چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع: :25 میلی متر
متراژ::206 متر مربع
کارفرما:آقای جهان آرا

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی ماهونیا 25

چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵میل


 

ویژگی­ های مثبت ماهونیا 25 برای این کاربری:

  • ظاهر زیبا
  • تراکم بالا
  • الیاف نرم و لطیف
  • ضربه‌گیری و انعطاف پذیر بالا
  • قیمت مناسب

 

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی کلاهدوز

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

اجرای پروژه چمن مصنوعی کلاهدوز

همانطور که در پروژه چمن مصنوعی کلاهدوز مشاهده می کنید، صاحب پروژه آقای جهان آرا تصمیم گرفت با استفاده از چمن مصنوعی فضای محل کار خود را دگرگون سازد و اگر عکس قبل و بعد از این پروژه را با یکدیگر مقایسه کنید، به زودی متوجه این تغییر بزرگ در محیط می شوید. در این پروژه از چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵ میلی متر استفاده گردید. ویژگی های خاص این چمن بسیار زیاد است و می تواند محیطی خاص و منحصر به فرد را به وجود بیاورد.

پروژه چمن مصنوعی کلاهدوز
پروژه چمن مصنوعی کلاهدوز

ویژگی های چمن مصنوعی ماهونیا

شاید بتوان گفت چمن مصنوعی ماهونیا یکی از پر طرفدارترین چمن های مصنوعی است که برای نصب در پروژه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و این بار نیز با ویژگی های خاص خود در پروژه چمن مصنوعی کلاهدوز مورد استفاده قرار گرفت. یکی از مهمترین ویژگی هایی که سبب شده است چمن مصنوعی ماهونیا مورد توجه قرار گیرد الیاف نرم و منعطف آن است.

اگر شما بر روی این چمن زمین بخورید، دست و پای شما آسیب نمی بیند. زیرا الیاف این چمن به گونه ای طراحی شده اند که قدرت ضربه گیری بالایی دارند و از آسیب به افراد جلوگیری می کنند. در مورد ویژگی های ظاهری این چمن باید بگوییم که چمن مصنوعی ماهونیا ظاهری مشابه به چمن طبیعی دارد و همین امر سبب شده است بسیاری از افراد استفاده از این چمن را به چمن های مشابه ترجیح بدهند.

استفاده از چمن مصنوعی و تحول بزرگ در کسب و کار

شاید برای شما جالب باشد که بدانید شما می توانید با استفاده از چمن مصنوعی فضای کسب و کار خود را به طرز شگفت آوری تغییر دهید و این ایده چندین سال است که در شرکت های بزرگ دنیا از جمله گوگل و آمازون اجرا می شود.

صاحب پروژه چمن مصنوعی کلاهدوز نیز با الهام از شرکت های بزرگ دنیا تلاش کرد تا چمن مصنوعی را در فضای کسب و کار خود به کار ببرد تا بتواند خود را از رقبایش متمایز سازد و مشتریان بیشتری را به سمت کسب و کار خود جذب کند. چه چیزی بهتر از این که شما بتوانید با استفاده از چمن مصنوعی مشتریان بیشتری را جذب کنید و سود و در آمد خود را افزایش دهید!

پروژه چمن مصنوعی کلاهدوز
پروژه چمن مصنوعی کلاهدوز

شستشو پروژه چمن مصنوعی کلاهدوز

یکی از سوالاتی که صاحب این پروژه در مورد آن سوال داشت در مورد نحوه شستشو این چمن است. شرکت چمنزار به تمام مشتریان مشاوره های لازم را برای شستشوی چمن مصنوعی به طور رایگان ارائه میدهد. صاحب این پروژه می تواند این چمن را مانند چمن طبیعی با آبشویی تمیز کند.

همچنین، با توجه به این موضوع که ایران در بحران آب قرار دارد، می توان از دستگاه واتر جت برای شستشوی چمن مصنوعی استفاده کرد. این دستگاه آب و هوا را ترکیب می کند و آب را به صورت پودری بر روی سطح چمن می ریزد. این آب به اعماق چمن نفوذ می کند و آلودگی را تمیز می کند!

نکات مهم در پروژه چمن مصنوعی کلاهدوز

در پروژه چمن مصنوعی کلاهدوز نکات مهمی مد نظر قرار گرفتند که به شرح زیرند:

  • در این پروژه از چمن مصنوعی با ارتفاع الیاف ۲۵ استفاده شد.
  • این ارتفاع الیاف سبب شد چمن مصنوعی مانند چمن طبیعی باشد.
  • آبپاشی این چمن حس طراوت را در محیط به وجود می آورد.
  • این چمن از مواد آنتی باکتریال ساخته شده است.
  • در نتیجه امکان رشد کثیفی و آلودگی بر روی این چمن وجود ندارد.

شرکت چمنزار مفتخر است که در این پروژه توانسته است رضایت بالای صاحب پروژه چمن مصنوعی کلاهدوز را جلب کند.