گام سبز

طرح گام سبز

گام سبز پروژه‌ای ملی در سطح مدارس کشور است که  با دو رویکرد از سوی شرکت چمنزار تعریف و اجرایی شده است. اولا بهبود نشاط و شادابی دانش‌آموزان و ثانیا ارتقای ایمنی جسمانی آنان از جمله مسائلی است که در این طرح به آن اندیشیده شده است.

ایجاد فضای سبز در محیط مدارس می‌تواند زمینه رشد و بالندگی دانش‌آموزان را به همراه داشته باشد و موجب افزایش یادگیری آنان شود. در کنار آن توجه به ایمنی در هنگام فعالیت‌های بدنی و ورزشی نیز از جمله مسائلی است که همواره دغدغه خانواده‌ها و همچنین مدیران محترم مدارس بوده است که با ایجاد چمن مصنوعی  می‌توان بر این مشکل فائق آمد.

کارشناسان و متخصصان فنی گروه چمنزار در همفکری با مشاوران آموزشی کشور با ایجاد راهکارهایی جهت تسهیل در زمینه ایجاد چمن مصنوعی در حیاط مدارس طرحی نو را تعریف و پیاده‌سازی کردند.

با بهره‌مندی از این طرح خلاقانه، مدارس می‌توانند از مزیت‌های زیر بهره‌مند شوند:

تامین چمن مصنوعی

نصب سریع

گواهی کیفیت

تضمین مدت دار

تسهیلات مالی

آشنایی با گروه چمنزار

شرکت نوآوران طرح دیگر افرا با برند تجاری «چمنزار» سابقه‌ای بیش از دو دهه در عرصه فروش،‌نصب و اجرای چمن مصنوعی دارد. گروه چمنزار به عنوان بزرگترین و تخصصی‌ترین مرکز فروش و نصب چمن مصنوعی مدارس در کشور تلقی می‌شود.

این شرکت با بهره‌مندی از کارشناسان مجرب خود توانسته‌ است نیاز تمامی مخاطبان خود را در دو بخش چمن تزئینی و ورزشی فراهم کند. به جرات می‌توان گفت در عرصه چمن مصنوعی محدود شرکت‌هایی در کشور هستند که صفر تا صد پروژه (مشاوره، کارشناسی دقیق، خدمات نصب و اجرای چمن مصنوعی) را با استفاده از متدها و روش‌های نوین ارائه کنند.

تیم حرفه‌ای و کارآمد گروه چمنزار به واسطه سال‌ها حضور مستمر در بازار و اطلاع از نیاز مشتریان خود توانسته بهترین راهکارها را ارائه دهد.

صفر تا صد پروژه در کنار شما هستیم!

مزیت‌های گام سبز

گام سبز

گام سبز پروژه‌‌ای چند منظوره اجرای چمن مصنوعی مدارس در ابعاد ملی است که در آن تمامی بخش‌ها از جمله خرید، نصب، اجرا و راه‌اندازی پروژه در نظر گرفته شده است.

در این طرح به تمامی موضوعات و دغدغه‌های متقاضیان اعم از مسائل فنی و مالی توجه شده است. 

مشاوره کارشناسی

گام سبز

مهم‌ترین بخش در خرید چمن مصنوعی مدارس،انتخاب یک چمن مناسب برای این کاربری است. با توجه به تردد بالای دانش‌آموزان در مدارس، چمن مورد استفاده باید از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار باشد.

همچنین مسائل دیگری نظیر زیرسازی سطح زیرین چمن مصنوعی و ابعاد زمین نیز مورد توجه است که کارشناسان مجرب گروه  چمنزار می‌توانند تجربه سال‌ها تخصص خود را در اختیار  مدیران محترم مدارس قرار دهند.

برآورد هزینه

گام سبز

پس از کارشناسی از محل نصب چمن مصنوعی نیاز است تا نسبت به برآوردهای هزینه‌های مالی آن اقدام شود.

از این رو کارشناسان نصب و اجرا با توجه به متغیرهایی همچون مقیاس مساحت محل و تعداد دانش‌آموزان و سایر شاخصه‌های محیط آموزشی نسبت به برآورد دقیق هزینه‌های مالی اقدام می‌کنند تا مدیران محترم مدارس تصویر روشنی از میزان هزینه‌ کرد خود داشته باشند.

تامین مالی

گام سبز

یکی از موانع مهم در اجرای چمن مصنوعی مدارس و فضاهای آموزشی، محدودیت‌ها و ملاحظات مالی است.

 از این رو در پروژه گام سبز مدیران محترم مدارس می‌توانند با  تسهیلات در نظر گرفته شده هزینه‌های خود را مدیریت کرده و نسبت به خرید، نصب و اجرای چمن مصنوعی به صورت اقساطی اقدام نمایند.

گستره اجرا

گام سبز

یکی از مهم‌ترین مسائلی که در کنار خرید چمن مصنوعی باید به آن توجه داشت نصب و راه‌اندازی چمن مصنوعی است چرا که انجام آن تخصص و تجربه خاصی را می‌طلبد از این رو دسترسی به نصابان ماهر و با تجربه در جای جای نقاط کشور می‌تواند کاری دشوار باشد.

گروه چمنزار با داشتن تیم‌های حرفه‌ای نصب و اجرا در تمامی نقاط کشور این امکان را فراهم کرده تا متقاضیان پروژه گام سبز بتوانند به آسانی از خدمات آن بهره‌مند شوند.

زیباسازی و شخصی‌سازی

گام سبز

اجرای چمن مصنوعی مطابق با سلیقه و خواست متقاضیان یکی از مواردی است که بسیاری از مدیران محترم مدارس بر آن تاکید داشته و بر انجام آن صحه می‌گذارند.

چمن‌های مصنوعی این امکان را دارند تا بدون نیاز به عملیات زیرسازی، بر بستر آسفالت حیاط مدارس که پوشش اکثر حیاط مدارس می‌باشد نیز اجرا شوند از این رو این امکان برای متقاضیان فراهم است تا با انجام خط‌کشی، فضاهای دلخواه و مورد نیاز خود را تفکیک کرده و به ایده‌آل مدنظرشان نزدیک شوند.

امکان جا به جایی

گام سبز

با توجه به اینکه اکثر مدارس کشور استیجاری هستند این ملاحظه و دغدغه مدیران و بانیان مدارس، مسئله‌ای آشنا برای گروه چمنزار است اما این دغدغه توسط تیم نصب و اجرای چمنزار قابل حل است.

در صورتی که مدرسه‌ای قصد جابجایی داشته باشد نصابان حرفه‌ای چمن‌های نصب شده را جمع‌آوری و در مکان جدید نصب و اجرا خواهند کرد. البته این کار حتما باید توسط تیم متخصص اجرا شود.

گواهی کیفیت و گارانتی

گام سبز

عرضه چمن‌های با کیفیتی که از استانداردهای روز دنیا برخوردار باشد همواره از سوی شرکت چمنزار مورد تاکید بوده است.

در اجرای طرح گام سبز به خریداران خود این اطمینان را می‌دهیم که چمن عرضه شده از بالاترین استانداردها در زمینه ثبات رنگ و پایداری در برابر کوبش برخوردار باشد.نصب و اجرای چمن مصنوعی با جدیدترین متدها سبب خواهد شد تا مقاومت آن در برابر فشارهای فیزیکی افزایش یافته و طول عمر آن نیز بیشتر شود. لازم به ذکر است با توجه به ترددهای بسیار دانش‌آموزان عمر چمن مصنوعی به کار رفته در مدارس بین ۵ تا ۷ سال خواهد بود.

یکی از عوامل مهم در افزایش عمر چمن مصنوعی نگهداری صحیح از آن است که تیم نصب و اجرای گروه چمنزار  پس از نصب و تحویل پروژه دستورالعمل‌های نگهداری آن را به همراه گارانتی محصول به نام مدرسه ارائه خواهند کرد. چمنزار با تکیه بر اطمینان از محصول ارائه شده خود، تمامی محصولات را به مدت دو سال گارانتی می‌کند.

از اعتماد شما به خود  می‌بالیم

گروه چمنزار این افتخار را داشته است تا در اجرای پروژه چمن مصنوعی با شرکت‌ها و موسسات آموزشی زیادی همکاری داشته باشد که تعدادی از اسامی این مراکز در ذیل آمده است.

گام سبز
گام سبز
گام سبز
گام سبز
گام سبز
گام سبز
گام سبز
گام سبز
گام سبز
گام سبز
گام سبز
گام سبز
گام سبز
گام سبز
گام سبز
گام سبز
گام سبز
گام سبز

نمونه کار ها