چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی
تلفن تماس : ۵٧٧٣٢-٠٢١

چمن مصنوعی بین سنگ

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
چمن مصنوعی بین سنگ

چمن مصنوعی بین سنگ

اجرای چمن مصنوعی بین سنگ یک روش جدید و نوآوری زیباییست که این روزها موردتوجه بسیاری از دوستان قرار گرفته. این کاربری می‌تواند با کمترین هزینه تغییرات شگرفی را در حیاط منزل یا ورودی آپارتمانتان به وجود آورد.

مراحل اجرای چمن مصنوعی واش بتن

 • فواصلی را با عرض ۴ یا ۶ سانت بین سنگ‌ها ایجاد کنید و پس از آن سطح این شیارها را با سیمان هم سطح نمایید (که در اصطلاح به آن زیرسازی با بستری سازی می‌گوید)
 • عمق مناسبی که برای شیارها می‌توان در نظر گرفت حدود یک سانت می باشد که بهتر است بیشتر یا کمتر نشود. عمق کمتر به بکینگ (لایه زیر چمن) آسیب می‌رساند و عمق بیشتر باعث فرو رفتن چمن مصنوعی در شیار و کمتر دیده شدن برگهای چمن مصنوعی می‌گردد.
 • مرحله برش چمن می‌تواند بسیار به آسانی انجام گیرد در صورتی که شما فواصل برش را با خطهای طولی بافت چمن مصنوعی که در زیره آن به صورت منظم قرار گرفته اند میزان کرده باشید.
 • آخرین مرحله اجرای چمن مصنوعی واش بتن؛ قرار دادن برشهای مناسب چمن مصنوعی مابین شیار سنگها و فیکس کردنشان با چسب مخصوص می‌باشد. مسئولین اجرایی شرکت چمنزار در این مرحله، از چسب هایی استفاده می‌کنند که در برابر رطوبت مقاومت بالایی را از خود نشان داده و سست نمی شوند.

چمن مصنوعی بین سنگ مناسب یا چمن مصنوعی بین موزاییک بهتر است دارای سه ویژگی باشد:

 1. ۱٫ بکیگ مقاوم (جلوگیری از سست شدن برگهای چمن)
 2. ۲٫ ویتکس (وزن نخ بالا) (مقاومت در برابر فرسایش)
 3. ۳٫ ارتفاع الیاف بلند (زیباتر دیده شدن فضا)

 

خرید چمن مصنوعی بین سنگ

ساده‌ترین و در عین حال تأثیر گذارترین کاربری چمن مصنوعی اجرای آن ما بین شیارهای سنگ می‌باشد. برای آگاهی از قیمت چمن مصنوعی بین سنگ بهتر است چند نکته زیر را در نظر بگیرید:

ـ ارتفاع الیاف چمن مصنوعی که برای بین شیارهای سنگ خرید می‌کنید بهتر است بین ۲۵ تا ۳۵ میل باشد (البته کسی که سنگ‌ها را نصب کرده عمق سیاره‌ها را باید بین ۱ تا ۵/۱ سانت در نظر بگیرید)

این روش و این انتخاب باعث می‌شود بیشتر حجم الیاف سبز چمن مصنوعی از بین شیارهای سنگ بیرون بماند و فضا سبزتر دیده شود. جای نگرانی برای کوبیده شدن چمن وجود ندارد. وقتی شما روی برگ‌های چمن مصنوعی قدم می‌گذارید آنها داخل شیار سنگ‌ها فرو می‌روند و ساییده و کوبیده نمی‌شوند.

ـ برای کاربری بین سنگ چمن‌های مصنوعی سه بافت خرید کنید، زیرا هم تراکم بالایی دارند و هم شکل ظاهری این نوع چمن مصنوعی برای ما تداعی کننده چمن طبیعی است چمن‌های مصنوعی سه بافت جلوه گر طبیعت می‌باشد.

 

کارشناسان چمنزار پیشنهاد می‌کند در صورت وجود فضای مناسب از چمن مصنوعی بین سنگ استفاده کنید.

اجرای چمن مصنوعی بین لاشه های سنگ یا همان بین سنگ یکی از کاربری های چمن مصنوعی می باشد.

نظرات کاربران

۲ دیدگاه

 • زرتشت گفت:

  سلام‌ راهنمایی تون خیلی خوب و واضح بود لطفا یه شماره تماس برای خرید اینترنتی اعلام بفرمایین ممنون

  • عاطفه رضاخواه گفت:

   سلام و وقت بخیر و ممنون از توجه‌تون
   برای اطلاعات بیشتر می‌تونید با شماره ۰۲۱۵۷۷۳۲ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

WhatsApp chat