چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی
تلفن تماس : ۵۷۷۳۲-٠٢١

چمن مصنوعی مینی گلف

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
دسته بندی: چمن مصنوعی ورزشی
1043
چمن مصنوعی مینی گلف

چمن مصنوعی در مینی گلف

مینی گلف یک نمونه ی ماکتی از گلف هست که در زمین‌هایی با ابعاد کوچک‌تر و موانع غیرطبیعی انجام می­‌شود.
همچنین نیازی به مهارت خاصی نداشته و برای تمامی گروه‌های سنی مناسب است. همین مسئله این ورزش را به یک سرگرمی خانوادگی تبدیل می‌کند. همه اعضای خانواده می‌توانند در کنار هم در فضایی خانوادگی و یا در قالب رقابت بین خانواده‌ها به آن بپردازند. به خاطر اینکه آرامش و تمرکز خوبی به بازیکنان می‌دهد در بسیاری از خانه ها،ویلاها و فضاهای کوچک راه پیدا کرده. زمین‌های مینی گلف در ابعاد مختلفی طراحی می‌شوند. اکثر آنها با چمن مصنوعی پوشیده می‌شوند.

چمن مصنوعی در مینی گلف

چمن مصنوعی باید بسیار متراکم و با الیاف کوتاه، برش خورده و هم سطح باشد. تا باعث تغییر مسیر توپ یا کند شدن سرعت حرکت آن بعد از ضربه زدن نشود. مانند چمن مصنوعی گلف در انتخاب چمن مصنوعی مینی گلف به دلیل اینکه اغلب زمین‌ها در محیط‌های روباز قرار می‌گیرند باید در برابر اشعه‌های uv خورشید و تغییرات دمایی مقاوم باشد. چمن مصنوعی طوری انتخاب می‌شود که در برابر آفتاب تغییر رنگ ندهد و در اثر سرما پوسیده نشود.

چمنزار هم به عنوان مرجع تخصصی چمن مصنوعی همواره پیشنهادها و محصولات خود را برای مینی گلف و گلف ارائه داده است. از نمونه چمن‌های مصنوعی به چمن فیروزه، چمن مگنولیا و پوتینگ اشاره کرد، که با ارتفاع الیاف کمتر از ۱۵ میلیمتر و تراکم بالا با ارتفاع هم سطح الیاف، مناسب‌ترین گزینه‌ها برای یک زمین چمن مصنوعی خانگی یا حرفه‌ای خواهندبود.

همچنین می‌توانید درباره‌ی چمن مصنوعی پینت بال بخوانید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

WhatsApp chat