدرسه کارآموز

همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید، اجرای چمن مصنوعی در حیاط مدرسه سبب شده است جانی مضاعف به محیط پرشور مدرسه بخشیده شود. چمنی که در این پروژه به کار برده شده است نه چمن مصنوعی فوتبالی است و نه چمن مصنوعی تزیینی. این چمن (چمن مصنوعی دایمند) چمنی ویژه برای زمین های بازی کودکان و حیاط مدارس است و ویژگی های مهمی از جمله انعطاف پذیری، ضربه گیری و مقاومت بالا در برابر کوبش را داراست. برگ‌های این چمن به شدت مقاوم هستند و نظافت آنها بسیار راحت است.

این چمن مقاومت بالایی در برابر گرما، سرما و تابش نور خورشید دارد. یکی از ویژگی های این چمن این است که دانش آموزان می توانند ساعت ها بر روی این چمن راه بروند و بازی کنند، بدون اینکه به ساختار چمن آسیبی وارد شود. خط کشی های این چمن به وسیله رنگ پلی اورتان انجام شد. این رنگ مقاومت بالایی در برابر کوبش، سرما و گرما دارد.

 

استفاده از چمن مصنوعی ایده ای هوشمندانه برای پوشش زمین بازی مدرسه!

مدیران سختگیر مدارس که تلاش می کنند تمامی وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند قطعا می دانند که استفاده از چمن مصنوعی برای پوشش سطح زمین یکی از هوشمندانه ترین کارهایی است که مدیران مدارس می توانند برای افزایش کارآیی دانش آموزان انجام دهند.

در این پروژه، مدیران این مدرسه حساسیت بسیار زیادی در انتخاب مدل چمن مصنوعی و نحوه نصب و اجرای آن داشتند و در پایان شرکت چمنزار موفق شد این پروژه را با موفقیت و با رضایت بالای مدیران مدرسه کارآموز به پایان برساند.

چمن مصنوعی مدرسه کارآموز سعادت آباد

ویژگی های چمن مصنوعی دایمند

این چمن دارای ویژگی های خاصی  است که سبب شد در پایان برای اجرا در این پروژه انتخاب شود. ویژگی های کلی این چمن به شرح زیرند:

  • مقاومت بالا در برابر کوبش
  • انعطاف پذیری بالا
  • عدم نیاز به استفاده از مواد پرکننده مانند سیلیس
  • طول عمر بالا
  • چمن دوبافت
  • طیف رنگی تیره و روشن

در مورد ویژگی های این چمن صحبت های زیادی می توان کرد. اما یکی از ویژگی هایی که سبب شده است این چمن مورد توجه قرار گیرد این موضوع است که چمن مصنوعی دایمند ساخت تنکاته هلند است به همین دلیل کیفیت بسیار بالایی دارند و در اروپا نیز برای پوشش حیاط مدارس به کار برده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این چمن می توانید به فروشگاه چمنزار وارد شوید.

 

شستشوی چمن مصنوعی مدرسه کارآموز سعادت آباد

شرکت چمنزار برای شستشوی این چمن استفاده از دستگاه واتر جت را به مسئولین مدارس پیشنهاد داد. این دستگاه آب و هوا را با یکدیگر ترکیب می کند و سپس آب را به صورت پودری بر روی سطح چمن مصنوعی می ریزد و آلودگی ها را از روی سطح چمن مصنوعی می زداید. اگر برای شستشوی چمن مصنوعی از این دستگاه استفاده شود، نیازی به مواد شوینده نیست. استفاده از این دستگاه در مصرف آب صرفه جویی می کند.

 

قیمت چمن مصنوعی چمن مصنوعی دایمند

برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی دایمند و دیگر مدل های چمن مصنوعی به «فروشگاه چمن مصنوعی» وارد شوید.

 

گارانتی چمن مصنوعی مدرسه کارآموز سعادت آباد

شرکت چمنزار برای چمن مصنوعی دایمند، ۴۸ ماه گارانتی ارائه داد. البته ذکر این نکته حائز اهمیت است الیاف این محصول بسیار باکیفیت هستند و هیچ­گاه زودتر از موعد گارانتی خود نیاز به ترمیم و یا تعویض پیدا نمی‌کنند. با این وجود این گارانتی شامل تمامی مشکلات از جمله پوسیدگی، تغییر رنگ الیاف، جدا شدن بافت، و باز شدن درزها می‌شود. همچنین، شرکت چمنزار به مسئولین این زمین خاطر نشان کرد که این چمن تا ده سال بدون آسیب جدی قابلیت استفاده دارد.

 

نصب و اجرای انواع چمن مصنوعی را از چمنزار بخواهید!

گروه چمنزار با سالیان زیاد تجربه در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی در خدمت شماست تا مشاوره‌های لازم را برای خرید و نصب انواع چمن مصنوعی در اختیار شما قرار دهد. برای کسب اطلاعات تخصصی بیشتر در مورد انواع چمن مصنوعی می‌توانید به سایت فروشگاه چمنزار وارد شوید. این گروه، پس از فروش و نصب چمن مصنوعی، آموزش‌های لازم را در مورد نگهداری و تمیز کردن چمن مصنوعی مانند به طور رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهد.

اجرای از بهترین انواع چمن مصنوعی ویژه مدارس در حیاط مدرسه کارآموز همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید، اجرای چمن مصنوعی در حیاط مدرسه سبب شده است جانی مضاعف به محیط پرشور مدرسه بخشیده شود. چمنی که در این پروژه به کار برده شده است نه چمن مصنوعی فوتبالی است و نه چمن […]