چمن مصنوعی و کاربری های خاص

چمن مصنوعی و کاربری های خاص

چمن مصنوعی و کاربری های خاص

در این مطلب سعی شده چمن مصنوعی و کاربری های خاص و عجیب آن را خدمت مخاطبان چمنزار معرفی می کنیم تا ذهن مخاطبان را با کاربری های کوچک و متفاوت چمن مصنوعی آشنا شود. در این تصاویر خواهیم دید که این محصول چگونه توانسته تغییرات شگرفی را ایجاد کند و در فضاهایی حتی کمتر از یک متر تاثیر زیبای خود را بگذارد فارغ از مناسب بودن یا نامناسب بودن چمن مصنوعی در این کاربری‌ها با ما همراه باشید.

۱- چمن مصنوعی و وانت بار؟

چند وقت پیش یکی از پرسنل گروه چمنزار در ترافیک اتوبان با این صحنه‌ی جالب روبرو شد مالک یک وانت سرمه‌ای رنگ اقدام به ایجاد یک زمین فوتبال در فضای بار وانت خود کرده است. همان طور که در تصاویر مشاهده می فرمایید علاوه بر استفاده از چمن مصنوعی مالک، دروازه و خط کشی فوتبالی رو هم ایجاد کرده است. این تصویر یعنی ذوق یعنی نوآوری،در ضمن چمن مورد استفاده چمن مصنوعی مدل فیروزه می‌باشد.

۲-  چمن مصنوعی جایگزین کفپوش پرتردد

چمن مصنوعی و کاربری های خاص
در ابتدای توضیح این تصویر باید اعلام کنیم که چمن مصنوعی به هیچ وجه گزینه ی مناسبی برای کاربرد آسانسور نیست و کفپوش پرتردد بهترین انتخاب خواهد بود. حال به تصویر نگاه می کنیم و کاملا شوکه می‌شویم چون چمن مصنوعی در فضایی غیر تخصصی کار شده البته فراموش نکنیم که هنر نزد ایرانیان است و بس!!!

۳- داستان چمن مصنوعی و اون دنیا

چمن مصنوعی و کاربری های خاص

یکی دیگر از موارد چمن مصنوعی و کاربری های خاص آن روی سنگ قبر است!!!
طی چند سال فعالیت گروه چمنزار تماس های زیادی دررابطه با تهیه ی چمن مصنوعی برای تزئین مقبره گرفته شده. شاید این کار آخرین کاری باشد که ما برای عزیزان از دست رفته مان انجام می دهیم. این کاربری نه بحث کارشناسی دارد و نه اصلا هیچ بحث مادی دیگری  این کار یه حرکت زیباست.

 همچنین می‌توانید درباره‌ی چمن مصنوعی برای آرامگاه بخوانید.

۴- پراید چمن

چمن مصنوعی و کاربری های خاص

این پراید چمن حاصل ذوق و سلیقه ی مدیریت شرکت محترم رویال گرس می‌باشد. ماهم تصویر این پراید متفاوت و منتشر می کنیم و به آقای مدیر می‌گوییم که …… به خاطر این‌همه ذوق و سلیقه

۵- گلدون ها رو جای قشنگ بذاریم

چمن مصنوعی و کاربری های خاص

وقتی کوچکترین برش‌های چمن مصنوعی هم قابل استفاده است به شرط اینکه ذوق و سلیقه‌ی ما بیشتر از ابعاد کوچک آنها باشد. همان طور که می بینیم دوستان و مخاطبان خوش ذوق ما از چمن مصنوعی در زیر گلدان استفاده کرده اند که علاوه بر استفاده از پرتی های چمن تاثیر بسزایی بر زیبایی فضای تراس خانه داشته است.
آفرین به دوستان

۶- چمن مصنوعی در فروشگاه لوازم صوتی

چمن مصنوعی و کاربری های خاص

صاحب این فروشگاه لوازم صوتی به دلیل علاقه‌ی زیاد به چمن مصنوعی! از این محصول در کوچک‌ترین بخش فروشگاه خود استفاده کرده و لوازم را روی آن قرار داده است، که همان‌طور که مشاهده می‌کنید کمک کرده به زیبایی این فروشگاه.

۶- چمن مصنوعی و اسباب بازی

چمن مصنوعی و کاربری های خاص

کودکان هم علاقه دارند تا از سبزی چمن مصنوعی در وسایل اسباب بازی خود استفاده کنند و حس شادابی از این محصول می‌گیرند یا چکمه‌های خیس خود را روی آن قرار دهند.

چمن مصنوعی و کاربری‌های خاص آن یکی از راه‌های مناسب برای زیباسازی مکان‌ها یا حتی اشیا اطرافمان می‌تواند باش

همچنین می‌توانید درباره‌ی استفاده متنوع از چمن مصنوعی بخوانید.

امتیاز دهید

محصولات شرکت چمنزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *