پروژه چمن مصنوعی باغ تالار صدرا

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی رویال ۱۷

ویژگی‌های مثبت مدل رویال ۱۷ برای این کاربری:

۱- ارتفاع مناسب از تجمع زباله جلوگیری میکند

۲- ظاهر بسیار طبیعی و زیبا

۳- دوام بالای الیاف

چمن مصنوعی باغ تالار صدرا


ارتفاع چمن: ۱۷ میلی متر

الیاف چمن: مجعد نسکافه ای رنگ

اجرای چمن مصنوعی باغ تالار صدرا

یکی از کاربردهای ویژه چمن مصنوعی در باغ تالارهاست و همانطور که در این پروژه مشاهده می کنید صاحب پروژه تصمیم گرفت با استفاده از چمن مصنوعی در باغ تالار صدرا منظره ای زیبا و به یاد ماندنی را برای زوج هایی به وجود بیاورد که قرار است در این باغ تالار پیمان زناشویی خود را امضا کنند. در پروژه چمن مصنوعی باغ تالار صدرا از چمن مصنوعی رویال ۱۷ استفاده گردید. یکی از ویژگی های مهم این چمن ظاهر طبیعی آن است که مشابه به چمن طبیعی است. در نتیجه، کسانی که در این باغ تالار حضور پیدا می کنند، حس طبیعت و زیبایی را احساس می کنند و این موضوع نقش بسیار مهمی در اجرای برنامه ای به یاد ماندنی دارد.

ویژگی های چمن مصنوعی رویال ۱۷

درست است که چمن مصنوعی رویال ۱۷ دارای ظاهری طبیعی است، اما این تنها موردی نبود که سبب شد این چمن برای استفاده در پروژه چمن مصنوعی باغ تالار صدرا انتخاب گردد. یکی از مواردی که در انتخاب چمن مصنوعی باغ تالار اهمیت بسیار زیادی دارد، تداوم و تراکم بالای آن است. زیرا میهمانان زیادی قرار است در این باغ تالار حضور پیدا کنند و شاید تصمیم بگیرند که بر روی این چمن ها قدم بزنند. این چمن مقاومت بسیار بالایی دارد و در برابر کوبش و فشار آسیب نمی بیند. یکی دیگر از دلایل انتخاب این چمن ارتفاع الیاف چمن بود. الیاف این چمن ۱۷ میلی متر است و اگر آشغال و یا کثیفی بر روی زمین بیافتد نمایان نمی گردد. این موضوع نقش بسیار مهمی در زیبایی باغ تالار دارد و جلوه خاصی را به آن می بخشد.

چمن مصنوعی باغ تالار آتش نمی گیرد!

یکی از مواردی که سبب شد صاحب پروژه چمن مصنوعی باغ تالار صدرا برای استفاده از چمن مصنوعی در باغ تالارش ترغیب شود، عدم آتش سوزی این محصول است. همانطور که می دانید بسیاری از افراد ممکن است تصمیم بگیرند در روز عروسی قلیان درست کنند و یا مراسم آتش سوزی داشته باشند. خبر خوب این است که اگر تکه های آتشین بر روی چمن مصنوعی بیافتد هرگز آتش نمی گیرد و محل تنها نقطه سوز می شود. این مورد یکی از موارد مهمی بود که سبب شد صاحب پروژه چمن مصنوعی باغ تالار صدرا امنیت باغ تالارش را با استفاده از این چمن بالا ببرد.

نحوه شستشو در چمن در پروژه چمن مصنوعی باغ تالار صدرا

بهتر است بدانید که شسشتو چمن مصنوعی یکی از ساده ترین کارهای این دنیاست. شرکت چمنزار پس از نصب و اجرای چمن مصنوعی در این پروژه به صاحب پروژه استفاده از دستگاه واتر جت را پیشنهاد داد. واتر جت دستگاهی است که آب و هوا را با یکدیگر ترکیب می کند و آب را به صورت پودری بر روی سطح چمن مصنوعی می ریزد. در نتیجه، آب به عمق چمن مصنوعی نفوذ می کند و کثیفی و آلودگی را از بین می برد. شرکت چمنزار به صاحب پروژه چمن مصنوعی باغ تالار صدرا پیشنهاد داد در زمان استفاده از دستگاه واتر جت دستش را در زاویه ۳۰ درجه با زمین نگه دارد تا به برگ های چمن مصنوعی آسیب وارد نشود.

نکات مهم در پروژه چمن مصنوعی باغ تالار صدرا

در پروژه چمن مصنوعی باغ تالار صدرا نکات مهمی در نظر گرفته شدند که به شرح زیرند:

  • شرکت چمنزار همواره چمن های مختلفی را به صاحب پروژه پیشنهاد می دهد.
  • صاحب پروژه می تواند با توجه به سلیقه و بودجه خود بهترین گزینه را انتخاب کند.
  • شرکت چمنزار برای تمامی پروژه هایش گارانتی می دهد.

رضایت مشتریان یکی از مواردی است که شرکت چمنزار به دنبال آن است و در این پروژه نیز توانست رضایت مشتری را به طور کامل جلب کند.