اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵

ویژگی­ های مثبت ماهونیا ۲۵ برای این کاربری:

  • ظاهر زیبا
  • تراکم بالا
  • الیاف نرم و لطیف
  • ضربه‌گیری و انعطاف پذیر بالا
  • قیمت مناسب

چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵میل

چمن مصنوعی روف گاردن در منزل شخصی، چمنی برای تحول فضا

فضای پشت بام فضایی است که اغلب نادیده گرفته می شود و بسیاری از افراد از این فضا تنها برای قرار دادن کولر استفاده می کنند؛ اما باید بدانید که این فضا دارای نیروی بالقوه ای است که به سرعت می تواند بر محیط اثر بگذارد و به محلی مناسب برای دورهمی های خانوادگی و یا نوشیدن قهوه نیمروزی تبدیل شود و این چیزی است که شما به خوبی می توانید در این پروژه ببینید.

چمن مصنوعی یکی از مهمترین المان هایی است که می تواند فضا پشت بام شما را به طور کلی دگرگون سازد و فضایی زیبا و جذاب را برای کسانی که در آن محل زندگی می کنند باز آفرینی کنند. بسیاری از کارشناسان طراحی بر این عقیده هستند که چمن مصنوعی یکی از بهترین محصولات تولید شده این قرن است و با آنچه که در پروژه چمن مصنوعی روف گاردن در منزل شخصی می بینیم، بی شک باید این گفته را تایید کنیم!

چمن مصنوعی به فضای پشت بام عمق می بخشد!

شاید برای شما تعجب آور باشد که بدانید با چه المان های ساده ای می توانید فضای پشت بام را به فضای سبز و دلنشین تبدیل کنید. شما می توانید در این فضا از آلاچیق و یا مبلمان استفاده نمایید. همچنین، می توانید کف پشت بام را سنگفرش کنید، اما چیزی که سبب می شود تمامی این موارد به چشم بیاید، استفاده از چمن مصنوعی است!

چمن مصنوعی با رنگ سبز و ویژه ای که دارد فضا را عمق دار می کند و این امر سبب می شود که فضا به چشم بیاید و زیباتر شود. همانطور که در عکس های قبل و بعد از این پروژه می بینید، چمن مصنوعی به محیط جلوه منحصر به فردی داده است. شما می توانید در این محیط بنشینید و از آب و هوای مناسب یک روز بهاری لذت ببرید.

اجرای چمن مصنوعی روف گاردن در منزل شخصی

پروژه چمن مصنوعی روف گاردن در منزل شخصی یکی از دلپذیرترین پروژه های شرکت چمنزار بود . صاحب این پروژه در نظر داشت تا محیطی خاص را برای خانواده خود در روزهای تعطیل طراحی کند و چمن مصنوعی بهترین گزینه برای رسیدن به این هدف بود. در این پروژه از چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵ میل استفاده گردید.

ویژگی های چمن مصنوعی ماهونیا

این چمن ( که در پروژه چمن مصنوعی روف گاردن در منزل شخصی به کار برده شد) یکی از چمن های ویژه ای است که با خصوصیات خاص خود می تواند پاسخگوی تمامی نیازهای افراد در محیط باشد. چمن مصنوعی ماهونیا الیاف بسیار نرم و لطیفی دارد و وقتی بر روی این چمن راه می روید، حس دلپذیری دارید، گویی که در یک جنگل سبز با پای برهنه در حال قدم زدن هستید.

تراکم بالای الیاف این چمن قدرت ضربه گیری آن را افزایش داده است و همین امر سبب شده است که این چمن در برابر ضربه بسیار مقاوم باشد. این چمن قیمت بسیار مناسبی دارد و همین امر سبب شده است که چمن مصنوعی مدل ماهونیا به گزینه پرطرفدار بازار تبدیل شود.

قیمت چمن مصنوعی مدل ماهونیا ۲۵

برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵ که در پروژه چمن مصنوعی روف گاردن در منزل شخصی مورد استفاده قرار گرفت به فروشگاه چمنزار مراجعه نمایید.

شرکت چمنزار، شرکتی پیشرو در نصب و اجرای چمن مصنوعی!

گروه چمنزار با سالیان زیاد تجربه در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی در خدمت شماست تا مشاوره‌های لازم را برای خرید و نصب انواع چمن مصنوعی در اختیار شما قرار دهد. برای کسب اطلاعات تخصصی بیشتر در مورد انواع چمن مصنوعی می‌توانید به سایت فروشگاه چمنزار وارد شوید. این گروه، پس از فروش و نصب چمن مصنوعی، آموزشهای لازم را در مورد نگهداری و تمیز کردن چمن مصنوعی مانند به طور رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، صاحب پروژه چمن مصنوعی روف گاردن در منزل شخصی رضایت کاملی از اجرای پروژه داشت.

چمن مصنوعی روف گاردن در منزل شخصی، چمنی برای تحول فضا فضای پشت بام فضایی است که اغلب نادیده گرفته می شود و بسیاری از افراد از این فضا تنها برای قرار دادن کولر استفاده می کنند؛ اما باید بدانید که این فضا دارای نیروی بالقوه ای است که به سرعت می تواند بر محیط […]