مرجع تخصصی فروش چمن مصنوعی | نصب چمن مصنوعی | گروه اجرایی چمنزار
تماس با گروه چمنزار ۸۸۵۰۱۹۹۶-۰۲۱ ۸۸۷۴۴۹۰۷-۰۲۱

مینی گلف

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
دسته بندی: چمن مصنوعی ورزشی
31
مینی-گلف

مینی گلف

مینی گلف یک نمونه ی ماکتی از گلف هست که در زمین هایی با ابعاد کوچکتر و موانع غیرطبیعی انجام می­شود. همچنین نیازی به مهارت خاصی نداشته و برای تمامی گروه های سنی مناسب است.

همین مسئله این ورزش را به یک سرگرمی خانوادگی تبدیل می­کند که همه اعضای خانواده می­توانند در کنار هم در فضایی خانوادگی و یا در قالب رقابت بین خانواده ها به آن بپردازند.

مینی گلف به خاطر اینکه آرامش و تمرکز خوبی به بازیکنان می­دهد، در بسیاری از خانه ها،ویلاها و فضاهای کوچک راه پیدا کرده.

زمین های مینی گلف در ابعاد مختلفی طراحی می­شوند و اکثر آنها با چمن مصنوعی مینی گلف پوشیده می­شوند.

چمن مصنوعی مینی گلف باید بسیار متراکم و با الیاف کوتاه،برش خورده و هم سطح باشد تا باعث تغییر مسیر توپ یا کند شدن سرعت حرکت آن بعد از ضربه زدن نشود.همچنین در انتخاب چمن مصنوعی مینی گلف به دلیل اینکه اغلب زمین های مینی گلف در محیط های روباز قرار می­گیرند باید در برابر اشعه های خورشید و تغییرات دمایی مقاوم باشد.یعنی چمن مصنوعی مینی گلف طوری انتخاب می­شود که در برابر آفتاب تغییر رنگ نداد و در اثر سرما پوسیده نمی­شود.

چمنزار هم به عنوان مرجع تخصصی چمن مصنوعی همواره پیشنهادها و محصولات خود را برای مینی گلف و گلف ارائه داده است.از نمونه چمن مصنوعی مینی گلف و گلف می­توان به چمن فیروزه،مگنولیا و پوتینگ اشاره کرد که با ارتفاع الیاف کمتر از ۱۵ میلیمتر و تراکم بالا با ارتفاع هم سطح الیاف،مناسب ترین گزینه ها برای یک زمین چمن مصنوعی مینی گلف خانگی یا حرفه ای خواهند بود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*