چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع:25
الیاف:تک رنگ

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل پاپیروس ۲۵

 


چمن مصنوعی مدل سپیدارویژگی های مثبت مدل پاپیروس ۲۵ برای این کاربری:

1-استفاده از الیاف تک رنگ که در پروژه های ترکیبی جلوه ی بسیار زیبایی دارد

 

چمن مصنوعی ویلا شخصی به رنگ سبز چمنزار

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

عنوان پروژه: نصب و اجرای چمن مصنوعی ویلا شخصی به رنگ سبز چمنزار

محل پروژه: ویلا شخصی

اجرای چمن مصنوعی ویلا شخصی به رنگ سبز چمنزار

آیا تا به حال به ترکیب چمن مصنوعی با چمن طبیعی فکر کرده اید؟! این چیزی است که در پروژه چمن مصنوعی ویلا شخصی به رنگ سبز چمنزار رخ داد. صاحب پروژه تصمیم گرفت بخشی از ویلای خود را با استفاده از چمن مصنوعی پوشش دهد تا بتواند زیبایی محیط باغ را دو چندان کند. همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید، هیچ تفاوتی میان چمن مصنوعی و چمن طبیعی وجود ندارد و تقریبا نمی توان آنها را از یکدیگر تمیز دارد. وجود عناصری مانند آب، چوب و سنگ به زیبایی چمن مصنوعی کمک می کند و باعث می شود این چمن مشابه به چمن طبیعی شود. در این پروژه چمن مصنوعی در فضای بین سنگ به کار برده شد و از چمن مصنوعی مدل پاپیروس ۲۵ میل استفاده گردید.

ویژگی های چمن مصنوعی پاپیروس

اولین ویژگی که سبب شد استفاده از چمن مصنوعی پاپیروس در پروژه چمن مصنوعی ویلا شخصی به رنگ سبز چمنزار مورد توجه قرار گیرد ظاهر آن بود که به چمن طبیعی شباهت داشت. این موضوع در این پروژه حائز اهمیت بود. زیرا قرار بود چمن مصنوعی با چمن طبیعی ترکیب شود و اگر تضادی پیش می آمد، این چمن زیبا نمی شد. همچنین، این چمن تراکم متوسطی دارد و برای محیط هایی که رفت و آمد متوسط است قابل کاربرد است. این چمن از مواد آنتی باکتریال ساخته شده است و هرگز آلودگی و کثیفی را در خود نگه نمی دارد و این موضوع در این پروژه ( با توجه به این موضوع که ویلای شخصی بود) اهمیت زیادی داشت.

در این پروژه چمن مصنوعی چگونه به کار برده شد؟

شاید وقتی شما به عکس های پروژه چمن مصنوعی ویلا شخصی به رنگ سبز چمنزار نگاه می کنید، با توجه به این موضوع که تشخیص چمن طبیعی از چمن مصنوعی دشوار است، این سوال برایتان پیش بیاید که از چمن مصنوعی پاپیروس در چه نقاطی در این پروژه استفاده گردید. اگر به عکس ها دقت کنید متوجه می شوید که چمن مصنوعی در فضای بین سنگ مورد استفاده قرار گرفته است. در واقع، صاحب این پروژه علاقه داشت تا فضای بین سنگ نیز با فضای دیگر باغ یکسان شود. به همین دلیل از چمن مصنوعی استفاده کرد. از طرفی دیگر، این چمن در فضاهای کناری سنگ نیز به کار برده شده است و جلوه زیبایی به محیط بخشیده است.

نکات مهم در انتخاب چمن مصنوعی بین سنگ

در پروژه چمن مصنوعی ویلا شخصی به رنگ سبز چمنزار از چمن پاپیروس برای فضای بین سنگ استفاده شد. اگر می خواهید برای فضای بین سنگ چمن مصنوعی سفارش دهید باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

  • توصیه می شود ارتفاع الیاف بین سنگ بین ۲۵ تا ۳۵ میلی متر باشد تا الیاف از فضای بین سنگ خارج شود و زیبایی خود را نشان دهد.
  • این چمن باید تراکم متوسط رو به بالایی داشته باشد تا زمانی که برش داده می شود و در فضای بین سنگ استفاده می شود، ظاهری نامناسب و وارفته به خود نگیرد.
  • قبل از انتخاب چمن مصنوعی، با افراد متخصص در تماس باشید و از آنها مشاوره بگیرید.

آیا این چمن قابل شستشو است؟

یکی از سوالات صاحب پروژه چمن مصنوعی ویلا شخصی به رنگ سبز چمنزار این بود که آیا آب به این چمن آسیب وارد می کند یا خیر! بهتر است بدانید آب هرگز به چمن مصنوعی آسیب وارد نمی کند و شما به راحتی می توانید هر زمان که دلتان می خواهد سطح چمن را با آب شستشو دهید و حس خوش طراوت را در محیط تداعی کنید.