چمن مصنوعی در حیاط مدرسه فردوسی

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل مونوفیلامنت فوتبال P5O

ویژگی‌های مثبت مدل مونوفیلامنت برای این کاربری:

۱- الیاف ساخت کمپانی تیولون هلند

۲- تراکم مناسب

۳- تولید شده بر اساس متراژ پروژه که این ویژگی موجب شده، مقدار پرتی چمن مصنوعی به صفر برسد.


محل پروژه: منطقه ۱۷ تهران

اجرای پروژه چمن مصنوعی در حیاط مدرسه فردوسی

هر قطعه از چمن مصنوعی فوتبال که در جنوب شهر تهران اجرا می شود، ما را خرسند می کند! زیرا استعدادهای زیادی در جنوب شهر تهران زندگی می کنند و فقط کافیست امکانات لازم به آنها برسد تا بتوانند بدرخشند و به امیدهای آینده این کشور تبدیل شوند. تصاویری که ملاحظه می کنید مرتبط با اجرای چمن مصنوعی در حیاط مدرسه فردوسی، واقع در خیابان زمزم تهران است.

این پروژه در پاییز سال ۹۷ به اجرا درآمد و توانست محیطی ایده آل را برای دانش آموزان به وجود بیاورد. جالب است بدانید در زمان اجرای پروژه چمن مصنوعی در حیاط مدرسه فردوسی بر سر این مسئله که این زمین فوتبال در کدام قسمت حیاط اجرا شود، بحث های زیادی وجود داشت تا اینکه مدرسه تصمیم گرفت این زمین در کنج جنوبی حیاط به اجرا در بیاید.

روش اجرای چمن مصنوعی در حیاط مدرسه فردوسی

در پروژه چمن مصنوعی در حیاط مدرسه فردوسی، کف حیاط مدرسه فردوسی مانند بسیاری از مدارس از جنس آسفالت بود. آسفالت به کار رفته در این حیاط شیب بندی مناسبی نداشت و ابتدا باید گروه اجرایی چمنزار شیب بندی را به درستی انجام می داد. در این شرایط، دور تا دور زمین فوبتال با جدول ۱۵ سانتی متری قالب بندی شد تا سیستم زیر سازی چمن مصنوعی بر بستر شنی به اجرا در بیاید.

مزیت اجرای پروژه چمن مصنوعی در حیاط مدرسه فردوسی در بستر شنی

این کار مزایای زیادی را به همراه دارد که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • هزینه اینکار بسیار پایین است و با سرعت بالا انجام می شود.
  • این سیستم شیب مناسبی را برای خروج آب باران درست می کند.
  • این سیستم زیرسازی انعطاف پذیری را برای زمین بازی دانش آموزان فراهم می کند و نقش مهمی در رعایت استانداردهای بین المللی دارد. این روش مورد تایید فیفاست.
  • این زیرسازی باعث می شود تا چمن مصنوعی به خوبی در حیاط مدرسه اجرا شود.

همانطور که متوجه شده اید مزایای این روش سبب شد تا شرکت چمنزار زیرسازی در بستر شنی را برای اجرای پروژه چمن مصنوعی در حیاط مدرسه فردوسی در نظر بگیرد تا بتواند فضای مناسبی را برای دانش آموزان خلق کند.

روش شسشتو چمن مصنوعی در حیاط مدرسه فردوسی

یکی از سوالات اصلی مدیر این مدرسه در مورد روش شستشو چمن مصنوعی بود. بهترین روش برای شستشوی این چمن استفاده از دستگاه واتر جت است. دستگاه واتر جت می تواند آب و هوا را با یکدیگر ترکیب کند و به صورت پودری بر روی سطح چمن مصنوعی بریزد. در این روش آب به عمق برگ های چمن مصنوعی نفوذ می کند و آلودگی و کثیفی را از آن خارج می سازد.

در این روش استفاده از مواد شوینده نیست. همچنین، باید بدانید با توجه به این موضوع که جنس الیاف چمن مصنوعی از مواد آنتی باکتریال است، خطر رشد باکتری ها و آلودگی ها در آن وجود ندارد. در نتیجه، شما با خیال آسوده می توانید چمن مصنوعی مورد نیاز خود را شستشو دهید.

رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی در حیاط مدرسه فردوسی

باید بدانید که صاحب پروژه چمن مصنوعی در حیاط مدرسه فردوسی رضایت کاملی از اجرای این پروژه داشت و این موضوع برای شرکت چمنزار اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا این چمن برای دانش آموزانی به اجرا در آمد که قرار است به زودی آینده سازان این کشور باشند. همچنین، باید بدانید که امروزه، چمن های بسیار زیادی وجود دارند که برای اجرا در زمین فوتبال و حیاط مدرسه بسیار مناسب هستند. برای آشنایی با این چمن ها می توانید به فروشگاه چمنزار سر بزنید.

اجرای پروژه چمن مصنوعی در حیاط مدرسه فردوسی هر قطعه از چمن مصنوعی فوتبال که در جنوب شهر تهران اجرا می شود، ما را خرسند می کند! زیرا استعدادهای زیادی در جنوب شهر تهران زندگی می کنند و فقط کافیست امکانات لازم به آنها برسد تا بتوانند بدرخشند و به امیدهای آینده این کشور تبدیل