اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی رویال ۲۵

ویژگی­ های مثبت مدل رویال ۲۵ برای این کاربری:

۱-‏‏ الیاف تیولون هلند

۲- تراکم مناسب

۳- استفاده از بافت دوم (فیلر)

۴- ساختار الیاف لوزی شکل که به مقاومت هر چه بیشتر در برابر ضربات کمک می­کند

پروژه چمن مصنوعی فضای بازی شخصی دماوند


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: تیولون هلند

به تصاویر پروژه چمن مصنوعی فضای بازی شخصی دماوند نگاه کنید. یک مستطیل سبز رنگ با خط‌کشی نارنجی برای محدوده‌ی والیبال و سفید برای زمین فوتبال اولین بخش­‌هایی هستند که جلب توجه می‌کنند و این یعنی تفریح و ورزش در کنار اعضای خانواده. بر خلاف تصاویر، ابعاد چمن مصنوعی فضای شخصی کوچک بوده و کمتر از ۲۵۰ متر مربع می‌باشد اما برای ورزش اعضای خانواده بسیار مطلوب به نظر می‌رسد.

از نظر دسته­‌بندی کاربری این پروژه جزو کاربری (فضای بازی شخصی) محسوب می­‌شود. بنابراین گروه چمنزار برای چنین پروژه­‌ای از چمن مصنوعی‌های دو منظوره (این چمن­‌های مصنوعی ترکیبی از چمن­‌های مصنوعی ورزشی و تزئینی هستند) استفاده کرده و اجرای پروژه چمن مصنوعی فضای شخصی را به صورت نیمه‌اسپورت انجام می‌دهد.

بنر ورزشی
در سیستم اجرای نیمه اسپورت از یک لایه‌­ی نمدی به نام ژئوتکستایل  جهت ضربه­‌پذیری هرچه بیشتر در زیر چمن مصنوعی استفاده می­‌شود. پس از پهن کردن چمن­‌های مصنوعی و قواره‌بندی آن، رول­‌ها با استفاده از نوار سمینگ تیپ (نوار اتصال) به یکدیگر وصل می­‌شوند. پس از آن جهت محافظت از بکینگ (لایه زیرین) و ایستایی هرچه بهتر الیاف ماسه­‌ی سیلیس در الیاف چمن تزریق می‌شود.

چمن مصنوعی استفاده شده در پروژه چمن مصنوعی فضای بازی شخصی دماوند چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵ نام دارد. با استفاده از الیاف کمپانی معتبر تیولون هلند و تراکم بسیار مناسب به عنوان گزینه­‌ای بسیار ایده­‌آل محسوب می‌شود. که توانسته زیبایی، کارایی و دوام را به صورت یک‌جا به ارمغان بیاورد. این محصول در کاربری چمن مصنوعی فضای شخصی می‌تواند تا مدت­‌ها به همین شکل سالم و زیبا بماند.

به تصاویر پروژه چمن مصنوعی فضای بازی شخصی دماوند نگاه کنید. یک مستطیل سبز رنگ با خط‌کشی نارنجی برای محدوده‌ی والیبال و سفید برای زمین فوتبال اولین بخش­‌هایی هستند که جلب توجه می‌کنند و این یعنی تفریح و ورزش در کنار اعضای خانواده. بر خلاف تصاویر، ابعاد چمن مصنوعی فضای شخصی کوچک بوده و کمتر […]